Cnc obráběcí centrum PBR SR-3 CN Ověřený prodejce

Výrobce PBR
Model SR-3 CN
Rok 2008
Umístění stroje Španělsko ES
Kategorie Cnc obráběcí centra
Produktové číslo P60802093

425 000,00 Kč

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Ověřený prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2020
Nabídek online 27
Poslední aktivita 19. května 2021

Podrobné informace

Pojezd X 2500 mm
Pojezd Y 800 mm
Vakuová pumpa 50 m³/h
-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ano
Status

Popis

Obráběcí centrum pro frézování a vrtání všech typů panelů. Stroj se skládá ze skupiny mletí a skupiny vertikálních, horizontálních vrtů a pro drážkování disk. Tabulky typu upevňovací díly výhonky.
Předpisy srovn

Obráběcí centrum SR-3CN je stroj, výkonné flexibilní, malých a středních podniků, jejichž účelem je provádět všechny druhy obrábění a vrtačky používané v nábytkářském průmyslu velmi dobře zapadá. Vybaven výkonným a spolehlivým číslicového řízení s skutečné kontroly ze 3 os (X-Y-Z), programování se provádí přímo na osobním počítači (PC) ve stroji. Má disketu a vysokou kapacitou pevného disku pro ukládání dílů určených uživatelem. Stroj má velmi silný CAD program velmi snadné použití, stroj by mohl být použit i naprogramován personálem bez konkrétního přípravku pro tento typ stroje. Vybavena vícevřetenové hlavy 9 svislé osy z nich je vodorovný dvojitý vývod pro vedení otvory po stranách a případně skupiny router X. smyslových pracovních stolů jsou vybaveny jednoduchý pneumatický polohovací systém za účelem provedení úpravy velmi rychle a snadno. Přísavky jsou vzájemně zaměnitelné ve velmi jednoduchá a rychlá. Všechny osy stroje jsou vybaveny prizmatických vodítky s recirkulační kuličková ložiska, ložiska vřetena jsou ořechy, to vše s vysokou přesností. Stroj je vybaven servomotorů Brushlles typu údržby, který umožňuje velmi vysokou přesnost polohování při vysokých rychlostech. Stroj je vybaven skupinou frézování s vysokou frekvencí motoru a statickým měničem kmitočtu, otáčky motoru se provádí lineárně mezi 1000 a 2400 otáček za minutu. Stroj je navržen tak, aby v souladu s normami CE bezpečnosti do strojního zařízení, včetně bezpečnostních rohoží pracují v přední části stroje.

• Délka osy X: 2500 mm
• Šířka osy Y: 800 mm
• Výkon hlavního motoru: 5,5 HP
• vrtačku Skupina: 3 HP
• Vakuová pumpa: 50 m3 / h
• Vrtáky svislá osa X 8
• Vrtáky Horizontální osa: 1 + 1
• X-osa router disk
• 5-bar mobilní práce
• Rok: 2008

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English