Domino Codebox 2 auto Top prodejce

Výrobce Domino
Model Codebox 2 auto
Rok
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Různé - tisk
Produktové číslo P50612084

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2009
Nabídek online 806
Poslední aktivita 14. června 2021

Podrobné informace

-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

POPIS:
Ať už potřebám výroby, jsou kodéry Domino pro tisk velkých znaků v nepřetržité a spolehlivé, vyžaduje minimální zásah ze strany provozovatele. ZIP naprostá spolehlivost, a to i po delší dobu prodlevy. Exkluzivní Car Wash tiskové hlavy, založený na těsnění trysky, zaručuje bezkonkurenční výkon, pokud jde o zapínání a vypínání. Jedním tlačítkem řídí proces zapnutí a vypnutí. Kabinet robustní ochrana proti prachu a postříkání. Flexibilita aplikace. Až čtyři řádky tisku s různými formáty.

Sektory užívání:
Farmaceutický, chemický, kosmetika, strava, dietní, lékařské přístroje, ostatní odvětví zpracovatelského průmyslu.

Hlavní rysy:
Domino případ kodér má dobře zaslouženou pověst pro poskytování spolehlivé, nákladově efektivní velké kódování znaků v celé řadě průmyslových odvětví. Kompaktní konstrukce s integrovaným tiskovou hlavou umožňuje CaseCoder k montáži na mnoha typů lepenkových páskovače strojů a výrobních linek. Tiskárna vytváří konzistentní kvalitu kódování na širokou škálu porézních a neporézních povrchů, včetně PVC, kovu, vytlačování a mnoho dalších. Unikátní design tiskové hlavy umožňuje rychlé schnutí barvy (např MEK bázi), které mají být použity, produkovat ostré kódy s maximální spolehlivostí. Kompaktní a nenápadný design, snadno se integruje do stávajících výrobních zařízení.

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English