Exapro, přední trh s použitými průmyslovými stroji, nabízí řadu pekařských hnětacích strojů ideálních pro malé i průmyslové pekaře. Tyto stroje, jejichž cena se pohybuje od 6,000 do €18,000, spojují cenovou dostupnost s účinností. Různorodé cenové kategorie uspokojí různé požadavky, od základních jednotek po pokročilé stroje se špičkovou technologií.

Proč se rozhodnout pro Exapro? Platforma zajišťuje kvalitu a funkčnost v každém výpisu a zaručuje hodnotu za peníze. S nabídkami od renomovaných výrobců, jako jsou Hobart, Kemper a Sottoriva, máte jistotu odolnosti a špičkového výkonu. Ať už vyrábíte chléb, pečivo nebo pizzu, tyto stroje slibují konzistenci, lepší kvalitu těsta a vyšší rychlost výroby.

Pekárenské hnětací stroje Exapro jsou všestranné a uspokojí široké spektrum potřeb pečení od cukráren až po velkovýrobu potravin. Díky jasně uvedeným parametrům, jako je kapacita, rychlost hnětení a výkon motoru, je informovaný výběr snadný.

Exapro zjednodušuje proces zabezpečení spolehlivých použitých pekařských hnětacích strojů a zajišťuje pekařům to nejlepší vybavení, které odpovídá jejich provozním potřebám.

Mlecí mlýn Tec-Maq ZETA - 600

Rok: 2019

Kapacita nádrže 600 L
Typ Hnětací pádlo

Hnětač těsta TONNAER MENGSYSTEMEN TZ 450

Rok: 2002

Kapacita nádrže 450 L
Typ Dvojitá spirála


Hnětač těsta Nagema DMK 400

Rok:

Kapacita nádrže 400 L
Typ Dvojitá spirála

Hnětač těsta Apinox 300

Rok: 1982

Kapacita nádrže 370 L
Typ Dvojitá spirála

Diosna W240 Lineární systém:

Rok: 2014

Diosna W240 Lineární systém : - 1 hnětač W240 A (lze na něj postavit více hnětačů) - Včetně 13 van na těsto - lineární systém Cena je k jednání. Doprava je možná po dohodě. Vše je kompletní a rozebrané Linka může být použita pro w280 a w240. K dispozici je také 13 van pro W240 + 1 hnětač.

Hnětač těsta P. PRAT TURBO PRAT TI-120-R

Rok: 1993

Kapacita nádrže 190 L
Typ Hnětací pádlo


Hnětač těsta G.S. Italia Impastatrice

Rok: 2004

Kapacita nádrže 300 L
Typ Hnětací pádlo

Hnětač těsta WERNER PFLEIDERER UK 11 Typ III/V

Rok: ~ 2000

Kapacita nádrže 40 L
Typ Dvojitá spirála

Hnětač těsta Mixer S.R.L. ASM / RB 200DX

Rok: 2003

Kapacita nádrže 285 L
Typ Dvojitá spirála

Hnětač těsta WERNER PFLEIDERER 175 L

Rok: ~ 1990

Kapacita nádrže 175 L
Typ Dvojitá spirála


Hnětač těsta Kemper SP 250 a

Rok: 1982

Kapacita nádrže 640 L
Typ Hnětací pádlo

Hnětač těsta PAVALLIER 180

Rok:

Kapacita nádrže 180 L
Typ Dvojitá spirálaHnětač těsta Talsa Mix 100

Rok: 2016

Kapacita nádrže 100 L
Typ Hnětací pádlo

Hnětač těsta Diosna 120

Rok:

Kapacita nádrže 120 L
Typ Hnětací pádlo

Hnětač těsta SIMON MXT-170/43030

Rok: 2000

Kontinuální hnětací linka pro tekuté nebo polotekuté hmoty má: 1 Směšovací nádrž 1 Nádrž na přísady s čerpadlem 5 dávkovačů pevných látek (žitná mouka atd.) Horizontální spirálový mixér Integrovaný čisticí systém CIP Programovatelný ovládací panel DOKUMENTACE K DISPOZICI


Pekárenské hnětací stroje na Exapro

V rušné říši potravinářského průmyslu vynikají pekařské hnětací stroje jako neopěvovaní hrdinové. Jejich základním úkolem je míchání a hnětení těsta do dokonalé konzistence a tvoří základní kámen chleba, pečiva a nesčetného množství pečiva, které zdobí naše stoly.

