Uzavírací stroj Kalish - Top prodejce

Výrobce Kalish
Model -
Rok
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Uzavírací stroje
Produktové číslo P21214229

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2009
Nabídek online 840
Poslední aktivita 29. listopadu 2021

Podrobné informace

-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

Typ strojního zařízení:
Uzavíraní přerušovaný pohyb uzavírací s kompletní dostupností a se všemi ovládacími prvky umístěnými na straně obsluhy. Tento zavíračka může být také zakotveny v bloku se strojem contacompresse. Tento uzavírací stroj je určen pro vložení a těsnění hliníkové krytky na pevných nádobách. Uzavírací hlavy lze nastavit do různých tvarů, průměrů a výšek.Těsnění tlak a vlákno lze snadno nastavit. Středicí vodítka namontované v hlavách zajistit ústřední postavení láhve před omezením s cílem zajistit přesné a spolehlivé zakončením.
 
OBLAST POUŽITÍ:
Farmaceutický, chemický, kosmetika, potraviny, dietní, lékařské přístroje, výrobní.
 
VLASTNOSTI ":
Tento uzavírací stroj byl navržen tak, procesu snadné ovládání. Kontejnery jsou přiváděny do stroje pomocí dopravníkového pásu, přičemž víčka jsou stále napájeny z vibračního mísy a skluzavkou, která byla přidělena ke hvězdě kola, sbírat víčka jednoduše procházející pod žlabem. Jakmile jsou uzávěry byly umístěny na lahvích, tyto jsou dopravovány na uzavírací stanici, kde se tvoří a utěsněné pomocí těsnicího natočení hlavy. Uzavřené nádoby se pak převede na výstupu z dopravního pásu. Snadné použití, rychlé přepínání a kompaktní design charakterizují stroje.

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English