V Exapro se specializujeme na poskytování špičkových, používaných digitálních tiskových strojů podnikům všech velikostí. Naše řada strojů s cenoumezi €8 000 a €36 000 vyhovuje různým tiskovým požadavkům a rozpočtům. Naše portfolio zahrnuje modely od předních výrobců, jako jsou HP, Canon, Xerox a další, známé svou rychlostí, kvalitou tisku a kompatibilitou médií. Podrobná historie a specifikace každého stroje zajišťují našim klientům informovaná rozhodnutí. Naši odborníci jsou připraveni nabídnout rady a podporu po nákupu a zaručit bezproblémový nákup. Výběrem Exapro neinvestujete jen do stroje, ale také do důvěryhodného partnera. Podporujeme růst vašeho podnikání a nabízíme nákladově efektivní řešení bez kompromisů v kvalitě nebo výkonu. Nákup použitých strojů od nás je krokem k udržitelnosti a přispívá k oběhovému hospodářství. Ať už kupujete nebo prodáváte průmyslové stroje, Exapro propojuje globální trh a dělá z nás vaše řešení ve světě použitých digitálních tiskových strojů.

Digitální tisk Xerox Versant 180

Rok: 2018

Počet barev 4
Rychlost ks/min 80
Počet tisků 800000 Mio
Rozlišení 2400 dpi
Typ RIP


Digitální tiskový stroj Xerox VERSANT 3100

Rok: 2019

Nabízíme k prodeji tiskárnu XEROX Versant 3100 s nejvýkonnějším řídicím systémem FIERY EX-P 3100 (s funkcí Impose-Compose, sadou Fiery Color Profiler Suite, monitorem, klávesnicí, myší, stojanem a kapacitou A3+/SRA3 se 2 zásobníky + 4 klasickými zásobníky, odvíječem a ořezovým modulem, podávací jednotkou, vysokokapacitním zakladačem, modulem pro skládání C/Z, modulem pro dokončování Production Ready s modulem pro brožury a ořezem Square …


Použitý digitální lis Kornit Thunder

Rok: 2015

Počet barev 6
Typ RIP Quick P
Rozlišení 600 dpi
Počet tisků 50 Mio


Digitální tiskový stroj Konica Minolta Bizhub Pro c1060l con ic602A

Rok: 2014

Počet barev 4
Rychlost ks/min 60
Počet tisků 296 Mio
Rozlišení 1200 dpi
Typ RIP

Digitální tiskový stroj EFI VUTEk FabriVu 180

Rok: 2017

Počet barev 4
Typ RIP
Rozlišení 2400 dpi

Digitální tiskový stroj EFI VUTEk FabriVu 180

Rok: 2017

Počet barev 4
Typ RIP
Rozlišení 2400 dpi


Digitální tiskový stroj HP INDIGO 5500/5900

Rok: 2006

Počet barev 7
Rychlost ks/min 68
Počet tisků 46 Mio
Rozlišení 2438 dpi
Typ RIPDigitální tiskový stroj XEROX IRIDESSE

Rok: 2019

Počet barev 6
Typ RIP
Rozlišení 1200 dpi
Počet tisků 4,3 Mio

Digitální tiskový stroj HP Latex 3200

Rok: 2019

Počet barev 6
Typ RIP Caldera
Rozlišení 1200 dpi

Digitální tiskový stroj Kodak Nexfinity Digital Press

Rok: 2019

Počet barev 5
Typ RIP
Rychlost ks/min 8400


Lisy pro digitální tisk: efektivní volba pro vaše tiskové potřeby

Jak postupujeme vpřed do digitální éry, je jasné, že technologie se vyvíjí rychlým tempem a významně ovlivňuje všechna odvětví. Tiskařský průmysl není výjimkou, protože vítá efektivnější, rychlejší a flexibilnější alternativu k tradičním metodám – Digitální tiskařské lisy. Zde v Exapro jsme odhodláni nabízet použité průmyslové stroje nejvyšší kvality, včetně výběru předních digitálních tiskových strojů, které splní všechny vaše potřeby.

Digitální tisk způsobil revoluci ve světě tisku. Na rozdíl od ofsetového tisku digitální tisk nevyžaduje desky, což umožňuje tisk na vyžádání a dokonce úpravy obrazu (proměnná data) s každým otiskem. Díky této flexibilitě a rychlosti jsou digitální tiskové stroje cenným přínosem pro podniky, velké i malé.

