Exapro, trh s ojetými průmyslovými stroji, se stává globálním - také díky boomu na americkém trhu

Jen pár měsíců po úspěšném otevření nových kanceláří v USA a Costa rice v roce 2011 on-line inzerce www.exapro.com použitých strojů zaznamenala značný úspěch i za Atlantikem. Exapro se průběžně adaptuje potřebám klientům, kteří hledají kvalitní asistenci při zprostředkování služeb mezinárodního obchodu.

Od svého vzniku v roce 2000 Exapro na trhu použitých průmyslových strojů neustále rostlo. Sedmijazyčné prostředí s více než 90.000 stroji navštívilo přes 300.000 odborníků každý měsíc a Exapro se tak stalo skutečnou evropskou jedničkou během 12 let. Otevření amerického trhu bylo tedy více než žádoucí.

Na začátku roku 2011, byly vytvořeny v Exapro Inc Coral Springs, Florida a Exapro SA v San Jose, Costa Rica pobočky s pěti zaměstnanci, obě 100% vlastněné francouzským ústředím Exapro sro. Byla provedena marketingová studie, kde byl potenciál Ameriky proti Evropě odhadnut na 85% což bylo více než slibné. Díky úspěchu a zkušenostem z evropského trhu, byl na americký trh vyvíjen velký tlak. Mezinárodní trh nyní nabízí více než 90.000 strojů, z nichž třetina je na americkém trhu, na kterém počet žádostí mezitím vzrostl exponenciálně. Tyto úspěchy naznačují velmi nadějný rok 2012, protože firma již zvýšila svůj celkový obrat o 43%.

Vzhledem k čím dál intenzivnější globalizaci, se Exapro se stalo celosvětovou službou pro mezinárodní zpostředkování obchodu s použitými stroji a představuje nyní řešení pro klienty z celého světa. Navíc, po zahájení a rostoucím úspěchu polské verze, Exapro zahajuje expanzi rovněž vysoce potenciálních trhů Turecka a Ruska, které by měly být plně uvedeny do konce letošního roku.

Výhody členství Exapro

  • Zdarma přidejte stroj na prodej
  • Zorganizujte si své nabídky (přidejte, upravte, odstraňte)
  • Máte přístup k výběru Vámi preferovaných newsletterů
  • Poptejte stroje bez nutnosti vyplňování Vašich kontaktních údajů
  • Zástupce Exapro Vám pomůže s prodejem Vašeho stroje
  • Užívejte výhod pro registrované zákazníky Exapro

Registrace zdarma

Již člen Exapro?

Naši členové pokaždé dostanou přednostní péči

Přihlášení

Problémy s naši stránkou?

Jen pro problémy spojené s používáním webové stránky

Kontaktovat podporu