Balící stroj Nordson 3400V Top prodejce

Výrobce Nordson
Model 3400V
Rok
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Různe balící stroje
Produktové číslo P90221192

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2009
Nabídek online 783
Poslední aktivita 25. února 2021

Podrobné informace

-------------------
Délka x šířka x výška 620,0 × 360,0 × 570,0
Hmotnost 80 kg
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

TYP STROJE:
Produkty Nordson jsou navrženy a vyrobeny v souladu s nejpřísnějšími specifikacemi, vysokými standardy kvality a nejmodernějšími technologiemi, které zaručují dlouhodobý efektivní výkon. Aplikátor roztaví materiál horké taveniny, udrží jej při nastavené pracovní teplotě a pumpuje ho do trubek přes trubky. Zbraň aplikuje materiál horké taveniny na zamýšlený povrch výrobku nebo obalu. Aplikátory Nordson mohou být použity pouze k tavení a dodávání materiálu horké taveniny a nejsou vhodné pro použití s PUR materiálem.
 
SEKTOR ZAMĚSTNANOSTI:
Farmaceutická, chemická, kosmetická, potravinářská, dieta, zdravotnické prostředky, výroba.

VLASTNOSTI ‚:
Materiál horké taveniny se roztaví v nádrži, kde zůstává, dokud není čerpáno do zbraně. Když je pistole uvedena do činnosti, čerpadlo odešle roztavený materiál horké taveniny rozdělovacím blokem z vany do pistolí. Jedná se o dvojčinné pístové čerpadlo, které vysílá horký tavný materiál do každé jízdy pro aplikaci na podklad. Na tomto systému je k provádění aplikace použita automatická pistole. Nádrž je vyrobena z hliníku a je vybavena vestavěnými odpory a tavnými prvky, které umožňují efektivní přenos tepla. Filtr v nádrži zabraňuje tomu, aby tavný materiál bez taveniny zablokoval čerpadlo, když je do nádrže vložen nový materiál. Standardní nádrž je vybavena teflonovým povrchem, který usnadňuje čištění. Ovládací panel obsahuje regulátory a indikátory potřebné pro programování, uvedení do provozu a monitorování systému topení. Nastavovací systém upravuje všechna nastavení teploty a provoz aplikace. Pistole Nordson řady H-201T se používají k aplikaci termoplastického lepidla za tepla na výrobek a jsou navrženy pro použití s jednotkami a hadicemi Nordson pro horké tavení. Hadice H-201T zajišťují nepřetržitý provoz a dodávku upravte lepidlo a minimalizujte zpoždění. Automatické děla a trubky řady RTD umožňují vyšší kontrolu teploty s velkou spolehlivostí a bezpečností. Glue je vybaven časově řízenou kontrolou, která umožňuje rychle a snadno konfigurovat, vybrat nebo modifikovat aplikační modely materiálu, když se aplikuje na substráty pohybující se konstantní rychlostí. Řídí ukládání materiálu na pohyblivém povrchu (podklad). Tento přístroj je vybaven řídicím systémem MultiScan, který poskytuje jednotlivé referenční hodnoty pro každou diagnostiku vyhřívaných komponent a mikroprocesorů.

Model: 3400V - 2EAV2D / AR
Glueer vybavený n. 2 pistole s 1 a 2 tryskami, délka trubky 3800 mm.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Frekvence 50-60 Hz
Napájecí napětí 400 voltů
Rozměry (Š x V x H) 620x360x570 mm
Hmotnost cca. 80 Kg

TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA VÝROBY
Teplotní rozsah 38-232 ° C
Kapacita lázně je 5,4 kg
Objem vany 5,6 litru
Rychlost tání 6,8 kg / h
Tlak vzduchu 10-90 psi

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English