Všichni nyní můžete snadno vytvářet složité a jedinečné vzory na látkách a oblečení díky do výšivka stroje. Exapro nabízí širokou škálu použitých vyšívacích strojů s jednohlavým a/nebo vícehlavovým designem, které jsou vyráběny podle nejvyšších standardů. To je nepochybně vynikající nástroj pro textilní průmysl. Důvěryhodné výrobce jako Brother, Happy, Tajima, ZSK, Barudan, SWF a další naleznete v našem katalogu.  Četné funkce v našich možnostech mají za cíl zvýšit efektivitu a přesnost každé společnosti. Můžete si být jisti, že Exapro vám poskytne ty nejlepší dostupné vyšívací stroje.

Vyšívací stroj ZSK Jafa 0612-400

Rok: 2014

Počet hlav 6
Délka výšivky 400 mm
Počet barev 12
Šírka výšivky 500 mm

Vyšívací stroj Tajima TFGN-1212 (680x400)

Rok: 2010

Počet hlav 12
Délka výšivky 680 mm
Počet barev 12
Šírka výšivky 400 mm

Vyšívací stroj ZSK XCFA 1509-400 (700)

Rok: 2006

Počet hlav 15
Délka výšivky 400 mm
Počet barev 9
Šírka výšivky 700 mm

Vyšívací stroj ZSK XCFA 1509-400

Rok: 2008

Počet hlav 15
Šírka výšivky 700 mm
Délka výšivky 400 mm

Vyšívací stroj TAJIMA TFGN 1212

Rok: 2010

Počet hlav 12
Délka výšivky 680 mm
Maximální rychlost (Bodů / min) 1100
Počet barev 12
Šírka výšivky 400 mm
Čtečka

Vyšívací stroj Barudan BEKY 1508

Rok: 2018

Počet hlav 8
Délka výšivky 380 mm
Počet barev 15
Šírka výšivky 450 mm

Vyšívací stroj ZANGS X15ZZMSCA

Rok: 1999

Počet hlav 15
Délka výšivky 470 mm
Maximální rychlost (Bodů / min) 870
Počet barev 11
Šírka výšivky 400 mm
Čtečka Disketa

Vyšívací stroj Tajima Happy HCR 1506

Rok: 2013

Počet hlav 6
Šírka výšivky 360 mm
Délka výšivky 450 mm

Vyšívací stroj Tajima TMCE-G60912

Rok: 2003

Počet hlav 12
Délka výšivky 1000 mm
Počet barev 9
Šírka výšivky 470 mm

Vyšívací stroj TAJIMA TMLG-G616

Rok:

Počet hlav 16
Délka výšivky 70 mm
Maximální rychlost (Bodů / min) 720
Počet barev 6
Šírka výšivky 55 mm
Čtečka Disketa

Vyšívací stroj Barudan BEXY S1506CII

Rok: 2015

Počet hlav 6
Délka výšivky 450 mm
Maximální rychlost (Bodů / min) 1000
Počet barev 15
Šírka výšivky 380 mm
Závitová řezačka AnoVyšívací stroj Barudan BEKS-Z1218

Rok: 2017

Počet hlav 18
Délka výšivky 800 mm
Počet barev 12
Šírka výšivky 500 mm

Vyšívací stroj Taji̇ma TFGN 918

Rok: 2005

Počet hlav 18
Délka výšivky 7200 mm
Maximální rychlost (Bodů / min) 1100
Počet barev 9
Šírka výšivky 1500 mm
Čtečka Disketa

Vyšívací stroj Barudan 17 heads

Rok: 2019

Počet hlav 17
Počet barev 12

Vyšívací stroj Tajima TFGN-622 s 22 hlavami

Rok: 2007

Počet hlav 22
Délka výšivky 700 mm
Maximální rychlost (Bodů / min) 1100
Počet barev 6
Šírka výšivky 330 mm

Vyšívací stroj SWF SB

Rok: 2011

Počet hlav 18
Délka výšivky 400 mm
Maximální rychlost (Bodů / min) 1200
Počet barev 9
Šírka výšivky 1500 mm

Vyšívací stroj Tajima TMFD-1215

Rok:

Počet hlav 15
Délka výšivky 680 mm
Maximální rychlost (Bodů / min) 1000
Počet barev 12
Šírka výšivky 400 mm

Vyšívací stroj Taji̇ma TFGN 630

Rok: 2006

Počet hlav 30
Délka výšivky 400 mm
Maximální rychlost (Bodů / min) 1100
Počet barev 6
Šírka výšivky 1500 mm


Prezentace jednohlavých/vícehlavých vyšívacích strojů

Pokud potřebujete jednohlavý/vícehlavý vyšívací stroj pro textilní průmysl, nehledejte nic jiného než Exapro. Poskytujeme širokou škálu použitých průmyslových zařízení, včetně špičkových vyšívacích strojů, které jsou konstruovány podle nejvyšších standardů. Tyto stroje mohou snadno vytvářet propracované návrhy látek a oděvů, protože mají jednohlavý nebo vícehlavý design. Naše alternativy mají řadu funkcí určených ke zvýšení produktivity a přesnosti a náš zkušený tým je zde, aby vám pomohl s výběrem zařízení, které bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.  Můžete si být jisti, že Exapro nabízí nejlepší vyšívací stroje na trhu.

