Svařovací stroj miller Dynasty Top prodejce

Výrobce miller
Model Dynasty
Rok
Umístění stroje Velká Británie GB
Kategorie Svařovací stroje
Produktové číslo P211012044

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Nástroj k oceňování strojů

Objevte Valorexo, první plně automatizovaný digitální nástroj určený k oceňování strojů

Jít na Valorexo

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2019
Nabídek online 77
Poslední aktivita 13. října 2021

Podrobné informace

-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

Když práce vyžaduje větší kontrolu, DX poskytuje zapnutí/vypnutí pulsu, frekvenci pulsu, špičkovou % času, intenzitu pozadí, počáteční proud, počáteční čas sklonu, konečný čas sklonu a kontrolu konečného proudu.
Low OCV Stick je jednoduchý design, který snižuje napětí naprázdno na 12–16 voltů, když není používán svařovací zdroj. Tato konstrukce vestavěného obvodu eliminuje potřebu přídavných reduktorů napětí.
Zdroj střídavého proudu AC/DC má nejmodernější rozhraní obsluhy, které uživateli umožňuje extra možnosti nastavení v kompaktním stroji. Nabízí přesnější ovládání výstupních parametrů.
Programovatelné startovací parametry KV umožňují operátorovi nezávisle nastavit podmínky spuštění KV na základě procesu nebo aplikace.
HF start pro bezkontaktní spouštění oblouku, které eliminuje kontaminaci wolframem nebo materiálem. Start Lift-Arc ™ pro spuštění TIG oblouku bez použití vysoké frekvence.
Vynikající výkon oblouku i na obtížně provozovatelných elektrodách, jako je E6010.
Přenosný v obchodě nebo na staveništi - s hmotností 45 lb lze Dynasty 200 snadno přesouvat z místa na místo. Snadná instalace-Auto-Line ™ poskytuje koncovému uživateli nejmodernější flexibilitu.
Obvody Auto-Line se automaticky připojují na 120–460 VAC, jednofázové nebo třífázové napájení, aniž by bylo nutné odstraňovat kryty, aby se znovu připojil zdroj energie- čímž odpadá starost mít správný stroj pro dané místo.
Buďte rychlí, tyto jednofázové systémy GTAW dc/dc TIG jsou žádané
Balení chlazené plynem

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English