Tyto stroje jsou navrženy tak, aby zajistily, že těsto dostane přesné množství směsi a hněte, které vyžaduje. Důsledné hnětení je nezbytné pro texturu těsta a potažmo i pro kvalitu konečného produktu. Ať už jde o malé pekárny nebo velké výrobní jednotky, rozmanitost nabízených hnětacích strojů uspokojí každou potřebu. Od spirálových mixérů, které zpracovávají těžší těsta, až po planetové mixéry zběhlé v lehčích těstech, tyto stroje jsou robustní, spolehlivé a hlavně efektivní.

Proč Exapro?

Vzhledem k tomu, že profesionálové chtějí upgradovat, nahradit nebo diverzifikovat své stroje, sekundární trh může být neocenitelným zdrojem. Exapro září jako důvěryhodný trh pro použité průmyslové stroje. Výběr společnosti Exapro k nákupu nebo prodeji vašich pekařských hnětacích strojů představuje několik výhod.

Platforma Exapro umožňuje potenciálním kupujícím prozkoumat širokou škálu strojů od prodejců z celého světa. Tento mezinárodní dosah zajišťuje, že nezískáváte pouze stroj, ale také ten, který je ideální pro vaše potřeby. Komplexní seznamy doplněné podrobnými specifikacemi a obrázky zajišťují transparentnost a informované rozhodování.

Pro prodejce zápis na Exapro zajišťuje, že se jejich stroje zviditelní před globálním publikem profesionálů, což zvyšuje šance na rychlý a ziskový prodej. Společnost Exapro navíc prosazuje bezpečný a hladký transakční proces, čímž posiluje důvěru obou stran.

Investice do použitého pekařského hnětacího stroje na Exapro znamená, že nezískáte pouze kus vybavení, ale také příslib kvality a spolehlivosti. S množstvím faktorů ovlivňujících cenu, od věku a reputace značky až po specifické vlastnosti a kapacitu, je životně důležité přistupovat k nákupu vyzbrojeni informacemi. Pokud jde o použité pekařské hnětací stroje na Exapro, díváme se na cenové rozpětí mezi 6 000 a 18 000 eur. V daném cenovém rozpětí existuje značná rozmanitost, která zajišťuje, že bez ohledu na váš rozpočet existuje stroj, který odpovídá vašim potřebám.

Kromě toho, když se udržitelnost stává hlavním problémem, nákup použitých strojů je nejen nákladově efektivní, ale také ekologický. Tím, že dáváme strojům druhý život, snižujeme odpad a ekologickou stopu výroby.

Ať už se chystáte koupit pekařský hnětací stroj nebo jej chcete prodat, Exapro poskytuje bezproblémovou, efektivní a důvěryhodnou platformu, která uspokojí vaše potřeby. Ponořte se do světa použitých průmyslových strojů s Exapro a objevte rozdíl, který to znamená pro vaše provozy a hospodářský výsledek.

 

Hlavní výhody hnětacích strojů Bakery

Pekárenské hnětací stroje se staly nepostradatelnými nástroji v moderních pekařském provozu, a to jak v malém, tak ve velkém měřítku. Zde jsou hlavní výhody používání pekařských hnětacích strojů:

Konzistence: Ruční hnětení může přinést různé výsledky v důsledku různých technik, únavy nebo nedopatření. Stroje zajišťují konzistentní hnětení a pokaždé zajišťují jednotnou texturu těsta.

Efektivita: Pekařské hnětací stroje zvládnou zpracovat velké množství těsta za zlomek času, který by zabralo ruční hnětení. To urychluje výrobní proces a umožňuje pekárnám vyrobit více za kratší dobu.

Úspora práce: Automatizace procesu hnětení snižuje potřebu ruční práce, šetří mzdy a snižuje fyzickou námahu pekařů. To může být zvláště důležité ve větších provozech, kde je třeba denně zpracovávat obrovské množství těsta.

Všestrannost: Mnoho moderních hnětacích strojů má různá nastavení a nástavce. To umožňuje hnětení různých druhů těsta, od těžkého chlebového těsta po lehčí směsi na pečivo, vše v jednom stroji.

Vylepšená kvalita těsta: Správným hnětením se rozvine lepek v těstě, zlepší se jeho pružnost a textura. Stroje mohou zajistit optimální hnětení, což může vést k lepšímu objemu chleba, struktuře a kvalitě kůrky.

Hygiena: Používání strojů může minimalizovat kontakt člověka s těstem, což vede k hygieničtějšímu procesu přípravy. To je zvláště důležité pro zajištění dodržování norem bezpečnosti potravin.

Nákladově efektivní v dlouhodobém horizontu: I když počáteční investice do hnětacího stroje může být značná, úspora nákladů na pracovní sílu, čas a zvýšená efektivita výroby mohou vést k rychlé návratnosti investic. .

Snížená únava a zranění: Nepřetržité ruční hnětení může vést k fyzickým onemocněním, jako jsou zranění z opakovaného namáhání. Stroje toto riziko eliminují a zajišťují zdraví a bezpečnost personálu pekárny.