Exapro nabízí velký výběr vyšívacích strojů, které všechny prošly testováním, aby bylo možné vytvářet vysoce kvalitní návrhy. Všechny typy podniků mohou najít stroj, který vyhovuje jejich potřebám, od jednohlavých až po vícehlavové modely. Malé a složité vzory, které je třeba vyrábět v malých množstvích, jako jsou jména nebo loga, se nejlépe hodí pro jednohlavý vyšívací stroj. Výroba ve větším měřítku funguje dobře s vícehlavými vyšívacími stroji, protože mohou šít s mnoha nitěmi najednou pro maximální efektivitu. V každém stroji je zabudována přesně řízená technologie, která vám umožňuje zaručit přesnost na každém projektu. Můžete si také vybrat z řady funkcí, jako jsou LCD panely, automatická správa napětí nebo možnost více barev. 

V závislosti na vašich konkrétních potřebách a velikosti vašich objednávek může být vhodnější jednohlavý nebo vícehlavý stroj . Všechny vyšívací stroje Exapro jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponent a jsou navrženy tak, aby vydržely mnoho let. Poskytujeme také trvalou podporu, abyste si mohli být jisti, že ze svého nákupu vytěžíte maximum. S konkurenčními cenami nikdy nebyl lepší čas investovat do vyšívacího stroje a posunout své podnikání na vyšší úroveň Bez ohledu na rozsah vašeho projektu vám vyšívací stroj pomůže dokončit práci rychle a efektivně. Od jednohlavých strojů vhodných pro malé a složité konstrukce až po stroje s více hlavami vyrobené pro velkosériovou výrobu, existuje něco, co splní vaše potřeby. S funkcemi, jako jsou vícebarevné možnosti, LCD obrazovky a automatické řízení napětí, vám vyšívací stroje Exapro nabízejí nástroje k vytvoření krásných, profesionálních návrhů během okamžiku. Investice do vyšívacího stroje je skvělý způsob, jak posunout své podnikání na další úroveň a rozšířit své schopnosti.

Jaké jsou hlavní výhody jednohlavých/vícehlavých strojů?

Použití jednohlavých/vícehlavých strojů v textilním sektoru primárně těží z vyšší produktivity, přesnosti a úspora nákladů. Vzhledem k tomu, že více hlav může vyšívat současně, mohou vícehlavové vyšívací stroje výrazně zkrátit výrobní časy. To se promítá do rychlejších, přesnějších výstupů s nižšími náklady na pracovní sílu. I při použití malých, složitých motivů zaručuje přesnost současné technologie vyšívání správné výsledky. Kromě toho umožňuje společnostem rychle a snadno vyrábět širokou škálu návrhů. Některé stroje jsou navíc vyrobeny s funkcemi, jako jsou automatické odstřihovače závitů, které zvyšují produktivitu a snižují plýtvání.

Hlavní výrobci jednohlavých/vícehlavých strojů?

Velmi nás těší, že u Exapro nabízíme širokou škálu použitých průmyslových strojů, včetně vyšívacích strojů. Naše produktová řada obsahuje známé značky včetně Brother, Happy, Tajima, ZSK, Barudan, SWF a dalších.

  • Bratře je oblíbená značka známá svými šicími a vyšívacími stroji a nabízí kvalitní produkty, které jsou ideální pro komerční využití. Jejich stroje se vyznačují snadno použitelnými ovládacími prvky, nastavitelnými rychlostmi a širokým výběrem příslušenství. 
  • Happy Machines je další spolehlivou značkou, která poskytuje odolné stroje s intuitivním rozhraním a pokročilými funkcemi.
  • Tajima je známá svými vysoce výkonnými vyšívacími stroji, které jsou jak jednohlavé a vícehlavové konstrukce pro různé typy výroby.
  • ZSK je další známá značka nabízející vysoce pokročilé vícehlavé stroje ideální pro komerční aplikace. 
  • Barudan je spolehlivá značka nabízející širokou škálu vyšívacích strojů vhodných pro různé projekty.

Máme také výběr od jiných špičkových výrobců z celého světa. Bez ohledu na to, zda hledáte jednohlavý nebo vícehlavý stroj, můžete si být jisti, že náš sortiment vás pokryje. Můžete požádat náš kvalifikovaný personál o pomoc při výběru nejlepšího stroje pro vaše požadavky..

Jaké jsou hlavní parametry stroje?

