Exapro spustilo novou verzi svého portálu s použitými stroji

Nedávno byla spuštěna již čtvrtá verze internetového tržiště s použitými stroji a strojním vybavením www.exapro.cz. Nové uživatelsky přívětivé rozhraní vylepšilo prohledávání databáze a urychlilo celý proces vyřizování 70000 nabídek použitých strojů a také umožnilo společnosti dosáhnout dvouciferného růstu, a to každý rok, od doby kdy byla společnost založena (+46% v roce 2010 vs 2009).

S rostoucí poptávkou po použitých strojích a s expanzí probíhající v posledních letech, Exapro potřebovalo jednak se co nejvíce přiblížit potřebám zákazníků, ale také vylepšit svůj intranet pro rychlejší zpracování stále narustajícího počtu poptávek. Nová verze portálu byla spuštěna v únoru 2011 a během měsíce zkušebního provuzu byly odstraněny ve spolupráci s některými zákazníky poslední nedostatky.

S novým serverem přichází zrychlené procházení nabízených strojů, inteligentní vyhledávací engine, více fotografií, videí a technických informací u každé nabídky. Exapro rovněž změnilo své logo a grafiku stránek, tak aby maximálně vyšlo vstříc uživatelům. Mezinárodní charakter stránek, které jsou v šesti jazykových verzích – anglická, francouzská, německá, italská, španělská a česká, dokazuje i nově připravovaná poslká verze, s kterou se pokryje většina evropského trhu.

Portál www.exapro.com pracuje s několika měnami, jakožto i s imperiální a metrickou měrnou soustavou, což napomáha ulehčit obchodování mezi partnery z různých kontinentů. Umístění na předních místech ve vyhledávácí enginech a zájem inzerujících společností poukazují na to, že celosvětové řešení prodeje a nákupu použitých strojů je velmi žádaným artiklem v průmyslovém světě. Právě probýhající expanze do USA by měla prokázat, že Exapro je nyní hlavním hráčem na celo-světovém trhu s použitými stroji.

Výhody členství Exapro

  • Zdarma přidejte stroj na prodej
  • Zorganizujte si své nabídky (přidejte, upravte, odstraňte)
  • Máte přístup k výběru Vámi preferovaných newsletterů
  • Poptejte stroje bez nutnosti vyplňování Vašich kontaktních údajů
  • Zástupce Exapro Vám pomůže s prodejem Vašeho stroje
  • Užívejte výhod pro registrované zákazníky Exapro

Registrace zdarma

Již člen Exapro?

Naši členové pokaždé dostanou přednostní péči

Přihlášení

Problémy s naši stránkou?

Jen pro problémy spojené s používáním webové stránky

Kontaktovat podporu