Hydraulické lisy, robustní a všestranné, jsou nepostradatelné v průmyslových odvětvích, jako je automobilový průmysl, letecký průmysl, výroba, stavebnictví a další. Ve společnosti Exapro poskytujeme řadu použitých hydraulických lisů s cenami mezi 18 000 EUR a 100 000 EUR, což zajišťuje nákladově efektivní řešení pro podniky. Každý stroj je důkladně zkontrolován, aby byl zajištěn vynikající provozní stav. Naše nabídka vám umožňuje vylepšit vaši výrobní linku při zachování rozpočtu, což z ní činí inteligentní investici pro produktivitu a efektivitu. Vyberte si hydraulické lisy Exapro pro jejich vysokou návratnost a osvědčenou spolehlivost.

Mezi jejich výhody patří vysoký výkon, přesnost, bezpečnost a energetická účinnost spolu s dlouhou životností a hospodárností. Tyto stroje fungují na základě klíčových parametrů, jako je lisovací síla, délka zdvihu, denní světlo, velikost stolu, rychlost, typ ovládání, napájení, počet válců, nastavitelnost a další funkce. Renomovaní výrobci jako Schuler, Amada, Beckwood a AIDA nabízejí hydraulické lisy známé svou kvalitou a výkonem.

Hydraulický lis - Hidroliksan HCFP

Rok: 2022

Mocnost (T) 100 T
Délka stolu 1400 mm
Vertikální pojezd 700 mm
Type H-rám
Šířka stolu 1000 mm
Délka mezi sloupy 1100 mm

Hydraulický lis ULTRAPRAS UPV100TT Special

Rok: 2022

Mocnost (T) 100 T
Délka stolu 550 mm
Vertikální pojezd 450 mm
Type C-rám
Šířka stolu 800 mm
Výkon motoru 11 kW

Hydraulický lis WICKERT WKP 2000/5/5

Rok: 1993

Mocnost (T) 200 T
Šířka stolu 500 mm
Délka stolu 500 mm
Vertikální pojezd 500 mm

Hydraulický lis VOLLMER W 2506

Rok: 2018

Tento lis VOLLMER W 2506 byl vyroben v roce 2018. Může se pochlubit robustní konstrukcí s rozměry 2400 mm na výšku a 1010 mm na šířku i na délku. Je navržen s ohledem na efektivitu a pracuje s napájením 3x400 VAC/50 Hz, jmenovitým proudem 28,09 A a řídicím napětím 24 V DC. Vyžaduje také stlačený vzduch s přívodním tlakem 6 …

Hydraulický lis Cavenaghi & Ridolfi C.R.o.p.i.s. 2500kN

Rok: 2003

Mocnost (T) 250 T
Délka stolu 3200 mm
Vertikální pojezd 1000 mm
Type H-rám
Šířka stolu 1300 mm
Délka mezi sloupy 3220 mm

Hydraulický lis WMW VEB Wema Zeulenroda PYE 160 S/1M

Rok: 1990

Mocnost (T) 250 T
Délka stolu 900 mm
Vertikální pojezd 500 mm
Type C-rám
Šířka stolu 630 mm
Délka mezi sloupy 800 mm

Hydraulický lis WMW Zeulenroda PYE 160 S1

Rok: 1986

Mocnost (T) 160 T
Délka stolu 630 mm
Vertikální pojezd 500 mm
Type C-rám
Šířka stolu 900 mm
Délka mezi sloupy 800 mm


Hydraulický lis Feintool GKP F 100T

Rok: 1974

Mocnost (T) 160 T
Počet zdvihů za minutu 72
Type H-rám
Výkon motoru 7.5 kW

Hydraulický lis Sicmi Srl PST

Rok: 2008

Mocnost (T) 150 T
Délka stolu 4000 mm
Vertikální pojezd 5000 mm
Type H-rám
Šířka stolu 12000 mm
Délka mezi sloupy 1250 mmHydraulický lis Reis TUS 160-200

Rok: 2004

NA vyžádání zašleme: 1. Základní technické data 2. Štítek stroje 3. 5 x foto stroje 4. 2 x Interní údržbové plány 5. Inspekční prohlídky hydrauliky , tribo-diagnostiky ,vibro-diagnostiky – prováděno externě (firma ESOS) 6. Bezpečnostní prohlídka - prováděno externě (firma ŽDAS). Součástí stroje je elektro dokumentace + návod k obsluze. Servisní zásahy – v roce 2019 výměna hlavního čerpadla + …

Hydraulický lis SMG 200 T Žhavá nabídka

Rok: 1992

Mocnost (T) 200 T
Šířka stolu 2200 mm
Délka stolu 2300 mm

Hydraulický lis BEANSA BE-5000.

