Záměr, důvod a přesvědčení, které inspirují Exapro v průmyslu

Každá společnost má vyšší cíle, které pohání její vizi a shromažďují zůčastněné strany. Bez záměru a hodnot má projekt jen nepatrnou šanci přiblížit se ke svému cíli: Sen, který by vytvořil lepší svět v místě, kde působí.


Inspirováni dílem Simona Sineka" zlatý kruh ", jsme v Exapro jasně zformulovali svoje " PROČ ", které nás vede dopředu již od roku 2000.

conntect

"Propojeni"

 • Digitalizace
 • Nová a inovativní řešení
 • Kombinace lidí a technologie
Industrial world

"Průmyslový svět"

 • Vůle k převratu
 • Budoucnost průmyslu
 • Převratný startupový přístup


optimize

"Optimalizace"

 • B2B v rámci odvětví
 • Továrny: kupující a prodejci
 • Globální pokrytí
manufacturing

"Globální výroba"

 • Všechna odvětví
 • Nové a nadcházející služby
 • Průmysl 5.0
Exapro vize

V Exapro inzerujeme a obchodujeme s použitými stroji v rámci celého světa. Naše vášeň pro použité stroje se neobjevila náhodou. Na konci devadesátých let jsme si uvědomili, že na trhu existuje velká mezera: předpokládané spojení mezi starším zařízením a jeho dalším potenciálním využitím nebylo provedeno správně a pouze na regionálním základě. Výrobní svět by mohl mít nesmírný prospěch z optimálního online trhu s použitými stroji.

Každý průmyslový stroj na správném místě

Naší vizí je dát kupujícím přístup ke kvalitním použitým strojům za přijatelné ceny a nabídnout prodejcům rychlý způsob, jak najít spolehlivé zákazníky pro své stroje. Jsme přesvědčeni, že každý stroj by měl splnit svůj účel. Prodej nadbytečného strojního zařízení znamené pro kupující možnost nákupu značkového průmyslového zařízení s nižšími náklady.

Přijato v globálním měřítku

Náš přístup je orientován na klienta. Díky mezinárodnímu týmu zkušených manažerů pro klíčové zákazníky, můžeme zajistit podporu všem klientům: soukromým subjektům, velkým výrobním společnostem a dokonce i dalším prodejcům. Obchodování v globálním měřítku je součástí našeho poslání. Je to nejúčinnější způsob, jak propojit kupující a prodávající z různých koutů světa.

Lidská a osobní podpora, kterou nelze zajistit pouhým digitálním světem

Náš mezinárodní tým je schopný dorozumět se mnoha jazyky. Specializuje se na globální obchod se silným zájmem o technické aspekty zařízení, které poptáváme a pomáháme prodat. I přes to, že nejsme technici, jsme zde, abychom se ujistili, že prodávající a kupující - ti, kteří jsou skuteční specialisté - se úspěšně najdou, a to i přes velkou vzdálenost a další bariéry.

Našim největším aktivem jsou partněři - důvěryhodní kupující a prodávající s nimiž spolupracujeme v průběhu naší dlouholeté existence na trhu s použitými stroji. Velice si ceníme obchodních vztahů. To je také jeden z důvodů, proč s námi naši klienti zůstávájí a opakovaně nabízejí či kupují stroje prostřednictvím Exapro online platformy.

Kombinace trhu a světa aukcí

Existují dva poněkud odlišné tržní přístupy na trhu s použitými stroji:

1. tržní přístup, kde je nabízeno omezené množství strojů na základě toho, co prodávající považuje za tržní cenu. Čas nehraje takovou roli jako vyjednávání o ceně.
2. Průmyslové aukce, kde jsou stroje prodávány v omezeném čase za vzestupnou cenu odrážející současnou poptávku.

Zatímco náš trh jasně slouží prvnímu přístupu, druhý přístup je pokryt aktivními a specializovanými propagačními akcemi prostřednictvím Bidsuite - konečné řešení pro průmyslové aukce.

Jsme přesvědčeni, že jen velmi málo strojů si zaslouží být vyřazeno z provozu. Z tohoto důvodu vyloučíme šrotování z našeho obchodního modelu.

Budoucnost pro realizaci naší mise

Široký význam a rozdah našeho PROČ jasně uvádí, že naše ambice je, co nejlépe využít naše silné stránky, a tím zlepšit světový výrobní systém. To znamená využití všech našich znalostí o digitálním světě, našich zkušeností v oblasti mezinárodního obchodu a naší databáze k rozvoji nových inovativnách služeb průmyslového světa v nadcházejích letech.