Rotační tiskový stroj Koenig & Bauer KBA Prisma 4/1 Web Press

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci

Typ klienta Uživatel - velké společnosti
Aktivní od 2020
Nabídek online 3
Poslední aktivita 11. března 2020

Podrobné informace

Počet tiskových jednotek 4
Šířka kotouče 1450 mm
Šířka tisku 578 mm
Rychlost 75000 u/h
-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

KBA
Ofsetový lis KBA PRISMA 8pp je zkonstruován pro 4 na 1, aby poskytoval větší flexibilitu v barevném tisku novin. Její jednostranný talířový válec řeší široký posun směrem k cílení na noviny a rozšiřuje možnosti jak pro stránkování (dvoustránkové skoky) jednotlivých sekcí, tak pro počet sekcí. Tiskárna KBA PRISMA může tisknout stejný počet stránek jako jednostranný, oboustranný tisk (2: 1), ale pouze s polovičním počtem tiskových jednotek, takže počáteční kapitálové výdaje jsou nižší, tisk vyžaduje méně personálu, zabírá méně místa a lze jej připravit rychleji. Výdej nabízené možnosti sbírání umožňuje oboustranné lisy, které KBA PRISMA sjednocuje flexibilitu jednostranného lisu s obrovským výkonem dvousměrného stroje.
Tiskové jednotky na KBA PRISMA jsou všechny typu H a lze je konfigurovat jako úplné nebo částečné jednotky v řadě nebo jako věž pro 4: 4 nebo 2 x 2: 2. Čtyřvysoká věž má dvě provozní úrovně a přibližně 5,5 m (18 stop) je elegantní a kompaktní. Tiskové jednotky lze zdvojnásobit jako imprintery pro rozdělená vydání.
Maximální jmenovitý výkon 70 000 kopií za hodinu zkracuje časové zpoždění mezi zpravodajskými událostmi a zprávami. K dispozici je výběr mezních hodnot od 470 do 578 mm (18,5-22,75in). Maximální šířka pásu je 1 450 mm.
KBA PRISMA obsahuje bezhřídelové pohony KBA DRIVETRONIC pro tiskové jednotky, reelstand, infeed unit, tažné válce v nástavbě a složce. Sofistikovaná technologie konzoly pro přednastavení tisku a monitorování výroby usnadňuje manipulaci. Díky své logické modulární konstrukci je možné jej kdykoli snadno rozšířit. Lze jej konfigurovat jako podlažní nebo podlažní verzi.

Další možnost
1. Jet Web Prefolder (Panorama)
2. Naváděcí systém QuadTech® na ICON ™ (QTI)

Multi kamera (obrázek 2-1; 1) je kamera namontovaná za tiskovými jednotkami, která komunikuje informace o chybách, stavu a konfiguraci s řídicím systémem rejstříku prostřednictvím digitální komunikační sítě, aby vytvořila řídicí systém celkového registru. Pokud jsou registrační značky mimo určené místo na webu, pošle MultiCam příkazy k řízení procesu, které indikují, který opravný motor musí být přesunut a jak daleko je posunout, aby se odstranila chyba.
Operátor programuje automatický provoz MultiCamforu a provádí ruční úpravy během běhu tisku pomocí ovládacího panelu lisu. Při programování MultiCamu prostřednictvím rozhraní pro ovládání tisku zadává operátor konkrétní informace o každém běhu tisku. Tyto informace zahrnují umístění značek na webu a formát tištěných registračních značek.
MultiCam hledá a sleduje registrační značky vytištěné na webu během běhu tisku. MultiCam běží v jednom ze dvou režimů: Auto nebo Manual. V automatickém režimu MultiCam automaticky udržuje registr upozorňující ovládání lisu nebo příslušný motor, aby v případě potřeby provedl nápravný pohyb. V manuálním režimu obsluha používá ovládací prvky lisu k provedení potřebných nápravných pohybů.

3. Umístění a děrování tiskových desek
4. Manuální Nela
5. Systém inkoustového čerpadla
6. Nela

Specifikace

KBA
Značka: KOENIG & BAUER AG: KBA
    : Prisma 4/1
Model: Web press
Typ: Coldset Press - Double Width
Rok: 2005
Kapacita:
- 75 000 kopií za hodinu
- 4 možnosti barevného tisku současně 32 stránek
- Vytiskněte dalších 8 stránek novin (PANORAMA)
- Šířka 1 400 mm (55,1 palce)
- průměr 1 020 mm (40,2 palce)

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English