Rok: 1990

Mocnost (T) 300 T
Délka stolu 5200 mm
Type H-rám
Šířka stolu 2600 mm

Hydraulický lis MÜLLER ZE 315

Rok: 1971

Mocnost (T) 315 T
Délka stolu 1600 mm
Vertikální pojezd 700 mm
Type H-rám
Šířka stolu 1100 mm

Hydraulický lis OMC PL-F UP

Rok: 2014

Mocnost (T) 105 T
Šířka stolu 1300 mm
Délka stolu 3500 mm

Hydraulický lis Hydraulic 1300 ton 4 column press

Rok:

Mocnost (T) 1300 T
Délka stolu 2000 mm
Vertikální pojezd 900 mm
Type H-rám
Šířka stolu 1200 mm
Délka mezi sloupy 1200 mm

Hydraulický lis HL 200 ton

Rok:

Mocnost (T) 200 T
Šířka stolu 600 mm
Délka stolu 600 mm
Délka mezi sloupy 600 mm

Hydraulický lis HL 200 ton

Rok:

Mocnost (T) 200 T
Šířka stolu 600 mm
Délka stolu 600 mm
Délka mezi sloupy 600 mm


Hydraulické lisy ve společnosti Exapro

Hledali jste řešení, které může pozvednout zámečnické operace vaší firmy? Chcete optimalizovat svou výrobní linku a zároveň zajistit robustní kontrolu kvality? V Exapro pro vás máme dokonalé řešení. Pojďme se ponořit do světa hydraulických lisů, které jsou základem v naší kategorii Metal – Lisy/ Forging, které jsou známé svým dokonalým výkonem, robustní odolností a stálou spolehlivostí.

Hydraulický lis je průmyslový stroj, který využívá hydraulické válce na bázi kapaliny k vytváření tlakové síly. Tyto jednotky se často používají ve výrobním sektoru, kde mohou lisovat, tvarovat, lisovat a tvarovat kovové díly s nesrovnatelnou přesností. Díky svému obrovskému výkonu a ovládání jsou hydraulické lisy neocenitelným zdrojem pro vaše kovoobráběcí operace.

Ve společnosti Exapro chápeme, že vyvážení nákladů a přínosů je nezbytnou součástí informovaného rozhodnutí pro vaši firmu. Proto jsme se zavázali poskytovat výjimečnou hodnotu za peníze s naším výběrem použitých hydraulických lisů. 

Naše vybraná řada hydraulických lisů se pohybuje v rozmezí od 18 000 do 100 000 EUR, což je zlomek nákladů ve srovnání s nákupem zcela nového stroje. Široký rozsah cen odráží různé faktory, jako je značka, model, rok výroby, stav a jakékoli další funkce nebo upgrady dodávané se strojem.

Když si koupíte hydraulický lis od společnosti Exapro, neinvestujete jen do stroje – investujete do kvality, výkonu a klidu. Všechny naše stroje jsou důkladně prověřeny a potvrzeno, že jsou ve vynikajícím provozním stavu.

Náš tým odborníků zajišťuje, že stroje byly řádně udržovány, servisovány a připraveny k použití. Tímto způsobem si můžete být jisti, že vaše investice je zajištěna a je nastavena tak, aby poskytovala značnou návratnost ve formě spolehlivého a vysoce kvalitního výstupu v nadcházejících letech.

S Exapro si můžete užívat všech výhod vysoce kvalitních, použitých průmyslových strojů, aniž byste museli vydělat peníze. Objevte naši řadu hydraulických lisů v kategorii Metal – Lisy/ Forging ještě dnes a udělejte další krok k optimalizaci vašeho výrobního procesu.

 

Hlavní výhody hydraulických lisů

Hydraulické lisy jsou známé svou účinností a všestranností, díky čemuž jsou základním kamenem mnoha průmyslových procesů. Zde jsou hlavní výhody, díky kterým jsou tyto stroje neocenitelným přínosem pro vaše operace:

Vysoký výkon síly: Hydraulické lisy pracují na Pascalově principu, který umožňuje vyvíjet velké množství tlaku na malou plochu. Výsledkem je, že tyto stroje mohou vyvinout značné množství síly, často dosahující až několika tisíc tun. Díky tomu jsou hydraulické lisy ideální pro tváření, lisování a kování těžkých kovových dílů.

Všestrannost: Hydraulické lisy zvládnou širokou škálu úkolů, včetně kování, lisování, vysekávání, děrování a lisování. Jsou také přizpůsobitelné různým materiálům, od kovů po plasty a kompozity, a poskytují tak univerzální řešení pro vaše výrobní potřeby.

