Exapro nabízí řadu použitého pekařského vybavení, včetně děličů těsta, formiček a plechů, v ceně od 6 000 EUR do 37 000 EUR. Tyto stroje, známé pro zlepšení konzistence a účinnosti, jsou široce používány v pekárnách, zařízeních na výrobu pizzy a těstovin. Přispívají k vyšší kvalitě výstupu, snížení nákladů na pracovní sílu a usnadňují škálovatelnost operací. Mezi klíčové parametry, které je třeba vzít v úvahu při výběru těchto strojů, patří mimo jiné hmotnostní rozsah, výkon, konzistence těsta a požadavky na výkon. Mezi renomované výrobce těchto strojů patří Rondo, Bongard, Sottoriva, Rheon, Rademaker a Fritsch, všichni známí svým robustním, spolehlivým a inovativním pekařským zařízením. Výběr použitých strojů společnosti Exapro poskytuje cenově výhodný přístup k těmto špičkovým značkám. Bez ohledu na to, zda jste řemeslná pekárna nebo průmyslová výroba, naše řada strojů vyhovuje všem měřítkům a zajišťuje přesnost a spolehlivost vašeho procesu přípravy těsta.

AUTOMATICKÝ DĚLIČ TĚSTA

Rok: 2021

Min. váha těsta 16 g
Max. váha těsta 440 g

Konig Mini Rex Multi kulatější

Rok: 2013

Kapacita jednotka/h 4800 u/h
Max. váha těsta 330 g
Min. váha těsta 8 g

Stroj na děleni těsta a formy Rondo Compactline

Rok: 2007

Prodám cukrářskou linku Rondo Compactline s vybavením. Zařízení se skládá z modulů * kalibrátor * Compactline stůl dopravního pásu * řezací gilotina * přijímací dopravník * pneumatická plnící stanice * přístrojové vybavení Zařízení se používá pro cukrářské, polocukrářské a lahůdkové výrobky, tedy koláče a listové těsto (s náplní i bez), buchty, cukrářská těsta (makové koláče), záviny, pizzy a minipizzy. Délka …

Stroj na děleni těsta a formy W&P and Baker Perkins W&P and Baker Perkins

Rok: ~ 1999

Kapacita jednotka/h 3000 u/h
Max. váha těsta 1250 g
Min. váha těsta 420 g

Stroj na děleni těsta a formy PANEOTRAD EVO

Rok: 2021

Dělič PANEOTRAD EVO z roku 2021 + nerezový křídovací stůl + 4 raznice Datum 10/2021. používané 6 měsíců. Paneotrad evo 400/3/50 Dodává se se 4 matricemi. S vozíkem na mouku a 4 přihrádkami. • Orientační doba trvání cyklu mezi začátkem cyklu (stisk zeleného tlačítka) a koncem práce (zelené světlo nesvítí) – Vyrovnání + jednoduchý řez: 48 s – Vyrovnání + …


Stroj na děleni těsta a formy Sottoriva lyra/s

Rok: 2019

Automatický dvouřadý rozdělovač těsta Sottoriva LYRA se používá ve stravovacích zařízeních, v pekárnách a cukrárnách k získání kulatého těsta. Model je vybaven nerezovým zásobníkem a nastavením rychlosti zaoblení a objemu výsledných obrobků. Těsto se zpracovává pomocí rotační klapky, stlačované v odměrných komorách, které po úpravě vytvářejí přířezy požadované hmotnosti. Po nastavení požadované hmotnosti se z celkové hmoty oddělí kus těsta …

Stroj na děleni těsta a formy Bartech BAR 10

Rok: 2012

Kapacita jednotka/h 1500 u/h
Max. váha těsta 600 g
Min. váha těsta 100 g

Stroj na porcování těsta Vemag

Rok: 2015

Min. váha těsta 5 g
Max. váha těsta 99000 g

Stroj na děleni těsta a formy mc 40k Nizký počet hodin v provozu

Rok: 2020

stroj na tvarování chleba 4 roky starý, zakoupený jako nový z vlastní výroby rok 2020

