Balící stroj Nortan 35 Top prodejce

Výrobce Nortan
Model 35
Rok 2008
Umístění stroje Velká Británie GB
Kategorie Různe balící stroje
Produktové číslo P00501032

914 000,00 Kč

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2018
Nabídek online 89
Poslední aktivita 5. února 2021

Podrobné informace

-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav funkční
CE normy ---------
Status

Popis

Nortan 35 Sleeve Applicator - Sleeving Machine

Objímka je tvarovaná trubicová termoplastická fólie s velkou odolností a pružností a lze ji rychle aplikovat, a to jak na ozdobu o 360 stupňů, tak jako záruční pečeť na nekonečné řadě nádob z různých materiálů a tvarů.
Jedná se o přední řešení, které poskytuje atraktivnější a novější vzhled vašich produktů a také zajišťuje jejich integritu.
Stroj Nortan poskytuje ty nejlepší výhody díky dekoraci a utěsnění rukávu díky umístění rukávu s velkou přesností, rychlostí a spolehlivostí, které nabízí špičková technologie a snadné programování.
Je vybaven automatickým dávkovačem, který je schopen rozříznout záruční kroužek, celé nebo částečné pouzdro vyrobené z PVC fólie pro jeho aplikaci a utěsnění na sklenici nebo láhev pomocí tunelu s horkým vzduchem nebo párou.
Dále je stroj vybaven elektronickým zařízením pro změnu délky kroužku, motorovým převodem se střídačem, rámem zcela potaženým nerezovou ocelí, elektrickou deskou a ochrannými kryty z nerezové oceli.

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English