Objevte ideální řešení pro zpracování dřeva s naší řadou vysoce kvalitních použitých lisů na dřevo v Exapro. Naše stroje s cenou od 13 000 až 33 000 eur poskytují vynikající hodnotu za peníze a kombinují spolehlivost a výkon s cenovou dostupností. Od dýhování po laminování jsou naše stroje všestranné a vybavené tak, aby zvládly vaše specifické provozní potřeby. Pocházejí od předních výrobců v oboru a byly pečlivě udržovány, aby splňovaly přísné normy kvality. Navzdory svému použitému stavu nabízejí spolehlivý servis, přesnost a odolnost podobnou novějším modelům. Investicí do našich lisů na dřevo nepořídíte pouze stroj; investujete do budoucího růstu a úspěchu svého podnikání. Při výběru správného stroje vezměte v úvahu faktory, jako jsou provozní potřeby, objem výroby, prostor, rozpočet, stav stroje, pověst značky, dostupnost náhradních dílů, energetická účinnost, bezpečnostní funkce a poprodejní servis vaše podnikání. Zvyšte svou produktivitu a vylepšete své dřevoobráběcí operace s Exapro ještě dnes.

 

Lis ORMA MACCHINE NPC 3000 S Nizký počet hodin v provozu

Rok: 1996

Délka desek 3000 mm
Za tepla Ano
Specifický tlak v kg/cm2 2,2 kg/cm²
Šířka desek 1300 mm
Celkový tlak 70 T

Lis na dřevo ORMA NPC/DIGIT 6/90

Rok: 2007

Délka desek 3000 mm
Za tepla Ano
Celkový tlak 90 T
Šířka desek 1300 mm
Za studena Ano
Specifický tlak v kg/cm2 2,5 kg/cm²


Lis LINYI JIANZHONG WOOD MACIHNERY CO.LTD ChRL JJZ-CP

Rok: 2019

Délka desek 1300 mm
Celkový tlak 500 T
Šířka desek 2500 mm

Lis Orma LS/L/R 35/13

Rok:

Délka desek 3500 mm
Za tepla Ano
Šířka desek 1300 mm
Za studena Ano

INT. PRESSE Nizký počet hodin v provozu

Rok: 2020

Délka desek 500 mm
Za tepla Ano
Celkový tlak 3,2 T
Šířka desek 2000 mm
Za studena Ne
Specifický tlak v kg/cm2 3200 kg/cm²

Lis Weinig Dimter Profipress 4500-2

Rok: 2002

Lis na nábytkové desky Weinig Dimter Profipress 4500-2 plně připravený k prodeji Připojeno

Věžový lis Beck na spárovku

Rok: 2004

Délka desek 3000 mm
Za tepla Ano
Šířka desek 1000 mm
Za studena Ne

Lis ORMA ORMA - 5100 x 1400 mm

Rok: 1995

Délka desek 5100 mm
Za tepla Ano
Celkový tlak 190 T
Šířka desek 1400 mm
Za studena Ano
Specifický tlak v kg/cm2 2,5 kg/cm²

Lis Italpresse Fast/130 13-85

Rok: 2006

Délka desek 8000 mm
Celkový tlak 200 T
Šířka desek 45 mm
Specifický tlak v kg/cm2 7 kg/cm²

Lis Vario Press QL-3000Z

Rok: 2022

Určeno pro opláštění PVC, ABC, PP fóliemi, přírodní dýhou, fólií, látkou, přírodní a umělou kůží atd. přířezy z MDF, masivního dřeva, hliníku, oceli, plastů atd. Velikost pracovní plochy, mm 2980 x 1250 x 40 Počet pracovních stolů, ks. 2 Tlak lisu, bar až 5 Max. výška dílu, mm 50 Výkon vakuového čerpadla, m3/hod 100 Výkon pohonů pohybu stolu, kW 0,55 …

Lis na horké desky CORTAZAR

Rok:

Délka desek 2700 mm
Za tepla Ano
Šířka desek 1400 mm
Specifický tlak v kg/cm2 12 kg/cm²

Lis WEMHONER ONE FOR ALL Žhavá nabídka

Rok: 2009

Délka desek 3100 mm
Šířka desek 1575 mm

Lis Sormec T 70

Rok: 2004

Délka desek 3100 mm
Celkový tlak 70 T
Šířka desek 1300 mm

Lis ORMA LS/R/CA ECO 25/13

Rok: 2013

Délka desek 2500 mm
Celkový tlak 38,4 T
Šířka desek 1300 mm

Lis SORMEC T 90

Rok: 2008

Délka desek 3100 mm
Za studena Ano
Šířka desek 1300 mm
Celkový tlak 90 T

Lis BURKLE U 110

Rok:

Délka desek 3000 mm
Šířka desek 1300 mm

Lis Orma machines Orma Model air system eco 30/14

Rok: 2021

Délka desek 2840 mm
Šířka desek 1340 mm

Lis RASTER ZEULENRODA GHP 400 H/K - 08

Rok: 2001

Délka desek 2000 mm
Celkový tlak 400 T
Šířka desek 1500 mm
Specifický tlak v kg/cm2 13 kg/cm²

Lis Siempelkamp Sn

Rok: 1950

Délka desek 2600 mm
Za tepla Ano
Celkový tlak 800 T
Šířka desek 1320 mm
Za studena Ne
Specifický tlak v kg/cm2 27 kg/cm²


Investujte do kvality s lisy na dřevo: dostupné ceny u Exapro

V Exapro si uvědomujeme, že pro každý dřevozpracující podnik je správné strojní zařízení prvořadé pro efektivní provoz. V naší neúnavné snaze vyhovět vašim potřebám v oblasti vybavení dnes zaměřujeme pozornost na klíčovou výhodu v jakémkoli dřevozpracujícím zařízení – lis na dřevo.

Lisovač na dřevo, základní dříč v dřevozpracujícím průmyslu, je obráběcí stroj určený k dýhování, laminování nebo spojování obrobků dohromady. Díky široké škále aplikací poskytuje špičkové výsledky pro malé i velké provozy, což z něj činí neocenitelnou investici.

Výhody lisů na dřevo

Všestrannost: Ať už potřebujete nanášet dýhy, vytvářet složité laminace nebo jednoduše spojovat kusy dřeva dohromady, lisy na dřevo nabízejí všestranné řešení. S nastavitelným nastavením tlaku zvládnou různé druhy dřeva a deskových materiálů a nabízejí výjimečnou flexibilitu, která se přesně přizpůsobí vašim potřebám.

Efektivita a produktivita: Lisy na dřevo mohou výrazně zvýšit váš výkon, snížit náklady na práci a materiál a zvýšit váš konečný výsledek. Jako do značné míry automatizovaný stroj fungují s minimálním zásahem člověka, což šetří cenný čas a zdroje.

Kvalita a přesnost: Naše použité lisy na dřevo jsou dobře udržované a ve vynikajícím stavu, poskytují spolehlivý výkon a přesný výstup, což zajišťuje, že každý kus je dokonale zpracován do nejmenších detailů.

 

Druhy lisů na dřevo

Veneer Press: Ideální pro ty, kteří chtějí nanášet tenké vrstvy dýhy na dřevěné panely, které pokaždé nabízejí bezproblémový povrch.

Membránový lis: Ideální pro vytváření složitých laminací, membránový lis nabízí schopnost formovat a spojovat materiály do složitých tvarů a profilů.

Cold Press a Hot Press: V závislosti na vašich potřebách si můžete vybrat mezi lisy za studena, které se obvykle používají pro lepení plochých dýhových povrchů, nebo lisy za tepla, které jsou skvělé pro práci s termoplastickými lepidly a lisování. dřevotřískové desky nebo překližky.

 

Lisy na dřevo nacházejí uplatnění v celé řadě oblastí dřevozpracujícího průmyslu díky své všestrannosti a schopnosti produkovat vysoce kvalitní výstup. Zde jsou některé klíčové oblasti použití těchto strojů:

Výroba nábytku: Lisy na dřevo jsou široce používány v nábytkářském průmyslu. Používají se ke spojování vrstev dřeva, vytváření dýhových povrchů a laminátových povrchů. Pomáhají při výrobě různých kusů nábytku, jako jsou stoly, židle, skříně a další nábytek.

Výroba překližky a dřevotřískových desek: Lisy na dřevo hrají významnou roli při výrobě překližky a dřevotřískových desek. Vysoký tlak a teplo z lisů se používají k vzájemnému spojení vrstev dřeva a dřevěných částic za vzniku těchto kompozitních materiálů.

Stavebnictví: Ve stavebnictví se lisy na dřevo používají k výrobě stavebního dřeva, podlahových prken a konstrukčních panelů. Hodí se také pro výrobu dřevěných komponent používaných při stavbě střech, podlah a stěn.

Výroba dveří: Lisy na dřevo jsou zásadní pro proces výroby dveří, zejména pro výrobu zapuštěných dveří a panelových dveří. Poskytují požadovaný tlak ke spojení vrstev a panelů dohromady a vytvářejí tak robustní dveře s dlouhou životností.

Řemesné a dekorativní předměty: Při vytváření dekorativních dřevěných předmětů a řemesel lze lisy na dřevo použít k dýhování a laminování, čímž předměty získají leštěný, hotový vzhled.