Stroj na děleni těsta a formy König REX Automat T 5 S MKB

Rok: ~ 2000

Kapacita jednotka/h 7500 u/h
Max. váha těsta 90 g
Min. váha těsta 35 g

Stroj na děleni těsta a formy Rheon KN-171

Rok: 2015

Kapacita jednotka/h 6000 u/h
Max. váha těsta 90 g
Min. váha těsta 10 g

Stroj na děleni těsta a formy Bertuetti SV300PM

Rok: 2014

Kapacita jednotka/h 15000 u/h
Max. váha těsta 2000 g
Min. váha těsta 30 g

Stroj na děleni těsta a formy Werner & Pfleiderer HATON

Rok: 2005

Kapacita jednotka/h 2500 u/h
Max. váha těsta 2000 g
Min. váha těsta 200 g

Stroj na děleni těsta a formy König Industrie Rex T 6

Rok:

Kapacita jednotka/h 18000 u/h
Max. váha těsta 95 g
Min. váha těsta 35 g

Stroj na děleni těsta a formy made in italy 02

Rok: 2010

Natahovač těstovin a řezací stroj

Stroj na děleni těsta a formy Gulliver IRIS Universal & Streu FIX

Rok: 2010

Kapacita jednotka/h 7000 u/h
Max. váha těsta 800 g
Min. váha těsta 25 g

Werner & Pfleiderer Selecta Modular V60 Combi linka na buchty

Rok: 2017

Kapacita jednotka/h 7500 u/h
Max. váha těsta 150 g
Min. váha těsta 20 g

Dělička těsta Glimek SD180

Rok: 2015

Kapacita jednotka/h 1800 u/h
Max. váha těsta 1600 g
Min. váha těsta 120 g

258 000 Kč

Zobrazit produkt

SK Slovenská republika
Komplexní průvodce pekařstvím – děliče těsta, formičky a stroje na vykládání plechů

S vývojem pekařského průmyslu se vyvíjí i technologie používaná k zefektivnění procesů a vytváření výjimečných, konzistentních produktů. V Exapro jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout širokou škálu použitých průmyslových strojů, které uspokojí všechny vaše potřeby v oblasti pečení. Dnes se zaměříme na základní vybavení každého seriózního pekaře - děličky těsta, formičky a plechy. Tato robustní zařízení jsou nepostradatelná v oblasti pečení a zpracování potravin ve velkém měřítku a umožňují efektivitu a konzistenci, které jsou v tomto odvětví klíčové.

Oddělovače těsta

Děliče těsta jsou nezbytnou součástí jakéhokoli velkoobjemového pečení a umožňují rychlé a přesné porcování těsta na správné hmotnosti pro různé produkty. Ať už vyrábíte bochníky chleba, housky nebo pečivo, děličky těsta zaručují jednotnost u všech pečených výrobků.

Náš katalog společnosti Exapro obsahuje řadu děličů těsta, z nichž každý se může pochlubit různými schopnostmi, pokud jde o hmotnost těsta a výkon. Od objemových děličů pro nejjemnější těsta až po hydraulické děliče pro hustší směsi, tyto stroje slibují přesnost a efektivitu. I když jsou naše stroje ojeté, jsou špičkové kvality, byly důkladně zkontrolovány a udržovány, aby bylo zajištěno, že fungují jako nové.

Formičky na těsto

Pokud chcete vytvořit chléb se specifickým tvarem, pak je formička na těsto tím vybavením, které potřebujete. Formička na těsto zjednodušuje proces tvarování těsta do nesčetných forem, od baget přes plechové bochníky až po speciální chleby.

U našich formovačů můžete očekávat funkce, jako jsou nastavitelné formovací desky a přítlačné desky, které vám umožní přizpůsobit proces formování vašim jedinečným požadavkům. Kromě toho jsou navrženy pro snadné čištění a nenáročnou údržbu, což znamená méně prostojů a vyšší produktivitu.

