Autokláv ICP DS 100 Ověřený prodejce

Výrobce ICP
Model DS 100
Rok
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Autoklávy / Sušící kamna
Produktové číslo P01210112

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Ověřený prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2020
Nabídek online 193
Poslední aktivita 7. září 2021

Podrobné informace

Kapacita komory 100 L
Teplota sterilizace 220 °C
-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status k prohlédnutí

Popis

Suchá sterilizační pec DS 100 se používá ke sterilizaci a depyrogenizaci prázdných skleněných výrobků nebo jiných skleněných nebo nerezových obalů nebo zadržovacích materiálů tak, aby mohly být zavedeny do sterilní místnosti.
Po sterilizačním cyklu je proto materiál vypouštěn z průchozích dveří sterilních místností. Jelikož jsou filtry umístěny na výstupu ze sterilizační komory, u filtrů absolutního typu se studenou účinností 99,998 DOP je během sterilizace vzduch cirkulující uvnitř vozíků vzduch třídy 100. K tomuto účelu se používají filtry, které nepřetržitě odolávají teplotě 240 stupňů Celsia, a proto umožňují jak suchou sterilizaci, tak depyrogenaci.
Během všech fází zpracování je uvnitř pece trvale udržován pozitivní tlak vzhledem k vnějšímu prostředí. Po automatickém sterilizačním cyklu se uzávěry téměř uzavírají, aby izolovaly troubu od vnějšku, zatímco ventilace pokračuje v práci, aby udržovala vnitřní přetlak a zajistila, že materiál nebude kontaminován.
Doba sterilizace: 60 minut pro teplotu 220 C, zatímco 75 minut pro teplotu 200 C.
Doba chlazení se nastavuje kolem 120 min.
Viz použití časovačů v přiložených pokynech s přihlédnutím k tomu, abyste vždy nastavili REŽIM "A" a hodnotu v MIN. Doba chlazení by měla být zvolena podle zkušeností vyplývajících z typu použité náplně a teploty nasávaného vzduchu.

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English