Kolbus BF 511

Výrobce Kolbus
Model BF 511
Kategorie Stroje na pevnou vazbu

Tady je nabídka podobných strojů

-------------------
Délka x šířka x výška 2870,0 × 2020,0 × 1870,0
Hmotnost 4500 kg
Kolbus BF 511 - Profesionální knižní produkce s přesností a efektivitou

Představení výrobce
Kolbus, renomovaný výrobce se sídlem v Německu, nastavuje standardy v knižní vazbě, dokončování tisku a obalové technice již více než století. Od svého založení v roce 1896 společnost trvale dodává vysoce kvalitní, spolehlivá a inovativní řešení, která splňují vyvíjející se potřeby tiskařského a obalového průmyslu.

Přehled modelu
Kolbus BF 511 je jedním ze špičkových modelů společnosti, který se vyznačuje všestranným a efektivním výkonem. Tento model, navržený pro vysokorychlostní výrobu pouzder a knižní vazbu, je známý svou výjimečnou přesností a kvalitou výroby. Kolbus BF 511 je perfektním řešením pro společnosti, které hledají vysokorychlostní výrobu při zachování bezvadných standardů povrchové úpravy.

Klíčové technické specifikace

Rozsah formátů: Kolbus BF 511 s rozsahem formátů krytu od 120 x 160 mm do 405 x 708 mm pojme širokou škálu velikostí, takže je vhodný pro různé tiskové úlohy.

Mechanická rychlost: Pracuje při vysoké mechanické rychlosti až 60 cyklů za minutu, což umožňuje vysokou produktivitu a splnění náročných výrobních plánů.

Systém podávání: Je vybaven rozšířeným systémem podávání pro třídílné, pětidílné nebo sedmidílné kufry, což umožňuje všestranné operace a schopnost snadno zvládnout složité případy.

Flexibilní zpracování hřbetu: Model také obsahuje flexibilní jednotky pro zpracování hřbetu, které zvyšují produkční kapacitu pro řadu typů knih.

Další technické údaje
Kolbus BF 511 využívá pokročilé technologie ke zvýšení produktivity a zajištění bezproblémového provozu.

Zahrnuje automatický podavač pro předem složené knižní bloky, které přispívají k rychlejší výrobě.
BF 511 je vybaven programovatelným logickým ovladačem (PLC), který umožňuje přesné řízení a nastavení různých parametrů stroje, čímž se zvyšuje efektivita operací.
Jeho součástí je také dotyková obrazovka pro snadnější ovládání a lepší sledování výrobního procesu.
Zařízení obsahuje cirkulační a předehřívací systém pro zajištění rovnoměrného a optimálního nanesení lepidla, čímž se zvyšuje kvalita konečného produktu.
Kolbus BF 511 ztělesňuje závazek výrobce dodávat vysoce kvalitní, inovativní a efektivní řešení pro tiskařský a obalový průmysl. Tento model zajišťuje nejen výjimečnou produktivitu, ale také trvale poskytuje vysoce kvalitní povrchovou úpravu, což z něj činí ideální volbu pro profesionální uživatele, kteří usilují o špičkový výkon a spolehlivost.

*Upozorňujeme, že přesné specifikace a technické údaje se mohou lišit a měly by být ověřeny u výrobce nebo zástupce společnosti Exapro.

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Naše společnost doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce


Tady je nabídka podobných strojů


Podobné stroje prodávané na našich stránkách

Stroj na výrobu kartonu KOLBUS BF 511
Stroj na výrobu kartonu KOLBUS BF 511 Prodáno

Rok: 2006

Cena na vyžádání

PL Polsko


Skládací stroj Kolbus BF 511
Skládací stroj Kolbus BF 511 Prodáno

Rok: 2005

Rok: 2005 KONFIGURACE Předhřívač Značka: Kolbus Model: HB 530 Dopravník: TS.L Kompaktní potrubí Systém Copilot s dotykovým monitorem Kontrolní tabulka Přidání bloku knihy Zaoblení a podložka Jednotka lepidla Stanice hlavy a ocasu Stlačovací stanice Krycí stanice Stanice ohýbání skříně Stanice pro vytváření kufrů Systém lepidla pro tavné lepidlo pro lepení páteře Tváření a lisování knih (integrované) Dopravník: TS.L Stohovač knih Model: Sigloch BSD 60 Věk: 2005 Otočné zařízení Přímá dodávka TECHNICKÉ SPECIFIKACE Specifikace jsou předmětem změn výrobců u podobných modelů …

Cena na vyžádání

NL Nizozemsko


Stroj na tuhou vazbu KOLBUS BF 511
Stroj na tuhou vazbu KOLBUS BF 511 Prodáno

Rok: 2006

Cena na vyžádání

PL Polsko


Stroj na tuhou vazbu KOLBUS BF 511
Stroj na tuhou vazbu KOLBUS BF 511 Prodáno

Rok: 2006

Ihned k dispozici Místo: Evropa Stav: Velmi dobrý Stále ve výrobě: Ne Otestujte možné: Ano Kompletní a pracovních podmínek: Ano Technické údaje max. Kniha velikost bloku: 100 * 370 mm min. Kniha velikost bloku: 100 * 305 mm vázání tloušťka: 2-60 mm Co-pilot systém s dotykovou obrazovkou panelem <> HB 530 <> Automatická regulace tloušťka book <> zaokrouhlování a zadní stanice <> podavač kryt s dopravníkové pásy TS.L896 <> 897 Cover ohýbání <> Gauzing stanice <> Dopravníky se připojit k …

Cena na vyžádání

PL Polsko


Stroj na pevnou vazbu Kolbus BF 511
Stroj na pevnou vazbu Kolbus BF 511 Prodáno

Rok: 2004

Kolbus BF 511 Kryt-in linka - Věk: 2004 - Pro zaokrouhlování, podporu a kryt v knižních bloků v tvrdých, pružných nebo plastovými kryty a následně stisknutím a joint-formování knih. - Podávací dopravník s Starfeeder - Zaokrouhlování a zadní stanice - Gluestation - Ruční a tailbanding stanice - Případ předem stohování dopravník s pouzdrem Bender - Tváření a lisování jednotka s 2 lisovacích stanic - Co-pilot systém s "dotykovou obrazovkou" monitor pro automatické nastavení formátu a dalších výrobních dat - Tavné …

Cena na vyžádání

BE Belgie


Termovazba Kolbus BF 511
Termovazba Kolbus BF 511 Prodáno

Rok: 2005

Řádek knihy v pevné vazbě Kolbus BF 511 Rok: 2005 K zaoblování, lepení, podkládání, čelenkám, lisování a zalévání knižních bloků do tvrdých, pružných nebo plastových pouzder a následné lisování a spojování knih. Popis: - Co-pilot s dotykovou obrazovkou - Kniha měřící stůl - Vstupní dopravník - Přísun knižního bloku - Starfeeder - Zaokrouhlovací a couvací stanice - Lepicí jednotka - Gauzing stanice - Lepení knižních značek - Lepicí jednotka - Stanice pro bandážování hlavy a ocasu - Lisovací stanice - …

Cena na vyžádání

NL Nizozemsko

Hledáte tento stroj?

Kontaktujte nás