Kontrolní linka Bosch KLD 1041 Ověřený prodejce

Výrobce Bosch
Model KLD 1041
Rok 2006
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Kontrolní linky
Produktové číslo P00922055

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Ověřený prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2020
Nabídek online 192
Poslední aktivita 20. dubna 2021

Podrobné informace

-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ano
Status k prohlédnutí

Popis

Zkoušečka těsnosti pro ampule a lahvičky BOSCH typu KLD 1041
Rok: 2006
Stroj na zkoušku těsnosti skleněných nádob. Lineární automatický stroj pro kontrolu ampulí, vstřikovacích válců / kartuší a injekčních lahví / lahviček, který pomocí vysokonapěťové technologie kontroluje každý kontejner ve čtyřech kontrolních bodech. Princip testování je založen na detekci měnící se impedance nádoby naplněné elektricky vodivou kapalinou.
Nádoby se zkoumají na: vlasové trhliny a dírky; nedostatečná tloušťka skleněné stěny / příliš tenké špičky hrotů; kapilární póry; netěsné fúzní body, těsnicí body a špičky hrdla ampule; absence výplně.
HLAVNÍ RYSY:
Doporučuje se provést zkoušku těsnosti nádoby bezprostředně po sterilizaci nebo fixaci.
Jednotka je vybavena: dopravníkovým systémem, přívodním pásem, 4 vysokonapěťovými kontrolními stanicemi (1–2 kontrolní tělesa a špička / těsnění, 3–4 kontrolní základna a těleso), indikací výsledků, příčným výtlačným tlakem pro vyřazené nádoby, vývodem pro přijaté kontejnery. Zařízení ošetřuje pouze suchý a externě čistý obalový materiál. Vkládací dopravník prostoruje kontejnery a otáčí je během jejich cesty přívodní šroubovicí do vodorovné polohy. Rozsahy zpracování a výstupu jsou závislé na jednotlivých kontejnerech, liniové integraci atd. Charakteristika: Konstrukce stroje vyhovující GMP. Rotace kontejneru pro kontrolu celého obvodu. Snadné ovládání. Konzolová konstrukce bez vibrací, obložení z nerezové oceli. Pohonné prvky zabudované do krytu stroje a chráněné. Max. zabezpečení detekce díky 4 testovacím bodům nastavitelným nezávisle na sobě.

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English