Přesnost: Hydraulické lisy poskytují vynikající kontrolu nad rychlostí beranu a pojezdovou vzdáleností, což zajišťuje vysokou přesnost vašich operací. Tato přesnost je zásadní pro výrobu konzistentních, vysoce kvalitních produktů a udržování přísných tolerancí, což je často nezbytným předpokladem v průmyslových odvětvích, jako je automobilový průmysl, letecký průmysl a výroba.

Bezpečnost: Hydraulické lisy jsou díky svým vestavěným bezpečnostním prvkům považovány za bezpečnější než jiné typy lisů. Pomalé stisknutí umožňuje operátorovi lepší kontrolu, zatímco funkce, jako jsou přetlakové ventily a tlačítka nouzového zastavení, minimalizují riziko nehod.

Odolnost a Dlouhá životnost: Hydraulické lisy jsou robustní a odolné stroje navržené tak, aby vydržely intenzivní průmyslová prostředí a nepřetržitý provoz. Jejich součásti jsou méně náchylné k opotřebení, což se promítá do delší životnosti a dlouhodobě nižších nákladů na údržbu.

Nákladově efektivní: Kromě pořizovací ceny jsou provozní náklady hydraulických lisů relativně nízké. Vyžadují méně oprav a méně častou údržbu než mechanické lisy, což z nich činí nákladově efektivní volbu pro podniky.

Energeticky účinné: Hydraulické lisy využívají energii pouze během lisovacího procesu a mezi cykly přecházejí do klidového stavu. Tato účinnost výrazně snižuje spotřebu energie ve srovnání s jinými typy lisů, což je nejen nákladově efektivní, ale také přínosné pro životní prostředí.

Tyto klíčové výhody dělají z hydraulických lisů hodnotnou investici pro podniky, které chtějí optimalizovat své výrobní procesy, snížit provozní náklady a zlepšit kvalitu produktů. Ve společnosti Exapro poskytujeme řadu použitých hydraulických lisů, které poskytují tyto výhody bez vysokých nákladů na nákup nového stroje.

 

Hlavní strojní parametry hydraulických lisů

Pro výběr správného stroje pro vaše potřeby je nezbytné porozumět hlavním parametrům hydraulických lisů. Zde jsou klíčové parametry, které definují funkčnost a výkon hydraulického lisu:

Síla lisování: Toto je velikost síly nebo tlaku, kterou může lis vyvinout. Obvykle se měří v tunách nebo kilonewtonech a tento parametr přímo ovlivňuje schopnost stroje deformovat materiály. Vyšší lisovací síly umožňují tvarování tvrdších materiálů a větších obrobků.

Délka zdvihu: Délka zdvihu je vzdálenost, kterou může beran lisu nebo saně ujet. To určuje maximální tloušťku materiálu, s nímž je lis schopen pracovat.

Denní světlo: Denní světlo označuje celkovou vzdálenost mezi beranem a stolem (nebo lůžkem) lisu, když je beran zcela zatažen. Toto měření je kritické pro určení velikosti obrobku, který lze přizpůsobit.

Velikost stolu: Velikost stolu nebo lůžka určuje velikost obrobku, se kterým si lis poradí. Větší stoly umožňují větší obrobky nebo současné zpracování více menších obrobků.

Rychlost: Tento parametr obvykle zahrnuje jak rychlost lisování (jak rychle může beran klesat a vyvíjet sílu), tak rychlost návratu (jak rychle se beran po stlačení zatahuje). Vyšší rychlosti obecně zvyšují produktivitu, ale mohou ovlivnit přesnost.

Typ ovládání: Hydraulické lisy mohou mít ruční, poloautomatické nebo plně automatické ovládání. Ruční lisy vyžadují více zásahů operátora, zatímco automatické lisy mohou dokončit cykly s minimálním zásahem operátora, což zvyšuje efektivitu a konzistenci.

Napájení: Jmenovitý výkon hydraulického lisu, obvykle uváděný v koňských silách nebo kilowattech, udává množství elektrické energie potřebné k provozu stroje.

Počet válců: Počet hydraulických válců může ovlivnit lisovací sílu, rychlost a přesnost lisu.

Nastavitelnost: Některé hydraulické lisy nabízejí nastavitelnou délku zdvihu, tlaky a rychlosti. Tato flexibilita může být výhodná pro zařízení, která pracují s různými materiály a procesy.

Další funkce: Mezi ně mohou patřit bezpečnostní mechanismy, razicí přikrývky, programovatelné logické řadiče (PLC), víceskluzové funkce a další. Tyto funkce mohou výrazně zlepšit funkčnost a bezpečnost lisu.

Pamatujte si, že správný hydraulický lis pro vaše potřeby bude záviset na vašich konkrétních aplikacích, materiálech, se kterými pracujete, objemu vaší výroby a dalších faktorech. V Exapro vás můžeme vést k nalezení dokonalého hydraulického lisu, který bude odpovídat vašim požadavkům.

