Balící stroj OZAF RO1500 Top prodejce

Výrobce OZAF
Model RO1500
Rok 1999
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Různe balící stroje
Produktové číslo P211011082

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2009
Nabídek online 844
Poslední aktivita 3. prosince 2021

Podrobné informace

-------------------
Délka x šířka x výška 4800,0 × 1900,0 × 2150,0
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ano
Status k prohlédnutí

Popis

POPIS:
Láhev se šifrovacím zařízením s výtahem a dmychadlem pro válcové lahve. Tento model je dešifrátor střední velikosti. Ať už balíte farmaceutické výrobky, výrobky pro osobní hygienu, potraviny, speciální chemikálie nebo jiné výrobky, tento dešifrátor vám pomůže rychle a spolehlivě zabalit. Vybaven pásem výtahu/podavače se zásobníkem z oceli. Umožňuje přepravu materiálu z výtahu násypky přes vkládací jednotku. Složky se shromažďují ze zásobníku zvedacími deskami, předem se třídí a přivádějí se nahoru k další podávací jednotce, dokud nedosáhnou svého cíle.

SEKTORY POUŽITÍ:
Výroba farmaceutických, chemických, kosmetických, potravinářských, dietních, zdravotnických prostředků.

HLAVNÍ RYSY:
Uncrambler RO1500 je stroj, který prostřednictvím výstupního pásu dodává kusy orientované ve stejné poloze, které mají být dopravovány přímo do uživatelského stroje. Stroj se skládá z výtahu E30-AG, dešifrátoru RO1500 a stroje na foukání lahví. Do násypky výtahu se naloží množství volně ložených kusů, které jsou zvedacím pásem vyneseny nahoru, odkud jsou sypány do odstředivého podavače. Fotobuňka je umístěna v zásobníku, který detekuje minimální zatížení přítomných kusů, čímž varuje obsluhu prostřednictvím světelného signálu, aby provedl další nakládání kusů. Podávací část je opatřena výběrovým kotoučem, do kterého jsou vloženy výběrové sektory s tvarovým profilem, vhodné pro přijetí kusů v požadované poloze. V přední části dešifrovacího zařízení je výstup, ze kterého vycházejí kusy, které jsou umístěny stejným způsobem a dopadají na horizontální pás, který je dopravuje směrem k foukací jednotce.

Rok: 1999

TECHNICKÁ DATA
Délka mm 4800
Šířka mm 1900
Výška mm 2150
Napětí Volt 380
Frekvence Hz 50
Výkon Kw 4,5
Výrobní kusy/min. 335
Atom tlaku 6

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English