Cnc obráběcí centrum Biesse Nesting Rover G714 Ověřený prodejce

Výrobce Biesse
Model Nesting Rover G714
Rok 2010
Umístění stroje Španělsko ES
Kategorie Cnc obráběcí centra
Produktové číslo P01021089

2 024 000,00 Kč

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Ověřený prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2020
Nabídek online 29
Poslední aktivita 16. září 2021

Podrobné informace

Pojezd X 4300 mm
Pojezd Y 2205 mm
Pojezd Z 160 mm
Vakuová pumpa 300 m³/h
Typ CNC
-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ano
Status rozebraný

Popis

Použité číslicově řízené pracovní centrum Biesse Rover G 714 pro frézování, řezání, zapichování, vrtání atd.

Základna a konstrukce stroje vyrobená z elektrosvařovaných a stabilizovaných ocelových tyčí zaručuje maximální robustnost a stálý výkon v průběhu času.

Pohyby os provádějí pracovní jednotky nesoucí paprsek, které při podélném pohybu vzhledem ke stolu provádějí pohyb osy X.

Dvojice vozíků, které provádějí pohyby os „Y“ a „Z“, jsou ortogonálně namontovány na stejný paprsek. Uvedená konfigurace stroje je zvláště cenná pro malé rozměry obsazené ve vztahu k pracovním polím.
Pohyby osy „X“ se provádějí pomocí spirálového ozubeného hřebene a pastorku a osa „y“ se provádí pomocí předpjatého rotačního hlavního šroubu a pevného kuličkového recirkulačního šroubu;: toto řešení zaručuje dokonalé umístění osy i při vysokých rychlostech posunutí, čímž se také zabrání nebezpečným vibracím a následnému předčasnému opotřebení šroubu.
Pohyb osy „Z“ se provádí pomocí rotujícího kuličkového recirkulačního šroubu a předpjatého pevného hlavního šroubu a je podporován pneumatickým pístem pro vyvážení hmotnosti pohyblivých částí; Je také vybaven brzdou v případě improvizovaného výpadku proudu.

Technická charakteristika
- Dálkové tlačítko s potenciometrem k ruční změně naprogramované rychlosti os a nouzového hřibu.
- Pohyb os je řízen „střídavými“ servomotory střídavého proudu ovládanými analogovými pohony.
- Pracovní deska je z fenolického laminátu; Zahrnuje systém blokování kusů pomocí vakua s roztečí 30 mm pro rychlé umístění přídržného spoje nebo standardních modulů blokování pomocí vakua nebo pneumatik. Po celém povrchu byly mezioosové vakuové průchody 150 mm opatřeny rychlými a funkčními uzavíracími víčky.
- 3 levé zadní dorazy, s instalací a senzory 2 levé boční dorazy, s instalací a senzory 3 levé přední dorazy, s instalací a senzory.
- Instalace prohlubně pro n. 3 vakuová čerpadla 300 m3 / h. Vakuová instalace umožňuje podávání pracovního prostoru, aby bylo zaručeno zablokování zpracovávaného dílu. Zahrnuje: elektrickou predispozici pro připojení 3 vakuových čerpadel; vakuové přívodní potrubí; prázdný analogový měřič spojený s tísňovou linkou a prázdná digitální data pro plánování mučednické desky.
- Elektrické sklíčidlo 12 kw (16,1 HP) HSK 63 - chlazení vzduchem. od 12 000 do 16 000 otáček / 1 'v provozu S6, keramická ložiska, pravá a levá rotace, rychlost otáčení 1 000 až 24 000 otáček / 1' programovatelná pomocí CN, pneumatické odpojení se provádí pomocí prizmatického lineárního vedení a posuvných bloků. kruh koulí. To zahrnuje víčko pro aspiraci čipů se 6 ústy v Z směrovanými CN, v závislosti na délce nástroje nebo programu. Když nefunguje elektrické sklíčidlo, sací ústí se automaticky uzavře. Podložka pro predispozici elektrického trnu k montáži agregátů. Zahrnuje podložku, která je namontována na elektrickém trnu a je opatřena 4 kuželovými sedly pro referenci agregátů každých 90 °.

Technická data:
- Rozměry pracovního stolu X / Y: 4300 x 2205 mm
- Průchod Z kusu: 160 mm
- Hlavní vertikální výkon motoru: 16 hp
- Vertikální sklíčidlo: 14
- Horizontální sklíčidlo: Y 1 + 1 / X 2 + 2
- Zadní kruhový zásobník nástrojů s pozicemi: 8
- Vakuová pumpa: 2 z 300 m3 / hod
- Dálkové ovládání: start / stop
- Přední bezpečnostní rohože

Stroj s dokumentací a předpisy CE
Rok výroby: konec roku 2010

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English