Jak nakupovat použité stroje
na našem trhu

Najděte svůj stroj

Proč nakupovat u nás

Více než 500 000 profesionálů našlo ten správný použitý stroj na průmyslovém trhu naší společnosti. Přidejte se k nim i vy

best price

Najděte si svůj stroj za férovou tržní cenu

search

Snadno hledejte přes kategorie nebo pomocí vyhledávače

compliance

Soulad prodejců pro bezpečný nákup

support

Užijte si osobní asistenci od specializovaného agenta

visit

Uspořádejte fyzickou nebo virtuální návštěvu a dokončete nákup

O naší společnosti

Jsme online tržiště, kde najdete širokou škálu použitých průmyslových strojů, od kovoobráběcích a dřevoobráběcích zařízení až po balicí a tiskařské stroje. Naše platforma je navržena tak, aby vás spojila s prodejci z celého světa a poskytla vám přístup ke globální síti dodavatelů strojů.

V naší společnosti chápeme, že nákup strojů může být složitý a časově náročný proces, a proto se snažíme, aby byl co nejjednodušší a nejpříjemnější. Naše platforma nabízí uživatelsky přívětivé a výkonné vyhledávací nástroje. Dále nabízíme široký výběr podkategorií strojů, což vám umožní rychle najít ty pravé stroje dle vašich individuálních potřeb.

U každé nabídky najdete podrobné popisy, technické informace a fotografie. Věříme, že tyto podrobné informace vám pomohou k jednoznačnému rozhodnutí. Pokud vám bude některá informace chybět, můžete přímo kontaktovat prodejce a klást dodatečné otázky nebo vyjednávat o ceně.

Ať už jste majitel malého podniku, který hledá jeden stroj, nebo velká průmyslová společnost, která potřebuje více kusů vybavení, naše společnost má vše, co potřebujete k nalezení toho pravého stroje za správnou cenu. Tak proč čekat? Začněte procházet naše nabídky ještě dnes a najděte perfektní stroj pro vaši firmu!

To, že prodáváme stroje, neznamená, že jimi jsme!

Jak koupit stroj

Brouzdejte nabídkami – Přejděte na náš web a procházejte kategorie, abyste našli stroje, které hledáte.

1

Filtrujte stroje – Použijte filtry k upřesnění vyhledávání a najděte stroje, které splňují vaše specifické požadavky.

2

Podívejte se na detaily stroje - Kliknutím na stroj, zobrazíte jeho úplné podrobnosti, včetně popisu, specifikace a fotografií.

3

Kontaktujte prodejce - V případě zájmu o stroj klikněte na tlačítko "Kontaktovat prodejce" a spojte se s naším agentem, který má na starosti inzerát. Můžete si vyžádat doplňující informace a vyjednávat o ceně.

4

Udělejte nabídku – Jakmile se prostřednictvím svého zástupce naší společnosti dohodnete na ceně a dalších podmínkách, budete kontaktováni vlastníkem.

5

Naplánujte si návštěvu – vždy je nejlepší si stroj prohlédnout před potvrzením nákupu. Uspořádejte fyzickou nebo virtuální návštěvu.

6

Zajistěte si platbu a doručení - Po odsouhlasení všech fakturačních údajů si můžete s prodejcem domluvit logistiku.

7

Převezměte a zkontrolujte stroj - Jakmile je stroj doručen, důkladně jej zkontrolujte, abyste se ujistili, že splňuje vaše očekávání a je ve stejné kondici, jako když jste stroj navštívili na místě . Pokud se vyskytnou nějaké problémy, kontaktujte prodejce a naši společnost, aby se vše rychle vyřešilo.

8

Několik tipů pro nákup použitých strojů u naší společnosti

Abyste našli ten nejlepší stroj pro vaše výrobní potřeby, použijte všechny dostupné nástroje.

Použijte vyhledávací nástroj

Je to rychlé, efektivní a chytré. Stačí zadat značku, model nebo typ stroje. Náš interní vyhledávač vám našeptá nějaké návrhy seskupené podle kategorie, výrobce nebo modelu.

search

Procházejte stroje podle kategorií

Případně si můžete procházet kategoriemi strojů přeskakováním z hlavní kategorie do podkategorie. Vždy zkontrolujte, zda se nacházíte v nejrelevantnější podkategorii pro vaši potřebu (např. 5osé obráběcí centrum).

category

Využijte naše funkce vyhledávání strojů

Vyvinuli jsme sofistikované a výkonné filtrovací nástroje, které vám pomohou rychle najít stroj, který hledáte. Stroje můžete filtrovat podle těchto kritérií:
- Výrobce
- Místo (kontinent nebo země)
- Rok výroby
- Technické specifikace

filters

Vyberte si jazyk, měnu a systém měření

Naše stránky jsou přeloženy do mnoha jazyků. Vyberte si verzi, která vám nejlépe vyhovuje. Všechny nabídky strojů jsou překládány, i když některé jsou překládány prostřednictvím automatizovaného systému.

