Stilmas PSG 750 DTS Top prodejce

Výrobce Stilmas
Model PSG 750 DTS
Rok 1988
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Různé
Produktové číslo P71006011

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2009
Nabídek online 777
Poslední aktivita 26. ledna 2021

Podrobné informace

-------------------
Délka x šířka x výška 1150,0 × 650,0 × 2800,0
Hmotnost 800 kg
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

POPIS:
Stilmas PSG - DTS Čisté parní generátory jsou navrženy a vyrobeny podle nejnovějších mezinárodních lékopisů a cGMP FDA. Jsou schopni vyřešit jakýkoli problém sterilizace farmaceutického vybavení a výrobních linek.

SEKTORY POUŽITÍ:
Farmaceutické, chemické, kosmetické, potravinové, dietetické, zdravotnické prostředky.

HLAVNÍ RYSY:
Okamžitý náběh: díky konstrukci podle technologie „akumulačního kotle“ je čistá pára okamžitě k dispozici. Jednotka je schopna přejít z pohotovostního režimu na plnou kapacitu během několika sekund. Vysoká flexibilita: výrobní kapacita se může automaticky měnit od 0 do 100% podle poptávky. Unikátní systém čištění: princip gravitačního čištění pro lepší záruku čistoty páry. Vysoce kvalitní pára: kvalita vyrobené páry je konstantní z hlediska obsahu pyrogenů, hodnoty přehřátí a podílu suchosti, nezávisle na tlaku a průtoku výroby. Jednoduchá a čistá mechanická konstrukce: dekontaminační komora bez přepážek - bez svařování. Poskytování nejlepší kontroly, minimalizovaného rizika koroze, po nejdelší očekávanou životnost zařízení. Mimořádně omezená údržba. Žádné pohyblivé části, dilatační spáry nebo mechanické ucpávky. Není potřeba žádný další výškový prostor. Kompaktní konstrukce a nízká hmotnost. K demontáži a prohlídce bylo potřeba další místo navíc. Design Stilmas PSG - DTS Pure Steam Generators je založen na technologii „akumulačního kotle“. Systém se skládá ze dvou paralelních těles: výměníku tepla a výparníku - dekontaminační kolony. Přiváděná voda je přiváděna do dekontaminační kolony (hlavní těleso), zatímco průmyslová pára je přiváděna do výměníku tepla, na stranu pláště. Průmyslová pára zahřívá napájecí vodu na teplotu odpařování, čímž vytváří silnou cirkulaci uvnitř obou těles. V odpařovači se vyvíjí pára: nízká rychlost páry a výška dekontaminační kolony eliminují případné strhávání kapek vody. Převodník tlaku instalovaný ve výparníku řídí přívod průmyslové páry do tepelného výměníku, čímž zajišťuje konstantní tlak produkované čisté páry. Průtok napájecí vody je řízen snímačem hladiny instalovaným ve výparníku.

Rok: 1988

TECHNICKÁ DATA
Tlak bar 6-10
Šířka mm 650
Délka mm 1150
Výška mm 2800
Hmotnost kg 800
Capacità liquido L 235
Temperatura ° C 184

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English