Káď Ohaf hot air oil furnace Top prodejce

Výrobce Ohaf
Model hot air oil furnace
Rok
Umístění stroje Polsko PL
Kategorie Kádě - tavící kotle
Produktové číslo P01007047

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2020
Nabídek online 172
Poslední aktivita 17. června 2021

Podrobné informace

Maximalni teplota 800 °C
Dvojité opláštění ne
S agitátorem ne
Inox typ
-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status k prohlédnutí

Popis

Nová horkovzdušná olejová pec OHAF.

Popis

Naše horkovzdušná olejová pec řady OHAF je velmi efektivní zařízení, které kombinuje funkce spalování a výměny tepla. Tepelná účinnost kotle dosahuje 65-75%, teplota horkého vzduchu na výstupu může být v základním provedení 300 ° C. Můžeme také vyrobit zařízení se speciální konstrukcí, poté se teplota odeslaného horkého vzduchu zvýší na 500 - 800 ° C. Během procesu spalování se oddělí výfukové plyny a vzduch, a proto je během výměny tepla horký vzduch uvnitř hořáku čistý. Tento kotel lze použít v kombinaci s mnoha sušicími zařízeními.
Rozsah použití

Hlavní funkcí tohoto kotle je ohřívat a odvádět vlhkost vytvářením horkého vzduchu. Může být široce používán v zemědělství, medicíně a chemii, sušení obilovin, semen, ovoce, krmiva, dehydratace zeleniny, hub: muchomůrka, bílá houba, čaj, tabákové listy, při výrobě léčiv, potravin, chemických surovin.
Princip činnosti
Při spalování paliva v peci vzniká vysoká teplota výfukových plynů. Tyto výfukové plyny jsou odesílány horkovzdušným ohřívačem, který velmi intenzivně vyměňuje teplo se suchým vzduchem. Po výměně tepla teplota horkého vzduchu klesne na 250 ° C, dokud není vyčerpána ventilátorem.
Čerstvý vzduch je do spalovací komory odesílán počítačem řízenou dávkou z ventilátoru. Po absorpci tepelné energie, když teplota horkého vzduchu dosáhne dané teploty, je odeslána na výstup horkého vzduchu. Když teplota horkého vzduchu v komoře dosáhne nejvyšší naprogramované meze, hořák automaticky zastaví funkci spalování a když teplota horkého vzduchu klesne na nejnižší nastavenou hodnotu, hořák se restartuje. Rychlost ohřevu lze nastavit pomocí přívodního ventilu vzduchu.

Funkce
Pohodlný provoz a nízké náklady na pracovní sílu.
Kompaktní struktura a malé rozměry.
Díky pokročilým funkcím spalování kotle lze palivo plně spotřebovat bez znečištění životního prostředí.

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English