Digitální tiskový stroj KBA 46 KARAT DI

Výrobce KBA
Model 46 KARAT DI
Rok 2005
Umístění stroje Španělsko ES
Kategorie Digitální tiskové stroje
Produktové číslo P90808110

849 000,00 Kč

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci

Typ klienta Koncový uživatel
Aktivní od 2019
Nabídek online 1
Poslední aktivita 7. října 2019

Podrobné informace

Počet barev 4
Rozlišení 2540 dpi
Typ RIP
-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav výborný
CE normy ano
Status

Popis

Aktuální stav ve výrobě.

Digitální ofsetový archový ofset KBA. 46 Karat kombinuje rychlost a přesnost přímé expozice s kvalitou suchého ofsetu.

Obsahuje otiskovací válec, se třemi segmenty a systémy svorek, drží každý list v jediném upínacím uzávěru během dvou otáček válce a tiskne čtyřbarevně. Má dvě expoziční hlavy, které umožňují současnou expozici a přesnou registraci čtyř barevných separací. V každé ze dvou přikrývek jsou dvě běžné přikrývky.

Dva deskové válce, z nichž každý je rozdělen na dva segmenty, mohou být vystaveny 18 000 ot / h po jejich oddělení od barvicího systému a transportu archů. Konvenční inkoustový systém má celkem 15 válečků, z toho čtyři inkousty. Díky automatickému přednastavení profilu inkoustového šroubu je rychle dosaženo předem definované hustoty inkoustu. V obtížných situacích lze jednotlivé šrouby znovu nastavit, aby se dosáhlo lepšího inkoustu. Tiskové desky jsou na roli ve válci desek. Desky se automaticky navíjejí pomocí zařízení na tomto válci. Použité desky se automaticky navíjí na protilehlou cívku.

Zařízení na mytí deskových válců se používá k čištění zbytků expozice. Funguje ve třech fázích: vakuová aspirace, vratný válec, který schne, a navlhčená deka.

Zařízení má maximální propustnost 7 000 listů / ha rozlišení 2 540 dpi. Používá desky Presstek ProFire Media pro suchý ofset a různé speciální suché ofsetové inkousty spolu s inkousty Epple Druckfarben s vysokou pigmentací.

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English