Různý balící stroj Nordson 3400 Top prodejce

Výrobce Nordson
Model 3400
Rok
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Různe balící stroje
Produktové číslo P80206181

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2009
Nabídek online 800
Poslední aktivita 20. dubna 2021

Podrobné informace

-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

POPIS:
Produkty Nordson jsou navrženy a vyráběny podle přísných specifikací, standardů vysoké kvality a inovativních technologií, které poskytují efektivní dlouhodobý výkon. Tyto aplikátory taví lepidlo, ovládají ho při provozních teplotách a pumpují ho hadicemi do dávkovacích pistolí. Tyto vrstvy aplikují lepidlo na povrch výrobku nebo obalu. Používá se k tavení, čerpání / přenášení a nanášení horkého materiálu, ale není určeno pro použití s ​​horkým taveninovým materiálem reagujícím s polyuretanem.
 
SEKTORY POUŽITÍ:
Farmaceutické, chemické, kosmetické, potravinářské, dietní, zdravotnické prostředky, výroba.

HLAVNÍ RYSY:
Nádoba taví lepidlo a drží ho, dokud není čerpána do dávkovacích pistolí. Materiály procházejí čerpadlem pístu do rozdělovače. Rozdělovač řídí tok lepidla z čerpadla na filtr a z filtru na hadice a pistole. Díky hliníkové konstrukci, odlitým ohřívačům a integrálním tavným žebrám je nádrž navržena pro efektivní přenos tepla. Sítko v nádrži zabraňuje zablokování nevysušeného lepidla při plnění nádrže. Nádrž je potažena teflonem pro snadné čištění. Ovládací panel poskytuje ovládací prvky a indikátory, které potřebujete pro programování, provoz a monitorování systému horké taveniny. Řídící systém reguluje všechna nastavení teploty a řídí, jak funguje jednotka. Řada Nordson H-400 se používá k aplikaci termoplastického tavného lepidla na výrobek a je určena pro použití s ​​jednotkami a hadicemi Nordson pro tavení za tepla. H-400 zbraně používají odporové snímače teploty (RTD) pro přesné snímání teploty. Tavné hadice Nordson RTD poskytují vynikající kontrolu teploty, spolehlivost a vyšší bezpečnost. Je vybaven ovládacím prvkem PC-40 Pattern, který je časově řízený, který umožňuje rychle a snadno nastavit, vybrat nebo změnit vzory aplikací materiálu, když se materiál aplikuje na substráty pohybující se konstantní rychlostí. Řídí uložení materiálu na pohyblivém povrchu (podkladu). Tento přístroj je vybaven řídicím systémem MultiScan, který poskytuje jednotlivé žádané hodnoty pro každou vyhřívanou součást a mikroprocesorovou diagnostiku.

Typ: 3400 -3FA32 / R

TECHNICKÁ DATA
Délka mm 530
Šířka mm 345
Výška mm 560
Čistá hmotnost ca. Kg 65
Frekvence Hz 50-60
Napětí Volt 230/400
Řídicí teplotní rozsah 70-230 ° C
Výkonová rychlost max. 0,54 kg / min
Max. rychlost 90 stonků / min
Kapacita nádrže 5,4 kg
Objem nádrže 5,6 litru
Rychlost tavení 6,8 kg / h
Tlak vzduchu 10-60 psi

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English