Autokláv Bosch HQL 3240 Ověřený prodejce

Výrobce Bosch
Model HQL 3240
Rok 1999
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Autoklávy / Sušící kamna
Produktové číslo P210525133

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Ověřený prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2020
Nabídek online 199
Poslední aktivita 21. září 2021

Podrobné informace

Teplota sterilizace 350 °C
-------------------
Délka x šířka x výška 2865,0 × 2200,0 × 2630,0
Hmotnost 3500 kg
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status k prohlédnutí

Popis

Instalace HQL jsou ideální pro sterilizaci lahviček.
Tento model je výjimečný nízkou propustností v tunelu, která je výsledkem procesu laminárního proudění horkého vzduchu s vysokou mírou účinnosti.
Sterilizační tunely se používají na plnících linkách ve farmaceutickém průmyslu ke sterilizaci skleněných nádob před aseptickým plněním.
Tyto tunely používají nucený vzduch při teplotách až 350 ° C. Sušící a sterilizační tunely Bosch HQL pracují s jednosměrným tokem, s procesními křivkami teplotního průběhu a výrazně zkrácenými sterilizačními časy.
Zaručují stálou přesnost požadovanou pro validaci, kvalifikaci a spolehlivou výrobní kapacitu. Prostřednictvím filtru je do tunelu přiváděn doplňovací vzduch. Uvnitř tunelu vzduch nasávaný ventilátory napájí přívodní a chladicí část předfiltry a vzduchovými filtry pevných částic v samostatných oblastech tunelu. Pomocí principu laminárního proudění je proud vzduchu směrován svisle do nádob. Pod dopravním pásem je vzduch směrován zpět recirkulačním kanálem k ventilátoru. Ventilátory potřebují pro topnou sekci čerstvý vzduch: jednotka laminárního proudění. Topné články v recirkulačním potrubí slouží k ohřevu recirkulačního vzduchu na přednastavenou teplotu. Pod vzduchovými filtry pevných částic jsou topné články s výstupem do zařízení pro regulaci a záznam teploty. Chladicí část pracuje s laminárním prouděním. Ventilátor v chladicí sekci odvádí horký vzduch pod dopravní pás. Objem odváděného vzduchu se nastavuje automaticky.
Tunel je vybaven automatickou regulací přetlaku v chladicí části. Modulární systém pro montáž tunelu vhodný pro požadovaný rozsah výkonu s optimální spotřebou energie. Konstrukce vyhovující GMP. Kompatibilní systémy pro přepravu kontejnerů pro stabilní a nestabilní kontejnery. Bezpečné dopravní pásy na podlahové a boční úrovni fungují současně. Vynikající přístupnost a snadné ovládání.
Technická data
Délka 2865 mm
Šířka mm 2200
Výška 2630 mm
Hmotnost 3500 kg

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English