COEX buduje a spravuje web Exapro

Inovativní digitální produkty a služby

COEX v anglickém překladu znamená COndensed EXperience, tedy překypující zkušenostmi, což perfektně sedí na společnost s více než 15 lety zkušeností, jež i nadále neustále rostou. Během této doby firma COEX úspěšně dokončila stovky projektů a pro mnoho firem včetně nás se stala skvělým partnerem, se kterým bylo vždy potěšení a pocta spolupracovat. Tým společnosti COEX se sídlem v Praze se skládá z přibližně 20 software developerů, analytiků, designerů a technických nadšenců, jejichž vášní jsou velké výzvy a prvotřídní technologie. Důkazem jejich skvělé práce je mnoho ocenění které obdrželi, včetně aplikací TaxiClub, WheelChair, Zapadluj.cz. Jejich projekt VozejkMap vyhrál zlaté ocenění na Czech Donors Forum a stříbrné na Open Data contest. Můžeme potvrdit, že motto společnosti je naprosto vystihující: “Nedodáváme vždy produkt, který klient původně chtěl, ale vždy dodáváme to, co jejich byznys doopravdy potřebuje.”

COEX zvolen jako architekt pozdějšího úspěchu

Jeden ze zmíněných stovek dokončených projektů je ten, který používáte právě v tuto chvíli. Spolupráce začala v roce 2010, kdy Thomas Bordier, generální manažer Exapro, hledal softwarový systém, který by nejlépe seděl pro náš online obchodní portál a interní informační systém. COEX byl z mnoha navrhovaných možností označen jednoznačně jako nejlepší kandidát. “Už od začátku vložila firma COEX velké úsilí do úspěšného pokusu o pochopení našich potřeb, požadavků a tužeb a celkově všeho kolem našeho byznysu, což konstantně vedlo k vytvoření společné vize na celý projekt. Byli schopni přijít s mnoha vylepšeními pro náš systém. Ta nám dnes a denně pomáhají pracovat na té nejvyšší úrovni,” svěřil se Thomas Bordier.

Spolupráce a tvrdá práce v pozadí finálního produktu

Plán zhotovení byl stanoven- 2 měsíce analýz, designu a architektury a 10 měsíců vývoje. Během tohoto času byl COEXu zadán složitý seznam úkolů. Architektura mnoha jazyků a několika měn, management prospektů a provizí, CRM systém šitý na míru, hodnotící nástroje, automatické překlady, osobní informační bulletin atd. Těžký oříšek na rozlousknutí byla implementace několikajednotkového systému systému různých měr, přičemž byla potřeba dát důraz na užitečnost a efektivnost rozhraní uživatelského systému (přes 20 lidí užívá systém na denní bázi - každé kliknutí se počítá).

Přenesení spolupráce do jiné dimenze

Spolupráce trvá dodnes nejen proto, že COEX je k dispozici 24/7 v případě, že se objeví jakýkoliv problém, ale i proto, že se COEX stal minoritním vlastníkem naší společnosti, abychom vytvořili tým, v němž obě jeho strany dávají dohromady všechny společné vědomosti a energii, jež vedou k co nejlepšímu možnému výsledku. Od počátku spolupráce obě firmy společně rostou a tvoří vynikající propojenou dvojici úspěšných společností.

Kýžený úspěch

Dohromady to zabralo tisíce vyvinutých a konzultačních hodin, ale poté vše vyústilo ve skvělé výsledky: +150% návštěv webu, +40% efektivita firemních pracovníků, +8M € zvýšení prodejů za rok. To vše zajistilo nezměrnou oboustrannou spokojenost. “Odvedli opravdu skvělou práci, vytvořený systém je naším centrálním mozkem a významně zvýšil naši efektivitu.

Navštivte stránku společnosti COEX.

 

Výhody členství Exapro

  • Zdarma přidejte stroj na prodej
  • Zorganizujte si své nabídky (přidejte, upravte, odstraňte)
  • Máte přístup k výběru Vámi preferovaných newsletterů
  • Poptejte stroje bez nutnosti vyplňování Vašich kontaktních údajů
  • Zástupce Exapro Vám pomůže s prodejem Vašeho stroje
  • Užívejte výhod pro registrované zákazníky Exapro

Registrace zdarma

Již člen Exapro?

Naši členové pokaždé dostanou přednostní péči

Přihlášení

Problémy s naši stránkou?

Jen pro problémy spojené s používáním webové stránky

Kontaktovat podporu