 

Oblast použití

Hydraulické lisy jsou neuvěřitelně všestranné stroje a jejich oblasti použití jsou díky své přizpůsobivosti a robustnosti rozšířené v různých odvětvích. Zde jsou některé z primárních oblastí, kde se hydraulické lisy běžně používají:

Automobilový průmysl: Hydraulické lisy hrají klíčovou roli při výrobě různých automobilových dílů, jako jsou panely karoserie, rámy a další kovové součásti. Používají se pro lisování, hluboké tažení a lisování.

Letectví a letectví: V tomto sektoru se hydraulické lisy používají k tvarování a tvarování součástí letadel, jako jsou křídla, části trupu a další konstrukční prvky. Vysoká přesnost a ovládání, které tyto stroje nabízejí, jsou zásadní pro udržení přísných standardů leteckého průmyslu.

Výroba a zpracování: V obecné výrobě a výrobě se hydraulické lisy používají pro řadu procesů včetně děrování, ohýbání, kování a tváření. Jsou dostatečně univerzální pro práci s různými materiály, od kovů po plasty a kompozity.

Stavba: Ve stavebnictví se hydraulické lisy používají k vytváření různých materiálů a součástí, jako jsou konstrukční prvky, panely a nosníky.

Plasty a pryž: Hydraulické lisy se široce používají v plastikářském a gumárenském průmyslu pro lisování, kde ohřívají a tvarují plastové nebo pryžové materiály do požadované formy.

Elektrotechnický průmysl: Používají se při výrobě elektrických součástí a komponentů, jako jsou spínače, zásuvky a kryty.

Lékařská zařízení: Hydraulické lisy se používají k přesné výrobě lékařských zařízení, protetiky a chirurgických nástrojů.

Šperky a ražba: Díky jejich přesnému ovládání se hydraulické lisy používají při výrobě šperků a ražbě mincí, což umožňuje přesné ražení složitých vzorů.

Průmysl celulózy a papíru: Hydraulické lisy se používají v papírnách k odvodnění buničiny před jejím vysušením a svinutím do papíru.

Zhutňování prášku: V metalurgii a vědě o materiálech se ke zhutňování práškových materiálů do pevné formy používají hydraulické lisy.

Toto je jen několik příkladů oblastí, kde se používají hydraulické lisy. Jejich všestrannost, spolehlivost a kapacita pro vysoký výkon a přesnost z nich činí oblíbenou volbu v různých odvětvích.

 

Výrobci hydraulických lisů

Po celém světě je mnoho výrobců známých svými vysoce kvalitními hydraulickými lisy. Zde je několik těch nejpozoruhodnějších:

Schuler: Schuler se sídlem v Německu je světově uznávaným výrobcem hydraulických lisů. Jejich stroje jsou známé svou vysoce kvalitní, robustní konstrukcí a vyspělou technologií.

Amada: Přední japonský výrobce Amada vyrábí hydraulické lisy a další kovoobráběcí stroje, které jsou známé pro svou přesnost a spolehlivost.

Beckwood: Beckwood je americký výrobce známý svými zakázkovými hydraulickými lisy navrženými tak, aby vyhovovaly široké škále aplikací v různých průmyslových odvětvích.

AIDA: Další špičková japonská firma AIDA je celosvětově uznávaná pro své vysoce kvalitní hydraulické lisy, které se používají v různých průmyslových aplikacích

Komatsu: Komatsu je japonská nadnárodní společnost, která vyrábí vysoce kvalitní hydraulické lisy známé svou odolností a výkonem.

Hare Press: Hare Press se sídlem ve Spojeném království vyrábí hydraulické lisy již více než půl století, čímž si získal pověst kvality a výkonu.

Dake: Společnost Dake se sídlem ve Spojených státech nabízí řadu hydraulických lisů, od stolních modelů až po vysoce výkonné lisy pro průmyslové aplikace.

Gasbarre: Gasbarre se specializuje na návrh a výrobu zakázkových hydraulických lisů a nabízí širokou škálu lisů pro různé aplikace.

Haco: Haco se sídlem v Belgii nabízí širokou škálu spolehlivých a účinných hydraulických lisů.

Chin Fong: Společnost Chin Fong Machine Industrial Co., Ltd. se sídlem na Tchaj-wanu je jedním z největších světových výrobců lisů s pověstí vynikajícího řemeslného zpracování a odolných strojů.

Nezapomeňte, že při výběru hydraulického lisu zvažte nejen pověst výrobce, ale také specifikace stroje, stav a vhodnost pro vaše konkrétní aplikace. Exapro vám může pomoci provést proces výběru správného hydraulického lisu pro vaše potřeby z naší široké nabídky použitých strojů.


Můžete se podívat na jeden z našich lisů s Cavani & GoÌdoni 400T