Chladící tunel KELOX 90 x 12 No. 99,234 Ověřený prodejce

Výrobce KELOX
Model 90 x 12 No. 99,234
Rok 2000
Umístění stroje Španělsko ES
Kategorie Chlazení - chladící tunely
Produktové číslo P210811040

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Ověřený prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2013
Nabídek online 62
Poslední aktivita 11. srpna 2021

Podrobné informace

Šířka pásu 1250 mm
Typ chladiva
-------------------
Délka x šířka x výška 10000,0 × 1750,0 × 1350,0
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

Široký
175 cm
Vysoký
135 cm
Délka
10 mt
Značka
KELOX
Modelka
90 x 12 č. 99,234
Rok výroby
2000

Použitý mrazicí tunel ZIP FREEZE.

Tunelová mraznička ZIP FREEZE je stroj, který je schopen dosáhnout velmi nízkých teplot a dodávat do produktů ve velmi krátkém čase velké množství frigorií.

Tento tunel ZIP FREEZE se skládá z izolačního pláště vyrobeného z potravinářského polyesteru, kterým prochází dopravní pás z nerezové oceli, který přepravuje zmrazený produkt z jedné strany tunelu na druhou.

Ultrarychlého zmrazení je dosaženo rozprášením kryogenní tekutiny, kterou může být: TEKUTÝ DUSÍK (který má -196 ° C) nebo C02 (při -65 ° C) na dopravní pás uvnitř tunelu. Tímto způsobem se produkt zavede do tunelu při pokojové teplotě a nechá jádro tunelu dokonale zmrzlé.

Produkty, které lze v tomto tunelu ZIP FREEZE zmrazit, jsou velmi rozmanité a v závislosti na nich se mohou lišit rozměry a typ dopravního pásu a kryogenní kapaliny.

PRINCIP PROVOZU

Zmrazení v tomto mrazicím tunelu je dosaženo postřikem kryogenní tekutiny na produkt. Rozprašovaný průtok je vždy úměrný množství zmrazeného produktu.

Když produkt vstoupí do tunelu, dojde k termodynamické výměně mezi kryogenní tekutinou a samotným produktem, který se protiproudu ochlazuje na svém povrchu.

Později produkt dostává přímý déšť kryogenní tekutiny, která je schopna zmrazit jej na jádro. Poté jsou v zóně po zmrazení teploty vyrovnávány díky cirkulaci studeného plynu pomocí dalších ventilátorů.

Když kryogenetická tekutina vstupuje do tunelu, je v kapalném stavu. Při stříkání to díky ztrátě tlaku a rozdílu teplot rychle zplynuje, zatímco je produkt odvětráván.

Hustota plynů, které ztrácejí chladicí výkon, klesá, což usnadňuje jejich akumulaci v horní části mrazicí komory. Pomocí extraktoru umístěného mimo tunel jsou tyto plyny přesměrovány ke vstupu produktu a vytlačeny ven.

Jak tvar tunelu, tak uspořádání ventilačních a vstřikovacích prvků kryogenní tekutiny byly vypočteny tak, aby se z kapaliny získal maximální výkon.

Snadné použití kryogenních kapalin a automatická regulace toků chladiva regulátorem zajišťují optimální snadnost výroby.


3 220 / 380V
9,4 KW
Šířka pásu 1250 mm

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English