Flechovací stroje

Plechovací stroje hrají klíčovou roli při výrobě pečiva, listového těsta a základů na pizzu. Tyto stroje průběžně vyrovnávají těsto na stejnoměrnou tloušťku a vytvářejí konzistentní základnu pro další výrobní fáze.

Nabízíme celou řadu plechů schopných zpracovat různé konzistence těsta a nabízí různá nastavení tloušťky. Jsou vyrobeny tak, aby vydržely požadavky na velkokapacitní výrobu, a navrženy pro snadné použití a dlouhou životnost.

Společnost Exapro zajišťuje, že všechny prodávané stroje jsou ve vynikajícím provozním stavu, přestože jsou již dříve vlastněny, a nabízí naprostou transparentnost. Můžete se na nás spolehnout, že vám poskytneme spolehlivé a nákladově efektivní zařízení, které splní vaše potřeby na pečení a zpracování potravin.

Investice do kvalitních použitých strojů od společnosti Exapro neznamená jen výrazné úspory nákladů, ale také to znamená, že investujete do osvědčeného vybavení, které je podpořeno naším závazkem ke kvalitě a spokojenosti zákazníků.

Nákup použitého stroje je ekonomicky důmyslné rozhodnutí, které činí řada podniků po celém světě. V Exapro poskytujeme řadu použitých průmyslových strojů pro pekařské procesy, z nichž všechny nabízejí fantastickou hodnotu za vaši investici. Pro děličky těsta, formičky a plechy se náš sortiment pohybuje mezi €6 000 a € 37 000 a nabízí řadu možností, které vyhovují různým rozpočtovým omezením.

V Exapro jsme hrdí na to, že nabízíme kvalitní použité stroje, které dosahují dokonalé rovnováhy mezi cenou a funkčností. Díky široké škále cen a možností máme stroje, které uspokojí pekárny všech velikostí a měřítek. Investice do použitých strojů od společnosti Exapro jako vždy znamená, že nejen šetříte peníze, ale také získáte přístup k osvědčenému spolehlivému vybavení, které obstojí ve zkoušce času.

Bez ohledu na vaše požadavky, ať už jde o rozdělovače těsta, formičky nebo plechy, v Exapro najdete nepřeberné množství možností vhodných pro každý rozpočet, se všemi funkcemi potřebnými k zefektivnění vašeho procesu pečení a výrobě vynikajícího pečiva. zboží. Prozkoumejte náš online katalog ještě dnes a najděte ideální strojní zařízení pro potřeby vaší pekárny.

 

Hlavní výhody děliček těsta, formiček a vyvalovacích strojů

Ať už provozujete místní pekárnu nebo rozsáhlou průmyslovou pekařskou provozovnu, prvořadá je efektivita, konzistence a kvalita. Implementace děličů těsta, formiček a plechů do vaší výrobní linky může poskytnout řadu výhod, včetně:

Vylepšená konzistence: Tyto stroje poskytují přesnost a jednotnost ve všech aspektech, od hmotnosti a velikosti porcí těsta v rozdělovačích až po tvar ve formách, a tloušťka u fóliovacích strojů. To zajišťuje, že každé pečivo, které opustí vaši pekárnu, splňuje stejně vysoké standardy.

Zvýšená efektivita výroby: Automatizací klíčových kroků v procesu pečení tyto stroje drasticky zkracují dobu potřebnou k přípravě těsta. To vaší pekárně umožňuje snadno plnit větší objednávky a přísnější termíny, což zvyšuje celkovou produktivitu.

Snížené mzdové náklady: Minimalizací potřeby ručního zadávání v procesu přípravy těsta mohou tyto stroje snížit náklady na pracovní sílu. Méně času stráveného ručním dělením, formováním a vyvalováním těsta znamená více času pro vaše zaměstnance, aby se soustředili na jiné aspekty podnikání.

Vylepšená kvalita: Automatizace, kterou tyto stroje poskytují, snižuje možnost lidské chyby a přispívá k celkové kvalitě hotového produktu. Důsledná příprava těsta vede k lepším výsledkům pečení, což v konečném důsledku zvyšuje spokojenost zákazníků.

