6 důvodů proč jsme Vaším řešením při obchodu s použitými stroji

Exapro je B2B virtuální prostor pro použité stroje a průmyslové zařízení. Za více jak 10 let praxe si webový portál vybudoval svou pověst v realizaci prodejů dříve vlastněných strojů. Exapro se v prodeji stává přímou spojkou mezi zákazníkem a majitelem stroje. Zde jsou fakta o tom, jak se firma Exapro stala předním a důvěryhodným partnerem pro prodej a nákup použitých průmyslových strojů.

flags exapro languages

Devět jazyků

Exapro jako průkopník trhu pro použité stroje je k dispozici v 9 jazycích (angličtina , francouzština, ruština , polština, němčina, turečtina , španělština, italština a čeština ). Naším cílem je zpřístupnit webové stránky co největšímu počtu uživatelů z celého světa. Devět jazyků znamená, že naším cílem je kupovat a prodávat i mimo vaše trhy, nabízíme Vám výběr z rostoucí nabídky potenciálních klientů a umožňujeme mezinárodní komunikaci po celém světě. To je jeden z důvodů, proč je Exapro jednou z nejpopulárnějších a mezinárodně nejvíc vyhledávaných webových stránek pro oblast použitých strojů.

 

400 000 návštěv na Exapro.com každý měsíc

Každý měsíc naše webová stránka přitáhne přibližně 400,000 potenciálních kupujících z celého světa. Velký počet návštěv zvyšuje profil přístroje čímž se zvyšují šance na prodej stroje v krátkém čase a tím zároveň snížení ztrát ve výrobě nebo splnění určených termínů.

 

100 000 odběratelů Exapro zpravodaje

Zárověň nám 100,000 návštěvníků zaregistrovaných k odběru našeho zpravodaje umožnilo vytvořit značnou e-mailovou databázi, takže můžeme účinně a efektivně komunikovat s naší stále rostoucí síťi kupců a prodejců.

 

Více než 50 000 strojů v mnoha různých odvětvích

Více jak 50 000 strojů vložených na webové stránky individuálně našimi agenty umožňují široký výběr průmyslových strojů a zařízení z různých odvětví včetně kovoobrábění, úprava a balení zboží, chemický a farmaceutický průmysl, zpracování potravin, dřeva, tisk, průmyslové roboty, agregáty, plastové vstříkovací stroje, textilní a oděvní stroje, a mnoho dalších.

 

10 000 prodejců

Důvěryhodné a profesionální jednání firmy Exapro pomohlo k vybudovaní pozice jedné z největších sítí strojů a prodejců po celém světě. To vše nám umožňuje nabízet široký sortiment strojů a zařízení, které mohou být filtrovány v souladu s nekonečným počtem technických požadavků nebo kritérií. Týmy úzce spravují všechny informace o ceně a dostupnosti strojů, které jsou přidávany on-line od více než 10.000 partnerů ze všech kontinentů. To nám umožňuje nabízet široký výběr vysoce kvalitních požitých strojů od předních výrobců, a to je hlavní přínos našich internetových stránek.

 

20 obchodních zástupců pomůže najít to nejlepší řešení

Spolu s kvalitou, cenou a dostupností Vám náš specialista na trhu mluvící hned několika jazyky zabezpečí osobní kontakt a pomůže s komunikací mezi kupujícím a prodávajícím. Nacházíme se v Praze, centru Evropy a jsme vždy k dispozici a připraveni pomoct s organizací bezprostředních prohlídek a poskytnutím rychlé, profesionální a osobní služby. Více informací o našem týmu najdete zde.

Výhody členství Exapro

  • Zdarma přidejte stroj na prodej
  • Zorganizujte si své nabídky (přidejte, upravte, odstraňte)
  • Máte přístup k výběru Vámi preferovaných newsletterů
  • Poptejte stroje bez nutnosti vyplňování Vašich kontaktních údajů
  • Zástupce Exapro Vám pomůže s prodejem Vašeho stroje
  • Užívejte výhod pro registrované zákazníky Exapro

Registrace zdarma

Již člen Exapro?

Naši členové pokaždé dostanou přednostní péči

Přihlášení

Problémy s naši stránkou?

Jen pro problémy spojené s používáním webové stránky

Kontaktovat podporu