Úspora místa: Mnoho moderních pekařských hnětacích strojů je navrženo tak, aby byly kompaktní, zejména ty, které jsou přizpůsobeny pro menší pekárny. Zvládnou velké množství těsta a přitom zaberou minimální prostor na podlaze.

Snadné použití: Moderní pekárenské hnětací stroje často přicházejí s uživatelsky přívětivým rozhraním, které pekařům usnadňuje nastavení požadované doby hnětení, rychlosti a dalších parametrů.

Pekárenské hnětací stroje poskytují kombinaci konzistence, účinnosti a kvality, které je obtížné dosáhnout ručními metodami, zejména ve větších měřítcích. Investice do dobrého hnětacího stroje může způsobit revoluci ve vašem procesu pečení, což povede k vynikajícím produktům a lepší ziskovosti.

 

Hlavní strojní parametry hnětacích strojů Bakery

Při zvažování pekařského hnětacího stroje určuje jeho vhodnost pro konkrétní aplikace a celkový výkon několik klíčových parametrů. Zde jsou hlavní parametry stroje, které je třeba vzít v úvahu:

Kapacita: Udává množství těsta, které stroj dokáže najednou zpracovat. Obvykle se měří v kilogramech nebo litrech. Větší kapacita je nezbytná pro průmyslové nebo velké pekařské operace, zatímco menší pekárny se mohou rozhodnout pro stroje se skromnější kapacitou.

Rychlost hnětení: Moderní hnětací stroje jsou často vybaveny variabilním nastavením rychlosti. Rychlost hnětení může ovlivnit strukturu a kvalitu těsta. Vícerychlostní stroj poskytuje všestrannost pro různé typy těsta.

Typ směšovače:

Spirálové mixéry: Jsou určeny především pro míchání chlebového těsta. Míchají těsto pomocí rotujícího spirálového míchadla ve stacionární misce.

Planetární mixéry: Tyto mixéry mají míchadlo, které se otáčí na odsazeném hřídeli, zatímco mixovací nádoba zůstává nehybná. Jsou všestranné a zvládnou různé typy těsta a dokonce i další úkoly, jako je šlehání a šlehání.

Výkon motoru: Tento parametr měřený v koňských silách (HP) nebo wattech (W) udává sílu stroje. Stroj s vyšším výkonem motoru zvládne hutnější a větší množství těsta, aniž by se namáhal.

Materiál: Materiál stroje (zejména mísa a mixovací nástavce) je zásadní pro trvanlivost a bezpečnost potravin. Nerezová ocel je preferovanou volbou kvůli její pevnosti, dlouhé životnosti a odolnosti vůči korozi.

Design háku na těsto: Tvar a design háku na těsto může ovlivnit účinnost hnětení. Některé stroje mohou být dodávány s různými nástavci vhodnými pro různé konzistence a typy těsta.

Ovládací funkce: Pokročilé hnětací stroje mohou být vybaveny digitálním ovládáním, programovatelným nastavením, časovači a dokonce i bezpečnostními funkcemi. Takové ovládací prvky mohou pomoci automatizovat proces hnětení a zajistit konzistentní výsledky.

Stopa & Provedení: V závislosti na tom, kde bude stroj umístěn, mohou být zvažovány jeho rozměry a provedení. Některé stroje jsou navrženy tak, aby byly kompaktnější, aniž by došlo ke snížení kapacity.

Ovládání teploty: Některé pokročilé stroje mají integrované ovládání teploty, aby bylo zajištěno, že těsto zůstane během procesu hnětení na optimální teplotě. To je zásadní pro určité recepty, kde může teplota těsta ovlivnit kvalitu konečného produktu.

Hygiena & Čištění: Stroje navržené s ohledem na hygienu budou mít hladké povrchy, méně štěrbin a odnímatelné části pro snadné čištění. To je nezbytné pro zajištění bezpečnosti potravin a dlouhé životnosti stroje.

Životnost & Kvalita sestavení: Celková kvalita konstrukce, typ ložiska a těsnění mohou ovlivnit životnost a výkon stroje.

Hlučnost: Zejména v otevřených pekárnách nebo prostředích, kde může být hluk znepokojující, může být provozní hladina hluku stroje důležitým parametrem.

Při nákupu pekařského hnětacího stroje je nezbytné zohlednit tyto parametry ve spojení se specifickými požadavky pekárny nebo výrobního zařízení. Zajišťuje, že stroj bude vyhovovat potřebám provozu a konzistentně produkovat požadované výsledky.