Škálovatelnost: Tyto stroje umožňují efektivnější škálování provozu vaší pekárny. Ať už potřebujete zvýšit výrobu kvůli sezónnímu náporu nebo dlouhodobému růstu, děličky těsta, formičky a plechy snadno zvládnou větší objemy výroby.

Všestrannost: Mnoho z těchto strojů zvládne širokou škálu typů těsta a produktů. Ať už vyrábíte chléb, pečivo nebo základy na pizzu, správné zařízení se dokáže přizpůsobit vašim jedinečným výrobním potřebám.

Odolnost: Tyto stroje byly navrženy pro náročné průmyslové použití a jsou vyrobeny tak, aby vydržely. Přestože jsou stroje nabízené společností Exapro již používané, jsou pečlivě udržovány a kontrolovány, aby bylo zajištěno, že snesou požadavky rušného prostředí pro pečení.

Investice do děliček těsta, formiček a plechů pro vaše pekařské provozy je rozumné obchodní rozhodnutí. Tyto stroje nejen zlepšují efektivitu a kvalitu vašeho výstupu, ale mohou také významně přispět k růstu a úspěchu vaší pekárny z dlouhodobého hlediska.

 

Hlavní strojní parametry děliček těsta, formovačů a vyvalovacích strojů

Porozumění klíčovým parametrům pekařského zařízení je klíčové pro výběr správného stroje pro vaše specifické potřeby. Zde jsou hlavní parametry, které je třeba vzít v úvahu při posuzování děliček těsta, formiček a plechů:

Oddělovače těsta

Rozsah hmotnosti: Toto určuje nejmenší a největší hmotnost kusů těsta, které může stroj rozdělit. Tento sortiment by měl odpovídat produktům, které vaše pekárna vyrábí.

Výstup: Počet kusů těsta, které může stroj rozdělit v daném časovém rámci, často měřeno za hodinu.

Konzistence těsta: Některé rozdělovače jsou navrženy tak, aby zpracovávaly konkrétní typy těsta nebo konzistence lépe než jiné, od velmi jemného těsta po husté, těžké směsi. 

Rozměry: Velikost samotného stroje je zásadní, zvláště pokud má vaše pekárna omezený prostor.

Požadavky na napájení: Různé modely mohou mít různé požadavky na napájení a je důležité zajistit, aby je vaše pekárna dokázala splnit.

Formičky na těsto

Rozsah formování: To se týká různých tvarů a velikostí, do kterých může stroj těsto formovat.

Výstup: Počet tvarovaných kusů těsta, které stroj dokáže vyrobit v daném časovém rámci.

Nastavitelnost: Některé stroje umožňují úpravy formovacích desek a přítlačných desek, což nabízí větší flexibilitu při tvarování těsta.

Rozměry: Stejně jako u přepážek je důležitým faktorem, který je třeba vzít v úvahu, velikost stroje.

Požadavky na napájení: Ujistěte se, že elektrické požadavky stroje jsou kompatibilní s napájecím zdrojem vaší pekárny.

Flechovací stroje

Rozsah tloušťky: Tento parametr udává minimální a maximální tloušťku těsta, kterou může stroj vyrobit.

Šířka: Udává, jak široký může být plát těsta. Širší stroje mohou vyrábět větší pláty těsta.

Výstup: Podobně jako u ostatních strojů tento údaj udává, kolik těsta dokáže stroj zpracovat v daném časovém rámci.

Rozměry: Půdorys stroje je klíčem k zajištění, aby se vešel do dostupného prostoru vaší pekárny.

Požadavky na napájení: Kompatibilita s elektrickým systémem vaší pekárny je opět nutností.

Při procházení katalogu použitých strojů společnosti Exapro by tyto parametry měly být v popředí vašeho zájmu. Porovnáním těchto parametrů s potřebami vaší pekárny můžete vybrat zařízení, které bude poskytovat nejlepší výkon a nejvyšší hodnotu pro vaše operace.