Při výběru vyšívacího stroje je třeba vzít v úvahu především rychlost, přesnost, uživatelsky přívětivé ovládání a integrované funkce. Rychlost je zásadní vzít v úvahu, protože ovlivňuje, jak brzy může být projekt dokončen. Kromě toho je důležitá přesnost, protože menší a složitější konstrukce vyžadují vysoce přesný stroj. Je také důležité hledat zařízení, která se snadno obsluhují a jsou uživatelsky přívětivá. V neposlední řadě mohou technologie jako automatické řezačky závitů nebo replikátory designu pomoci maximalizovat produktivitu a šetřit odpad.

Počet hlav a člunků, které mají být použity na vyšívacím stroji, je rozhodující, protože ovlivňuje, jak rychle může být projekt hotovo. Počet hlav na jednohlavých vyšívacích strojích se běžně pohybuje od jedné do čtyř. V závislosti na požadovaném počtu zaměstnanců se vícehlavé vyšívací stroje dodávají v řadě konfigurací. Dalším zásadním prvkem, který je třeba vzít v úvahu, je počet raketoplánů, protože ten určuje, kolik barev lze použít v jednom vzoru. Při výběru vyšívacího stroje je také důležité vzít v úvahu šířku a délku výšivky v milimetrech. V závislosti na typu stroje mohou být tyto rozměry až 200 × 200 mm.

Maximální počet bodů za minutu vyšívacího stroje se bude lišit v závislosti na typu a kvalitě stroje. Obecně mohou jednohlavé vyšívací stroje dosahovat až 1000-2000 stehů/min, zatímco vícehlavé vyšívací stroje mohou dosahovat až 15000-20000 stehů/min. Některé stroje navíc v případě potřeby nabízejí zvýšení rychlosti pro rychlejší šití.

Nalezení ideálního vyšívacího stroje pro vaše potřeby je nyní s Exapro jednodušší než kdy dříve. V našem rozsáhlém inventáři použitého průmyslového vybavení jsou zahrnuty stroje různých výrobců, míst a ročníků. Abyste pro vás získali co nejlepší nabídku, můžete výsledky filtrovat podle vašeho regionu, výrobce nebo modelového roku. Pro větší klid je na každé naše zařízení zahrnuta také záruka. Při práci s Exapro si můžete být jisti, že získáváte ideální vyšívací stroj pro vaši společnost.

Jaká je oblast použití těchto strojů?

Vyšívací stroje se používají pro širokou škálu aplikací v textilním průmyslu, od vytváření složitých vzorů až po označování oděvů v jediný průchod. Tyto stroje lze použít na různé předměty, včetně oblečení, klobouků, tašek a dalších. Kromě toho jsou jednohlavové stroje ideální pro malé, komplikované konstrukce, zatímco stroje s více hlavami jsou ideální pro výrobu ve větším měřítku. S Exapro si můžete být jisti, že získáte ten nejlepší stroj pro vaše potřeby bez ohledu na aplikaci.

Při výběru stroje je třeba zvážit několik faktorů:

Nalezení ideálního modelu pro vaše potřeby vyžaduje při výběru vyšívacího stroje vzít v úvahu řadu aspektů. Nejprve je třeba vzít v úvahu rychlost. Je zásadní hledat stroj, který vyhovuje vašim výrobním cílům, protože to určuje, jak brzy může být zakázka dokončena. Malé, složité konstrukce budou vyžadovat vyšší stupeň přesnosti, takže přesnost stroje je také klíčová. Kromě toho je důležité hledat zařízení, která se snadno ovládají a jsou uživatelsky přívětivá. Mezi další funkce, které mají některé stroje, patří replikátory návrhů, které jsou vyrobeny tak, aby šetřily čas opakovaným aplikováním určitých vzorů nebo návrhů na velké plochy. Dalším zásadním aspektem, který je třeba vzít v úvahu, je počet hlav a raketoplánů.

Náklady na jednohlavé/vícehlavové vyšívací stroje se mohou pohybovat od pouhých 7 000 EUR až do 30 000 EUR, v závislosti na typu a kvalitě stroje. Správná cena pro váš rozpočet by měla být stanovena s ohledem na vlastnosti stroje, vlastnosti a výrobce. Zahrňte také případné náklady na dopravu, doručení nebo opravu. Náš zkušený personál v Exapro je zde, aby vám pomohl najít ideální stroj pro vaše požadavky za dostupnou cenu.

K určení spravedlivé tržní ceny můžete vždy použít náš algoritmus pro stanovení cen Valorexo.

Při nákupu použitého stroje se ujistěte, že dostanete ten nejlepší stroj pro vaše potřeby -hlavový nebo vícehlavový stroj prováděním výzkumu. Začněte tím, že prozkoumáte vlastnosti a specifikace a věnujte zvláštní pozornost jeho rychlost, přesnost, uživatelská přívětivost a integrované funkce. Abyste si byli jisti, že pro svůj projekt získáváte nejlepší alternativu, podívejte se také na výrobce a rok výroby zařízení. Ujistěte se, že je stroj v provozuschopném stavu a že neexistují žádné známky rez nebo opotřebení při osobní kontrole.

 
Začít prodej nebo koupím vaše použité stroje hned!