Různý balící stroj Slautterback KB 10 Top prodejce

Výrobce Slautterback
Model KB 10
Rok
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Různe balící stroje
Produktové číslo P50422041

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2009
Nabídek online 784
Poslední aktivita 2. března 2021

Podrobné informace

-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

POPIS:
High Performance vytlačování taveniny Unit - univerzální Slautterback® KB10 Melt jednotka dodává tavné lepidlo pro širokou škálu manuálních nebo automatických balicích a montážních produkt operace. Určeno pro použití v malém objemu, KB10 pojme až 10 kg. (4,5 kg) termoplastického lepidla na polštář, pelety, desky nebo volně ložený. Válcový tvar taveniny nádrže koncentrátů tepla v dolní části nádrže při zachování nižší teploty v horní části. To minimalizuje lepidla degradaci spékání, která snižuje čerpadla, hadice a trysky ucpání. Elektrický motor s objemovým zubové čerpadlo natlakuje a dodává lepidla mezi vyhřívanými hadicemi do zbraně nebo automatických aplikátorů.

Sektory užívání:
Farmaceutický, chemický, kosmetický, strava, dietní, lékařské přístroje, výrobní.

HLAVNÍ RYSY:
Nádrž roztaví lepidlo a drží, dokud je čerpána do výdejních pistolí. Materiály procházejí pístového čerpadla do distribučního potrubí. Rozdělovač usměrňuje tok lepidla z čerpadla do filtru az filtru do hadice a pistole. Díky hliníkové konstrukci, obsazení-in ohřívačů a integrální tání ploutve, nádrž je určen pro efektivní přenos tepla. Sítko v nádrži zabraňuje neroztavené lepidlo z blokování vstupu čerpadla při naplnění nádrže. Ovládací panel obsahuje ovládací prvky a indikátory, které potřebujete programovat, pracovat, a sledovat horké taveniny systému. Řídící systém reguluje veškeré nastavení teploty a kontroluje, jak jednotkové funkce.

TECHNICKÁ DATA
Max proud 20
Frekvence Hz 60
Napětí Volt 200/230
Maximální teplota ° C 205

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English