 

Oblast použití pekárny

Pekárenské děličky těsta, formičky a plechy mají širokou škálu použití v různých odvětvích potravinářského průmyslu. Zde jsou některé z klíčových oblastí použití těchto strojů:

Oddělovače těsta

Pekárny: Malé pekárny i velké průmyslové pekárny používají děličky těsta k přesnému porcování těsta na chléb, rohlíky, bagely a další pečivo. .

Zařízení na výrobu pizzy: Děličky těsta se používají k porcování těsta na pizzu, což zajišťuje konzistenci velikosti a hmotnosti u všech pizz.

Cukrárny: Obchody, které vyrábějí pečivo, koblihy a podobné produkty, také těží z konzistence a efektivity nabízené děličkami těsta.

Formičky na těsto

Pekárny: Formičky na těsto se primárně používají v pekárnách k tvarování těsta do specifických forem, jako jsou bochníky, bagety nebo rohlíky.

Výrobci speciálního chleba: Podniky, které vyrábějí speciální nebo řemeslné chleby, také používají formičky k vytvoření jedinečných, konzistentních tvarů.

Flechovací stroje

Pekárny a cukrárny: V pekárnách a cukrárnách jsou plechové stroje kritické, protože vytvářejí jednotné pláty těsta na pečivo, croissanty, listové těsto, a další.

Zařízení na výrobu pizzy: Tyto stroje se také používají ke zploštění těsta na pizzu, což zajišťuje konzistentní tloušťku po celé základně.

Zařízení na výrobu těstovin: Výrobci těstovin také používají stroje na plechy k vytváření plátů těstovinového těsta pro produkty, jako jsou lasagne nebo plněné těstoviny.

Shrnuto, tyto stroje jsou všestranné a ukázaly se jako užitečné v širokém spektru zařízení na výrobu potravin. Ať už vyrábíte chléb, pečivo, pizzu nebo těstoviny, děličky těsta, formičky a plechy mohou zlepšit konzistenci, účinnost a kvalitu vašich produktů.

 

Přední výrobci rozdělovačů těsta, formovacích a plechových strojů

Existuje několik zavedených výrobců, kteří jsou známí výrobou vysoce kvalitních pekařských strojů, včetně děličů těsta, formovacích forem a plechů. Zde jsou některá klíčová jména v oboru:

Rondo: Švýcarská společnost s dlouhou historií, Rondo vyrábí širokou škálu vysoce kvalitního pekařského vybavení, včetně rozdělovačů těsta, formiček a plechů stroje. Jsou známé pro svůj inovativní design a robustní a spolehlivé stroje.

Bongard: Bongard, francouzská společnost, vyrábí pekařské vybavení již více než 90 let. Jejich strojní zařízení, které zahrnuje rozdělovače těsta a formičky, je široce používáno v řemeslných i průmyslových pekárnách po celém světě.

Sottoriva: Italský výrobce Sottoriva je známý svým širokým sortimentem pekařských strojů. Jejich produkty, mezi které patří rozdělovače těsta a formičky, jsou navrženy tak, aby byly uživatelsky přívětivé, odolné a spolehlivé.

Rheon: Tato japonská společnost je předním výrobcem strojů na zpracování potravin, včetně děliček těsta, forem a plechů. Rheon je známý svým inovativním a vysoce kvalitním vybavením.

Rademaker: Rademaker, holandská společnost, vyrábí pekařské vybavení již více než 40 let. Nabízejí širokou škálu strojů, včetně děliček těsta, formovačů a plechů, a jsou dobře známé pro své zaměření na inovace a efektivitu.

Fritsch: Německá společnost Fritsch je známá výrobou vysoce kvalitního pekařského vybavení se zvláštním zaměřením na vyvalování a zpracování těsta.

Tito výrobci si ve světě pekařských zařízení vybudovali silnou pověst díky kvalitě, spolehlivosti a inovacím. Při procházení katalogu použitých strojů společnosti Exapro pravděpodobně narazíte na tato důvěryhodná jména, která zajistí, že můžete nakupovat s důvěrou.