Výrobce 3D Systems
Model Pro X100 DMP
Rok 2015
Umístění stroje Turecko TR
Kategorie Různé
Produktové číslo P01212002

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci

Typ klienta Koncový uživatel
Aktivní od 2020
Nabídek online 1
Poslední aktivita 11. října 2021

Podrobné informace

-------------------
Délka x šířka x výška 770,0 × 1200,0 × 195,0
Hmotnost 1000 kg
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav výborný
CE normy ---------
Status zapojený

Popis

ProX 100 Dental: 3D VÝROBNÍ TISKÁRNA (CMBGRUPDENTAL)

Dentální systém ProX 100 je rychlé protetické výrobní řešení využívající přímé laserové slinování (DMS) kovových prášků, které lze použít přímo v zubních laboratořích.

VÝHODY
- Minimální odpad materiálu.
- Umět vyrábět díly, které se obvykle nevyrábějí tradičními metodami.
- Rychlé výrobní časy.
- Velmi husté a neporézní části.
- Trvale přesné díly i při počáteční výrobě.

Společnost 3D SYSTEMS je známá spolehlivostí a opakovatelností procesů laserového slinování. Řada zařízení ProX je výsledkem 10 let výzkumu a vývoje v oblasti přímého slinování kovů (DMS) nebo 3D tisku kovů. Dentální systém ProX 100 je nejmenší systém 3D tisku kovů ProX s objemem tisku 100 mm x 100 mm x 80 mm.

Zubní systém ProX 100 je navržen jako výchozí bod pro lidi, kteří chtějí pomocí technologie DMS rychle vyrábět malé, vysoce kvalitní a komplexní zubní náhrady. Nakládání materiálů se provádí ručně as volitelnou externí recyklační stanicí, které lze bezpečně přepravovat. Systém používá materiály certifikované CoCr, které neobsahují NI pro použití ve stomatologii.

Mnoho průmyslových odvětví již používá 3D přímý kovový tisk: zubní náhrady na míru, ortopedické implantáty, pneumatické formy, letecké díly atd. Tyto systémy se také chytře používají k přímé formování přizpůsobených nástrojů, destiček a vyfukování forem.

Všechny tiskárny DMS 3D SYSTEMS nabízejí přesnost v souladu s tolerancemi stroje EN ISO 2768 (jemné) a opakovatelnost přibližně 20 mikronů pro každou ze 3 os. 3D SYSTÉMY Přímé kovové tiskárny vyrábějí pevné kovové a keramické díly o hustotě z jemných prášků o velikosti částic 6 až 9 mikronů. Mezi materiály patří nerezová ocel, kalená ocel, superslitiny, slitiny neželezných kovů, drahé kovy a hliník. Díky této vynikající kvalitě výstupu s vysokou přesností, dokončováním, spolehlivostí a opakovatelností a více než 15 materiálovými možnostmi jsou tyto prémiové stroje pro výrobce velmi atraktivní.

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English