Autokláv Chaf coal stove for hot air Top prodejce

Výrobce Chaf
Model coal stove for hot air
Rok
Umístění stroje Polsko PL
Kategorie Autoklávy / Sušící kamna
Produktové číslo P00914032

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2020
Nabídek online 173
Poslední aktivita 17. června 2021

Podrobné informace

Teplota sterilizace 200 °C
-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status k prohlédnutí

Popis

Nová horkovzdušná uhelná pec CHAF.

Popis
Horkovzdušná uhelná pec CHAF vyráběná naší společností byla navržena institutem China Agricultural Enginnering Institute. Díky několikaletému zlepšování kvality se nyní stala lídrem v Číně a dne 2. února 1989 byla schválena jako čínský patentový produkt. Pec integruje spalování a přenos tepla do jednoho zařízení a využívá nejnovější technologie: nepřímé vytápění s rychlým nárůstem teploty. Je také velmi snadné se připojit k odvodu spalin a vzduchu. Tepelná účinnost kotle je vysoká (až 65-80%) a samotné zařízení je spolehlivé a levné na nákup a provoz (ve srovnání s 1 tunou kotle je jeho cena poloviční než u běžných kotlů - pouze topení). Díky přizpůsobení pro práci při vysokých teplotách je jeho životnost mnohem delší než u horkovzdušného kotle Calandria. Teplota přenášeného horkého vzduchu je v základním provedení kotle 300 ° C. Můžeme také vyrobit zařízení se speciálním designem, poté se teplota odeslaného horkého vzduchu zvýší na hodnotu 500 - 800 ° C. Současně je pec přizpůsobena vertikálnímu čištění radiátoru a má vakuový režim pro odstranění kouře, nehromadí se prach v místě výměny tepla, takže není třeba čištění, a tepelná účinnost kotle je tak stabilní. Jako palivo lze použít všechny druhy uhlí nebo nafty. Spalování v peci je plně ekonomické, protože je vybaveno sekundárním vzduchovým okruhem.
Všechny technické a ekonomické ukazatele staví náš kotel na přední místo v rodině podobných zařízení.
Pec je univerzální zařízení na výrobu horkého vzduchu, používá se u jiných strojů k sušení různých materiálů. Kamna se široce používají k ohřevu a odstraňování vlhkosti z obilí, semen, krmiva, ovoce, dehydratace zeleniny, hub: muchomůrka, bílá houba, stejně jako čaj, tabákové listy a další zemědělské produkty, potraviny, léky, chemické suroviny, produkty lehkého průmyslu a těžký.

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English