Tvarování termoplastů - Tvarující, plnící a uzavírací linka Beta-Pak BPZ-400

Výrobce Beta-Pak
Model BPZ-400
Rok 2017
Umístění stroje Turecko TR
Kategorie Tvarování termoplastů - Tvarující, plnící a uzavírací linky
Produktové číslo P91210046

437 000,00 Kč

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2019
Nabídek online 1
Poslední aktivita 10. prosince 2019

Podrobné informace

-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav téměř nový
CE normy ---------
Status

Popis

BPZ 400 je kompletní balicí linka s flexibilitou pro splnění různých potřeb, která provádí následné balicí procesy a poskytuje výrobky s dlouhou životností. Díky souladům s výrobkem a vysoce citlivému dávkovacímu systému se jedná o vylepšený systém balení, který realizuje hygienické balení v malém i velkém měřítku. Jelikož je stroj provozován jediným operátorem, vyžaduje minimální údržbu a pracuje bez hluku a poruch. Díky tomu, že všechny jeho mechanismy, včetně hlavního chase a chodidel, jsou vyrobeny z nerezové oceli a kovových profilů 304, má dlouhou životnost i v nejtěžších pracovních podmínkách. Nejkvalitnější materiály se používají v každé fázi pneumatických linek, aby bylo možné aplikovat nejnovější technologie.

BPZ 400 vám nabízí pohodlnější pracovní prostředí se servomotorem pro digitální pokrok, nejmodernější řídicí systém PLC, který umožňuje snadné monitorování parametrů a nutných úprav, a ovládací panel dotykové obrazovky s ochranou před vnějšími vlivy .

Všechny materiály a součásti použité během výrobního procesu stroje mají certifikaci CE. Stroj je uživatelsky přívětivý a může podporovat různé formy.

Zobrazit všechny podrobnosti:

http://www.betapak.com/index.php?page=urundetay&uid=7&lng=eng

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English