Vstřikolis Husky IND 125 ISB RS65/65

Výrobce Husky
Model IND 125 ISB RS65/65
Rok 2007
Umístění stroje USA US
Kategorie Vstřikolisy
Produktové číslo P00213167

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2019
Nabídek online 33
Poslední aktivita 3. září 2020

Podrobné informace

Uzavírací síla 125 T
-------------------
Hodin v provozu 38268 hodiny
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

Dvě Husky IND125 ISB RS65 / 65 jedna 2007 a druhá 2001 obě nízké hodiny.
33 650 hodin.
38 268 hodin.
Kompletní s plísněmi.
Zavolejte na další podrobnosti
Nové možnosti pro PET

Společnost Husky Injection Molding Systems, Bolton, Ont., Vstoupila na jednostupňový (integrovaný) trh s vyfukováním PET s indexem SB, čerstvým designem založeným na jeho rotačním lisovacím lisu na předlisek formy. SB používá systém předlisků s indexem 125 tun s dvěma pozicemi válců místo čtyř. Po vytvarování sady předlisků ve dvou až 24 dutinách se pohybující se deska otáčí o 180 ° a malý „vyklápěcí“ robot vyjme předlisky a umístí je na šestimístný otočný stůl. Stůl nese předlisky dvěma infračervenými kondicionovacími stanicemi do servopohonové, 55tunové natahovací stanice a poté do vyhazovací stanice vzduchové chladicí stanice, kde jsou láhve vykládány ve svislé orientované poloze. Poměr vstřikování k foukání kavitace je 2: 1 pro optimalizaci investic do nástroje. SB je vhodný pro láhve o objemu 25 cm3 až 5 litrů ve výrobních objemech pod 50 miliónů dílů / rok. Je zaměřen na výrobce, kteří vyrábějí mnoho různých lahví a potřebují rychlé (do 2 hodin) výměny nástroje.

Index SB: jedinečný přístup k výrobě lahví

Nový Husky IndexSB (Stretch Blow) kombinuje náš předformovací formovací systém Index 125 s vyfukovacím formovacím strojem poháněným servomotorem pro vyšší produktivitu a všestrannost.

Bolton, Ontario, Kanada - S využitím patentované technologie indexu Husky Injection Molding Systems, která poskytuje patentovanou technologii Index, přináší nový IndexSB rychlejší doby cyklu předlisku než konkurenční jednostupňové stroje. Výsledkem je vyšší výkon pro stejný počet dutin. Všestrannost systému umožňuje formařům vyrábět širokou škálu tvarů a velikostí kontejnerů od 25 ml do 5 litrů na jednom stroji.

„Při vývoji IndexSB náš průzkum trhu zdůraznil skutečnou poptávku po všestranném systému, který zákazníkům umožňuje používat jej pro celou řadu různých aplikací,“ říká Dave Whiffen, obchodní manažer Husky pro IndexSB. "IndexSB dává formerům takovou flexibilitu v jednom systému, aniž by museli provozovat a udržovat několik různých modelů strojů."

Husky zacílí na aplikace s nižším objemem pomocí IndexSB - primárně těch, které mají méně než 50 milionů dílů ročně. "Je to součást naší agresivní strategie pro posílení našeho vedoucího postavení v PET a otevření nových oblastí tohoto trhu, kde jsme předtím nebyli," říká Husky viceprezident pro indexové systémy Jeff MacDonald.

Zákazníci chtějí produktivitu, flexibilitu a kvalitu lahví. IndexSB byl navržen s ohledem na tato kritéria. IndexSB se dokáže rychle a levně přizpůsobit měnícím se výrobním požadavkům. Systém podporuje širokou škálu aplikací, včetně čisticích prostředků pro domácnost, kosmetických, zdravotnických a osobních prostředků a potravin a nápojů.

Mezi další klíčové funkce patří:

Snadno přístupné formy a rychlá výměna hardwaru urychlují výměnu nástrojů - úplnému přepnutí zabere dva technici méně než 2 hodiny. Výměna pouze vyfukovacích forem trvá 15 minut
Standardní systémy IndexSB mají poměr vstřikování a vyfukování v poměru 2: 1 pro optimální využití nástrojů. Systémy s vyššími poměry 3: 1 a 4: 1 jsou také vyvíjeny pro speciální aplikace
Elektrický šroubový pohon, čerpadla s proměnným objemem a vstřikování založené na akumulátoru zvyšují účinnost
Naše osvědčená indexová platforma umožňuje flexibilitu ve více konfiguracích kavitace pomocí jednoduchých alternativních nástrojů
Polaris Control zvyšuje rychlost a opakovatelnost
Husky nabízí kompletní plánování výroby a vývoj lahví pro další podporu zákazníků.

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů.

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Sdílet

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English