 

Oblast použití 

Pekárenské hnětací stroje, vzhledem ke své primární funkci míchání a hnětení těsta, nacházejí uplatnění v různých oblastech. Zde jsou hlavní oblasti použití těchto strojů:

Pekárny: Nejzřetelnější použití, pekárny, ať už jde o malé sousedské podniky nebo větší obchodní řetězce, při přípravě těsta na chléb, pečivo, croissanty a další pečivo do značné míry spoléhají na hnětací stroje.

Cukrárny: Specializují se na výrobu pečiva a dortů. Hnětací stroje pomáhají při přípravě různých těst a těst nezbytných pro jemné pečivo, dorty a další cukrovinky.

Prodejny pizzy: Hnětací stroje jsou nepostradatelné v pizzeriích, zejména v těch s vysokým denním výkonem. Zajišťují, že těsto na pizzu má konzistentní strukturu a kvalitu.

Hotely & Restaurace: Zařízení, která podávají čerstvý chléb, pizzu nebo pečivo, mají často ve svých kuchyních hnětací stroje, aby zvládly každodenní poptávku.

Průmyslová výroba potravin: Velcí výrobci potravin, kteří vyrábějí balený chléb, pečivo, koláče a další související produkty pro širokou distribuci, spoléhají na průmyslové hnětací stroje, které zpracovávají obrovské množství těsta.

Vzdělávací instituce: Kulinářské školy a instituce, kde se vyučuje pečení, mají často hnětací stroje, které studenty naučí používat a pomohou při praktických cvičeních pečení.

Cateringové podniky: Cateringové, zejména ti, kteří na akcích podávají pečivo nebo pizzu, mohou používat hnětací stroje k přípravě čerstvých dávek těsta přímo na místě nebo ve svých centrálních kuchyních.

Food Research & Vývojové laboratoře: Když se vyvíjejí nové receptury nebo se zdokonalují stávající, výzkumné a vývojové laboratoře v potravinářském průmyslu mohou používat hnětací stroje jako součást svých experimentálních a testovacích procesů.

Výroba speciálních potravin: Patří sem podniky, které mohou vyrábět specializovaná nebo etnická jídla vyžadující hnětení, jako jsou tortilly, pita chléb, naan nebo jiné regionální speciality.

Domácí potravinářské podniky: Se vzestupem domácích potravinářských podniků, zejména během éry digitálního marketingu a aplikací pro doručování, mnoho podnikatelů investuje do poloprofesionálních hnětacích strojů, aby zvládli větší objednávky. než to, co by bylo možné spravovat ručně.

Všude, kde je potřeba vyrábět těsto – ať už jde o chléb, pečivo nebo jiné pečivo – v měřítku, které je nepraktické pro ruční správu, pravděpodobně najdete pekařský hnětací stroj.

 

Přední výrobci pekařských hnětacích strojů

Pekárenské hnětací stroje vyrábí řada společností po celém světě, z nichž každá nabízí řadu modelů s různými kapacitami a funkcemi přizpůsobenými různým potřebám. Zde jsou někteří z významných výrobců v oboru, které můžete také najít na Exapro:

Hobart: Hobart, zavedené jméno v průmyslu potravinářských zařízení, nabízí řadu mixérů vhodných jak pro malé pekárny, tak pro větší komerční provozy.

Kemper: Kemper sídlící v Německu je známý výrobou vysoce kvalitního pekařského vybavení, včetně různých hnětacích strojů.

Sottoriva: Italská značka s dlouhodobou pověstí, Sottoriva navrhuje a vyrábí širokou škálu pekařských zařízení, včetně hnětacích strojů.

Diosna: Další známé jméno z Německa, Diosna, nabízí jak spirálové, tak planetové mixéry vhodné pro pekárny všech velikostí.

VMI: Společnost VMI se sídlem ve Francii je světovým lídrem v navrhování a výrobě hnětacích a míchacích zařízení.

Sinmag: Tato společnost je známá svým širokým sortimentem pekařského vybavení a má globální zastoupení a slouží zákazníkům v různých zemích.

Pietroberto: Italský výrobce známý svou řadou pekařských a cukrářských zařízení, včetně robustních a účinných hnětacích strojů.

Ferneto: Portugalská společnost, která nabízí komplexní řadu pekařských zařízení, včetně různých hnětacích strojů vhodných pro různé aplikace.

Polin: Další italská stálice v oblasti pekařských zařízení, Polin nabízí řadu pekařských hnětacích strojů s různými kapacitami.

Bongard: Dobře zavedená francouzská značka Bongard je známá svým vysoce kvalitním pekařským vybavením, včetně hnětacích strojů.

Pokud zvažujete nákup pekařského hnětacího stroje, je nezbytné prozkoumat nabídku jednotlivých výrobců. Tím zajistíte, že vyberete stroj, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a bude využívat podporu po zakoupení.