Máte také na výběr mezi mnoha měnami. Prodejci budou při prodeji vždy odkazovat na svou měnu, ale vy získáte aktualizovanou představu o ceně ve své preferované měně.

Přepínejte mezi metrickými a imperiálními měřeními, jak uznáte za vhodné.

language

Podívejte se na naše nejlepší nabídky v sekci Žhavé Nabídky nebo sledujte nejnovější přidané stroje v sekci Nové Nabídky

Hledáte nejkonkurenceschopnější ceny? Jste vždy připraveni na dobrou příležitost k nákupu? Podívejte se do sekce Žhavé Nabídky, kde nabízíme pouze stroje za nižší než tržní ceny.

A pokud sledujete nové příchozí nabídky, můžete vždy navštívit nabídku Nové Nabídky.

hot deal

Podívejte se na náš kalendář aukc

Nabízíme také seznam aukcí od všech hlavních průmyslových aukcionářů. Z této sekce můžete přímo přejít k jejich nabídkám.

auctions

Využijte filtr řazení k uspořádání vyhledávaných nabídek

Seznamy výsledků můžete seřadit podle priority:
- Relevance
- Výrobce
- Rok výroby
- Cena
- Den přidání

ordering

Vytvořte si u nás účet

Vytvoření účtu je zdarma a poskytuje vám přístup k vylepšeným službám. Ze svého klientského účtu můžete: - nastavit svou měnu, jazyk a systém měření
- spravovat své přihlášení k novinkám
- kontaktovat svého zástupce v naší společnosti
- dotazovat se na stroje, aniž byste museli vyplňovat své kontaktní údaje
- požádat o kontrolu údajů pro efektivnější zprostředkování s prodejcem
- přidat stroj, který možná budete muset v budoucnu prodat.


Pamatujte, že při vytváření účtu je nejlepší vyplnit co nejvíce informací. Pomůže nám to zlepšit vaši zkušenost s námi a zvýšit důvěru, kterou bude mít prodejce k vaší poptávkám.

account

Ptejte se prodejců

Pečlivě vybírejte, které stroje by vás mohly zajímat, a neváhejte klást otázky. Od našeho týmu obdržíte okamžitou odpověď a měli byste co nejdříve dostat přesnější odpověď od prodejců.

Abychom vám poskytli všechny informace, které potřebujete proto, abyste se mohli rychle rozhodnout, zeptejte se ve své poptávce na všechny technické a prodejní otázky. Pak vám budeme moci dát odpovědi hned od začátku.

ask

Nebojte se o důvěryhodnost prodejce

V naší společnosti Vás dáme do kontaktu pouze s Prodejci, u kterých jsme provedli kontrolou údajů. Tato kontrola vás chrání před podvody a nespolehlivými prodejci. Můžete také osobně či virtuálně navštívit stroj, abyste se ujistili, že je z technického hlediska vše v pořádku.

verified

Vždy zorganizujte návštěvu stroje, ať už virtuální nebo fyzickou

Jakmile je vše potvrzeno a nastaveno, náš Agent vás spojí s majitelem stroje. Měli byste si naplánovat návštěvu. Pomocí aplikací, jako je Whatsapp nebo Google Meet, můžete zorganizovat vzdálenou návštěvu. Nejlepší samozřejmě je naplánovat si cestu na místo, abyste si mohli udělat čas na podrobné zkontrolování stroje a získat lepší představu o požadované logistice.

Vždy doporučujeme stroj dvakrát zkontrolovat před potvrzením nákupu.

visit

Ujistěte se, že máte přesnou představu o tom, co je součástí stroje

Jste v přímém kontaktu s prodejcem. Vždy se ujistěte, že máte jasnou představu o tom, co je součástí stroje, jakou pomoc od prodejce očekávat a jak zorganizovat vámi dohodnutou část logistiky (demontáž, balení, nakládání, expedice, vykládání, vybalování, montáž a uvedení do provozu).

Veškeré finanční a případné garanční aspekty byste si také měli nastavit přímo s prodejcem.

responsive

Reference od našich klientů

Náš tým je připraven vám pomoci získat ten správný stroj

Vaše dotazy vyřídí jeden z našich 22 členů týmu. Mluvíme minimálně 12 jazyky a nashromáždili jsme více než 20 let zkušeností v oblasti obchodu se stroji.

user

Baris

Area Manager - Turkey

user

Darya

HR/Office manager

user

Gabriel

Sales Supervisor

user

Hana

Campaign Manager

user

Ilya

Area Manager - Poland

user

Jan

ExaSaas Assistant

user

Jan

user

Jérémie

Area Manager - Germany

user

Loick

Area Manager - France

user

Maciej

CDO

user

Maxime

COO

user

Nikola

HR assistant

user

Raphael

Area Manager - France

user

Robin

Head of Digital

user

Santi

Area Manager - Italy

user

Soulayma

Campaign Manager

user

Thomas

CEO