Spalovací komora Eratic Movilterm 2 GCAL

Výrobce Eratic
Model Movilterm 2 GCAL
Rok 1999
Umístění stroje Španělsko ES
Kategorie Kotle
Produktové číslo P70614122

4 662 000,00 Kč

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci

Typ klienta Uživatel - velké společnosti
Aktivní od 2017
Nabídek online 2
Poslední aktivita 19. října 2018

Podrobné informace

Výkon 2300 kW
-------------------
Hodin v provozu 0 hodiny
Hodin pod proudem 0 hodiny
Stav téměř nový
CE normy ---------
Status

Popis

Biomasa ve spalovací komoře pro pohyb rošt vyrobený pro projekt, který nakonec nebyl nikdy provedena.

Technické informace:

Domácnosti se spalovací komorou a grilování Movilterm navržen a vyroben podle INNERGY, jsou připraveni pracovat s širokou škálou paliv a poskytuje výjimečnou účinnost při spalování odpadů a rozmanitější. Kamera Movilterm je vyráběn výhradně v našich dílnách, posílat seznam klientů pro konečnou montáž. To nevyžaduje více než adekvátní základ pro jejich hmotnost, a má pohyblivý rošt a automatické odstraňování popela suché prostředky.
Kamera určená pro použití různých paliv: zbytků dřeva, kůra, štěpky, hobliny, veškeré lesní odpady, prořezem odpadu, atd, a jakýkoliv dřevní odpad, včetně těch, jejichž spalování může vytvářet strusku, což umožňuje velikosti částic a různé vlhkosti.
V kotli, budeme mít posunovač úvodní systému, jehož operace se provádí pomocí hydraulického zařízení. Tento systém dostává palivo z dopravního pásu a napájí ho do roštu. Se závitem je dodáván s odměřenou rovnoměrně rozloženy po celé šířce spalovacího roštu.
Spalovací komora monoblok konstrukce je tvořena samonosnou konstrukci postavené úplně v našich dílnách a externě potažené kovové a uvnitř kterého prvky komory samotné jsou umístěny desky. Ve spalovací zóně a žáruvzdorné cihly a betonové klíny vysokým obsahem oxidu hlinitého správně oddělené od vnějších stěn jsou použity pro speciální izolační cihly načechraný nízkou hustotu
Movilterm mřížka je připojena samostatně do spalovací komory. Naše vybavení umožňuje vypálit samostatně nebo společně různá paliva. Mřížka se skládá z pevného rámu kovu, na které se na odlitky tvary, které podporují grily, chrom litina vyráběný a sestavené střídavě řádků, jeden pevný a jeden pohyblivý odpočinek.
Jejich pohyb se provádí pomocí hydraulického pístu a je spalován s možností zastavení grilu nebo v pohybu, v závislosti na vlastnostech použitého paliva. Počet pohybů provedl gril je nastavitelná a je upravena tak, aby palivo vlastnosti. Pohyb sítě je řízen v závislosti na požadované topného výkonu, díky němuž pokročila paliva vhodně přirozený průběh spalování přes celý povrch roštu, od potravin do konečné evakuaci strusky a popela. Automatické vybíjení popela snižuje rušení v peci, čímž poskytuje lepší kontrolu emisí ze spalování.

Boca závitem - Feed posunovač
Biomasy vstup do spalovací komory je prováděno pomocí automatického podavače posunovač se skládá ze tří částí: násypkou s klapkou, což je oblast nahromadění materiálu a automatickou posunovač. Biomasa se odvádí samospádem z dopravního systému do násypky. To prochází akumulační krytu který zahrnuje duální řadič úroveň systém palivovou zajistit, aby fotoaparát vždy pracovat při plném zatížení. Tento systém se skládá z vysílače / přijímat infračervené a jeho odpovídající manévr v elektrickém poli. Poté, automatické tlačná poháněný hydraulickým zavádí biomasu přijatý ve spalovací komoře.

Odstranění popela do mokrého
A systém násypky bude zodpovědný za shromažďování popel vyplývající ze spalování biomasy. Tyto popel jsou vypouštěny na Redler ve vlhkém tak, že popel uloženého ve sběrné nádrži.

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English