Stroj na plnění tub Bosspak Zalkin RTC200 - CA5 300 NG Top prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2009
Nabídek online 840
Poslední aktivita 29. listopadu 2021

Podrobné informace

Výkon (ks/hod) 12000 u/h
Typ tuby Kovova
Maximální průměr tuby 18 mm
Maximální délka tuby 110 mm
-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

POPIS:
MEDIPAC MTF8 je orientační podavač s tisíci zásluhami, který nabízí nejvyšší kvalitu ve všech možných aplikacích. Maximální účinnost je doprovázena řadou dalších výhod, na které nelze zapomenout, jako je vysoká rychlost, flexibilita, snadné použití a bezpečnost.

Automatický počítací a plnící stroj BOSSPAK RTC200 může plnit tablety a tobolky do lahví, lze upravit pro různé velikosti produktu. Vysoce flexibilní a konstruované s konstruktivní modularitou jsou tyto stroje velmi dobře známé svou robustností a spolehlivostí. Technologická řešení, kvalita materiálů a snadné použití jsou prvky, které zajišťují provozní spolehlivost tohoto stroje.

Automatický uzavírací stroj na plastové nebo skleněné obaly ZALKIN CA5 300 NG, v současné době je nastaven na plastové trubky používané hlavně v kosmetickém průmyslu. Jako záruka maximální bezpečnosti a kvality, stejně jako u všech strojů Zalkin, je vyroben také výhradně z materiálů první volby a vybaven všemi nezbytnými ochrannými kryty. Elektrický panel je vyroben podle příslušných norem CE.

SEKTORY POUŽITÍ:
Farmaceutické, chemické, kosmetické, potravinářské, dietetické, zdravotnické prostředky, výroba.

HLAVNÍ RYSY:
MEDIPAC MTF8 - Ochranný kryt z plexiskla. Konstrukce z nerezové oceli. Rychlý přechod. Robustní mechanická konstrukce, kompletně vyrobená z nerezové oceli, vhodná pro pohlcení běžného „napětí“, které je typické pro ně. Při vstupu do jednotky jsou produkty dekódovány a poté orientovány selektorovými buňkami pro správné umístění produktů. Jednotka pracovala s hliníkovými trubicemi, lahvemi a nádobami.
Rok: 2006

Počitadlo a plnivo tablet RTC200 představuje novou generaci elektronického počítání tablet. Konstrukce s plynulým pohybem nabízí pozitivní manipulaci s nádobami pro plnění a počítání tablet nebo kapslí. To je usnadněno přenosem kontejnerů z dopravníku na centrální hvězdicové kolo láhve umístěné pod rotační počítací věží. Třídění tablet nebo kapslí je dosaženo pomocí 12 rotujících disků namontovaných v hlavní revolverové věži. Počítadlo optických matic nebo počet kvadrátů bylo speciálně navrženo pro tuto aplikaci a představuje novou generaci v technologii počítání. Počet kvadrantů dokáže detekovat většinu rozbitých nebo čipovaných tablet nebo tobolek. Integrovaný komplexní systém odsávání prachu zajišťuje maximální odprášení před počítáním. Plnění bez vibrací zajišťuje, že produkty padají jeden po druhém do lahví. Tableta, separace kapslí před počítáním.
Rok: 2006

Uzavírací stroj ZALKIN CA5 300 NG byl zkonstruován s jednoduchou obsluhou. Šetrné zpracování lahví a uzavíracích komponent. Jakmile jsou uzávěry umístěny na kontejnery, jsou dopraveny do uzavírací stanice, ve které jsou utěsněny pomocí rotační těsnicí hlavy. Uzavřené kontejnery se potom přenesou na výstupní dopravní pás. Stroj charakterizuje jednoduchost použití, rychlá změna formátu a kompaktní design. Vybaven vibračním podavačem pohárů a výtahem.
Rok: 2011

TECHNICKÉ ÚDAJE - ORIENTER
Rozměry 3900 x 1570 x 2450 mm
Hmotnost 700 kg
Poslední formáty opracované trubky - délka x průměr. mm 64 x 37, 88 x 37, 110 x 18

TECHNICKÉ ÚDAJE - TABULKA POČÍTAČŮ
Rozměry láhve max mm 100 x 100 x 220
Průměr tablety / tobolky mm 3-22
Šířka tablety / tobolky mm 3-22
Délka tablety / tobolky mm min. 3
Rychlost max. bpm 200
Air bar 6
Rozměry mm 2300 x 1760 x 2250

TECHNICKÉ ÚDAJE - VYROVNÁVACÍ STROJ
Rozměry - podavač mm 1000 x 900 x 1900
Rozměry - výška výtahu mm 2100 x 880 x 2600
Výška výstupu výtahu mm 2000
Rozměry uzávěru mm 3500 x 1650 x 2400
Hmotnost kapoty kg 1600
Výška láhve min-max mm 60 - 190
Šířka dopravního pásu mm 80
Proud A 2,5
Power Kw 4
Spotřeba tlaku vzduchu Nm3 / h 40
Napětí 400 voltů
Frekvence Hz 50

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English