Tiskařský stroj Citronix Ci700 Top prodejce

Výrobce Citronix
Model Ci700
Rok
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Různé - tisk
Produktové číslo P00520031

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2009
Nabídek online 813
Poslední aktivita 30. července 2021

Podrobné informace

-------------------
Hmotnost 120 kg
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ano
Status

Popis

POPIS:
Citronix se specializuje na navrhování a výrobu tiskové technologie Continuous Ink Jet (CIJ) pro nanášení identifikačních značek, dat o prodeji a čísel šarží / data. Tiskové systémy Citronix ciSeries CIJ poskytují vysokou rychlost, spolehlivý a bezkontaktní tisk na téměř jakýkoli druh materiálu nebo povrchu, včetně kovu, skla, plastu, papíru, dřeva a dalších.

SEKTORY POUŽITÍ:
Tiskové systémy Citronix se používají v celé řadě průmyslových odvětví, včetně potravin, nápojů, papíru, domácností, cukrovinek, pekařství, farmaceutického průmyslu, automobilového průmyslu, řeziva a poštovních služeb.

HLAVNÍ RYSY:
Tiskárna ci700 tiskne až na 31 pixelů a poskytuje tři řádky textu, grafiky a čárových kódů. Automatická kontrola viskozity inkoustu zajišťuje minimální zásah uživatele a dlouhodobě spolehlivý provoz. Ethernet s integrovaným rozhraním internetového webového prohlížeče a RS232 poskytují pokročilé možnosti komunikace. Systémy mohou být integrovány do vaší sítě, což správcům umožňuje řídit jeden systém nebo skupinu systémů. Systémy mohou tisknout jeden až tři řádky vysoce kvalitního textu, grafiky a čárových kódů. Široká škála rychle schnoucích inkoustů se silnými adhezními vlastnostmi poskytuje vynikající kvalitu tisku při vysokých rychlostech. Integrované inteligentní řízení pixelů nabízí volitelnou velikost kapky tisku od 60 nebo 75 mikronů, poskytuje dvě velikosti tisku a eliminuje potřebu dedikovaných kodérů pro různé požadavky na kódování. Výška tisku je volitelná mezi 1,5 mm - 12 mm, což umožňuje tisk malých i velkých tučných znaků. Standardně jsou všechny systémy ciSeries vybaveny vysokorychlostními funkcemi. Jeden řádek textu lze tisknout rychlostí vyšší než 470 m / minutu, dva řádky nad 200 m / minutu, tři řádky nad 100 m / minutu. Systémy CiSeries jsou umístěny v robustních kompletních skříních z nerezové oceli pro provoz v nejextrémnějších mokrých nebo suchých aplikacích.

TECHNICKÁ DATA
Tisknutelné řádky 5
Hmotnost stroje kg 120
Napětí Volt 100-240
Frekvence Hz 50/60
Proud A 3.15

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English