Hudební nástroje: Některé hudební nástroje, jako jsou kytary, housle a klavíry, využívají k dosažení specifických tonálních vlastností tenké vrstvy dřeva. Lisy na dřevo se ve výrobním procesu používají ke spojení těchto vrstev dohromady.

Automobilový průmysl: Lisy na dřevo se používají také v automobilovém průmyslu, především k výrobě dřevěných dýh a laminátů používaných v interiérech luxusních automobilů.

Investicemi do lisu na dřevo mohou podniky působící v těchto oblastech výrazně zvýšit svou produktivitu, efektivitu a kvalitu svých produktů.

 

Lisy na dřevo vyrábí řada renomovaných výrobců po celém světě. Zde jsou někteří z klíčových výrobců známých svou kvalitou a spolehlivostí v sektoru dřevoobráběcích strojů, z nichž některé lze nalézt v rozsáhlém inventáři společnosti Exapro:

Biesse: Italská společnost známá v oboru svými vysoce kvalitními dřevoobráběcími stroji, včetně lisů na dřevo. Jejich lisy jsou konstruovány pro efektivitu, přesnost a odolnost.

SCM Group: Toto je další významný italský výrobce dřevoobráběcích strojů. Nabízejí širokou škálu lisů na dřevo, které jsou známé svou robustností, inovací a výkonem.

Homag: Společnost Homag se sídlem v Německu je předním výrobcem dřevoobráběcích strojů a nabízí řadu účinných a spolehlivých lisů na dřevo.

Felder Group: Tato rakouská společnost nabízí různé dřevoobráběcí stroje, včetně lisů na dřevo. Jsou známé svou kombinací tradičního řemesla s nejnovější technologií.

Weinig: Další německá společnost, která vyrábí vysoce kvalitní dřevoobráběcí stroje, včetně lisů na dřevo, speciálně pro zpracování masivního dřeva.

Martin: Martin, další německý výrobce, je známý svými vysoce kvalitními dřevoobráběcími stroji. Jejich produkty jsou vyrobeny tak, aby vydržely a nabízejí výjimečnou přesnost a odolnost.

JOSTING: Josting, renomovaný výrobce se sídlem v Německu, je známý zejména svými gilotinami a lisy na dýhu.

Tito výrobci jsou v dřevozpracujícím průmyslu dobře uznávaní a jejich lisy na dřevo pravděpodobně najdete na Exapro nebo na jiných trzích s použitými stroji. Pamatujte, že výběr výrobce bude záviset na konkrétních potřebách vašeho provozu, včetně faktorů, jako je rozsah výroby, typ dřeva, které má být zpracováno, dostupný prostor, rozpočet a specifické funkce, které potřebujete u lisu na dřevo.</ p>

Lisy na použité dřevo nabízejí výjimečnou příležitost vlastnit standardní strojní zařízení za zlomek ceny nového vybavení. Ceny se liší v závislosti na stáří stroje, stavu, značce a specifických funkcích, což nabízí široký výběr pro splnění různých rozpočtových potřeb.

Výběr správného stroje pro váš dřevozpracující provoz může mít významný dopad na vaši produktivitu, efektivitu a ziskovost. A ve společnosti Exapro jsme odhodláni poskytovat vysoce kvalitní použité stroje za konkurenceschopné ceny. V sortimentu od 13 000 do 33 000 EUR najdete nepřeberné množství spolehlivých a vysoce výkonných lisů na dřevo od předních výrobců. Ať už hledáte lis na dýhu pro detailní projekty zpracování dřeva, lis za studena pro lepení plochých dýhových povrchů nebo lis za tepla pro práci s termoplastickými lepidly a lisování dřevotřískových desek nebo překližky, náš trh má sortiment možností přizpůsobených vašim požadavkům.

Proč nakupovat od společnosti Exapro?

My ve společnosti Exapro jsme hrdí na svou pověst dodávající kvalitní použité stroje, které obstojí ve zkoušce času. Naše komplexní procesy inspekce a údržby zajišťují, že naše použité lisy na dřevo nejen splňují, ale překračují průmyslové standardy.

Každý nákup je podporován naším specializovaným týmem zákaznických služeb, který je po ruce, aby vám pomohl s případnými dotazy. Chápeme, že nákup použitých strojů se může zdát skličující, ale s Exapro si můžete být jisti, že děláte rozumnou investici.

Chcete-li prozkoumat naši řadu použitých lisů na dřevo a najít ten správný vhodný pro vaši firmu, kontaktujte náš tým ještě dnes. Vždy vám rádi pomůžeme najít strojní zařízení, které nejlépe vyhovuje vašim provozním potřebám.