Balící stroj NORDSON 3400V Top prodejce

Výrobce NORDSON
Model 3400V
Rok
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Různe balící stroje
Produktové číslo P10120024

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2009
Nabídek online 784
Poslední aktivita 26. února 2021

Podrobné informace

-------------------
Délka x šířka x výška 620,0 × 360,0 × 570,0
Hmotnost 80 kg
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status k prohlédnutí

Popis

POPIS:
Výrobky Nordson jsou navrženy a vyrobeny podle přísných specifikací, standardů vysoké kvality a inovativních technologií, které zajišťují dlouhodobý efektivní výkon. Tyto aplikátory taví lepidlo, regulují ho při provozních teplotách a pumpují ho hadicemi do dávkovacích pistolí. Ty nanášejí lepidlo na povrch výrobku nebo obalu. Používá se k tavení, čerpání / převádění a nanášení horkého materiálu, ale není určen k použití s polyuretanem reaktivním tavným materiálem.

SEKTORY POUŽITÍ:
Farmaceutické, chemické, kosmetické, potravinářské, dietní, zdravotnické prostředky, výroba.

HLAVNÍ RYSY:
Nádrž roztaví lepidlo a drží ho, dokud není čerpáno do dávkovacích pistolí. Materiály procházejí pístovým čerpadlem do distribučního potrubí. Rozdělovač směruje tok lepidla z čerpadla na filtr a z filtru na hadice a pistole. Díky hliníkové konstrukci, zalitým ohřívačům a integrovaným tavicím žebrům je nádrž navržena pro efektivní přenos tepla. Sítko v nádrži zabraňuje roztavenému lepidlu blokovat vstup čerpadla při plnění nádrže. Nádrž je pro snadné čištění potažena teflonem. Ovládací panel poskytuje ovládací prvky a indikátory, které potřebujete k programování, provozu a monitorování vašeho systému tavného lepidla. Řídicí systém reguluje všechna nastavení teploty a řídí fungování jednotky. Pistole Nordson řady H-201T se používají k nanášení termoplastického tavného lepidla na výrobek a jsou určeny pro použití s jednotkami a hadicemi pro tavné lepení Nordson. Zbraně H-201T používají odporové teplotní detektory (RTD) pro přesné snímání teploty. Hadice pro tavné lepení typu Nordson RTD poskytují vynikající kontrolu teploty, spolehlivost a zvýšenou bezpečnost. Vybaveno ovládáním vzoru PC-40, což je časově založené ovládání, které umožňuje rychle a snadno nastavit, vybrat nebo změnit vzory aplikace materiálu, když je materiál aplikován na substráty pohybující se konstantní rychlostí linky. Řídí ukládání materiálu na pohyblivém povrchu (substrátu). Tato jednotka je vybavena řízením MultiScan, které poskytuje individuální žádané hodnoty pro každou zahřátou součást a mikroprocesorovou diagnostiku.

Jednotka vybavená č. 2 zbraně.

TECHNICKÁ DATA
Délka 620 mm
Šířka mm 360
Výška 570 mm
Čistá hmotnost ca. Kg 80
Frekvence Hz 50-60
Napětí Volt 400

CHARAKTERISTIKA VÝROBY
Teplotní rozsah 38-232 ° C
Objem nádrže 5,4 kg
Objem nádrže 5,6 litrů
Rychlost fúze 6,8 Kg / h
Tlak vzduchu 10-60 psi

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English