Jak Exapro funguje

Koupě a prodej strojů na Exapro je snadný. Ale Exapro je více než internetová platforma, náš tým 20 specialistů pracuje za oponou, aby se ujistil, že klient dostane právě ten stroj, který potřebuje a prodejce je dán do kontaktu jen s těmi kupujícími, kteří jsou dostatečně seriozní a kvalifikovaní. Nezáleží na tom, zda jste kupující nebo prodávající, Exapro Vám ulehčí od Vašich starostí a ušetří Váš čas. Vy jen uzavřete obchodní transakci.

Jak to funguje:

list a machine on exapro

1. Přidejte stroj

Jako první krok, prodejce vloží na naše webové stránky stroj, který chce prodat. Odsud si to přebíráme my, postaráme se o překlad, abychom stroj mohli inzerovat v 9 různých jazycích tak, aby ho potenciální zájemci z celého světa mohli najít. Vše zdarma.

exapro agent

2. Exapro zástupce se postará o Vaši nabídku

Odsud se spolehlivý zástupce firmy Exapro stará o Vaše nabídky, propaguje je na našich stránkách a registrovaným zákazníkům v daném odvětví. Tyto kroky optimalizují prodejní proces a zajišťují největší viditelnost pro Váš stroj.

exapro agent

3. Zákazníci prohlíží Exapro webové stránky

Díky naší velké online viditelnosti přitahujeme zraky více než 300 000 potenciálních zákazníků každý měsíc. Zákazníci mají přístup k nabídkám od více než 10 000 prodejců z celého světa.

4. Exapro zástupce se postará o poptávky

exapro agent

Kupující zadají poptávku na jakýkoli stroj, o který se zajímají. Správce Vašeho účtu vyřídí všechny poptávky – zodpoví otázky, dodá dostupné technické údaje o stroji a také pomůže s vícejazyčnou konverzací – aby jsme si byli jisti, že stroj je pro zákazníka vhodný. V ten samý čas manažer rozhodne, kdo je seriózní kupující a tím zajistí důslednost servisu a ušetří tím prodejci čas s filtrováním a komunikací se všemi skupinami zákazníků.

exapro agent

5. Exapro zástupce propojí zákazníka s prodejcem

Po nalezení nejvhodnějšího kupujícího jej obchodní zástupce předá do kontaktu s prodejcem. Ti se pak přímo domluví na organizaci prohlídky stroje.

exapro agent

6. Uzavření prodeje!

Po prohlídce stroje je prodej uzavřen přímo mezi kupujícím a prodávajícím.

Takhle je to snadné. 

Začněte už dnes.