Naše řada použitých digitálních tiskových lisů

V Exapro máme řadu použitých digitálních tiskových strojů od předních značek, jako jsou mimo jiné HP, Xerox, Canon a Epson. Každý stroj je důkladně zkontrolován a testován naším týmem odborníků, aby bylo zajištěno, že splňuje naše vysoké standardy kvality a účinnosti.

Ať už chcete rozšířit své současné možnosti tisku nebo udělat první krok do světa digitálního tisku, máme řešení, které vyhovuje vašemu rozpočtu a vašim požadavkům. Všechny naše stroje jsou dodávány s podrobnými specifikacemi a historií, což zajišťuje transparentnost každé transakce.

Podpora a rady

Chápeme, že nákup použitých průmyslových strojů je významnou investicí. Náš tým zkušených profesionálů je proto vždy po ruce, aby vás provedl a nabídl odborné rady při výběru správného digitálního tiskového stroje pro vaši firmu na základě vašich konkrétních potřeb a rozpočtu.

S Exapro máte přístup ke špičkovým použitým strojům od předních značek v oboru za vysoce konkurenční ceny. Nabízíme rozsáhlou řadu digitálních tiskových strojů, které spadají do cenově příznivé kategorie od 8 000 do 36 000 EUR.

Investice do použitých digitálních tiskových strojů představuje nákladově efektivní řešení pro podniky, které chtějí rozšířit své možnosti bez navýšení rozpočtu. Ať už jste začínající podnik testující vody nebo zavedená firma, která chce modernizovat své stroje, naše řada použitých digitálních tiskových strojů je pečlivě zkontrolována, testována a připravena poskytovat vynikající výkon.

Poskytujeme vysoce kvalitní, spolehlivé a cenově výhodné použité digitální tiskové stroje, které mohou zlepšit vaše produkční schopnosti a podpořit vaše podnikání. Dovolte nám, abychom vám pomohli orientovat se na tomto rychle se vyvíjejícím trhu a najít perfektní řešení pro vaše potřeby průmyslového tisku.

 

Hlavní výhody digitálních tiskových strojů

Digitální tiskové stroje nabízejí řadu výhod a zde jsou některé z nejvýznamnějších:

Rychlý obrat: Digitální tisk nevyžaduje desky ani mnoho času na přípravu. Výsledkem je rychlejší doba obrátky od nastavení úlohy po dokončení úlohy, což z ní činí vynikající řešení pro potřeby tisku na vyžádání nebo na poslední chvíli.
Vysoce kvalitní výtisky: Digitální tisk produkuje vysoce kvalitní -kvalitní, ostré výtisky se zářivými barvami. Obrázky jsou ostré a jasné, takže jsou ideální pro detailní a složité návrhy.
Nákladově efektivní: Digitální tisk může být cenově výhodnějším řešením pro malé až středně objemné tiskové úlohy. Vzhledem k tomu, že nevyžadují desky ani čas na přípravu, náklady na jednotku se snižují se zvyšujícím se množstvím.
Všestrannost: Digitální lisy dokážou zpracovat širokou škálu substrátů, včetně papíru, vinylu , textilu a keramiky. Díky tomu je flexibilní volbou pro různé aplikace.
Přizpůsobení: Každý výtisk se může v digitálním tisku lišit. Tento proces, známý jako tisk proměnných dat, umožňuje personalizaci každého tisku bez zpomalení procesu tisku. To je užitečné zejména pro přímý marketing, kde lze každý kus upravit se jménem příjemce nebo jinými specifickými informacemi.
Ekologická šetrnost: Digitální tisk produkuje méně odpadu než tradiční způsoby tisku, protože nevyžaduje desky ani chemikálie. Digitální tiskárny jsou navíc energeticky účinnější a mají nižší uhlíkovou stopu.
Nátisk: Vzhledem k tomu, že digitální tiskové stroje produkují konečný produkt přímo z digitálního souboru, proces umožňuje přesné a rychlé nátisk. Můžete přesně vidět, jak bude konečný výtisk vypadat, čímž se sníží šance na nákladné chyby nebo dotisky.
Konzistence: Digitální tisk zajišťuje konzistentní kvalitu po celou dobu tisku. Na rozdíl od tradičních metod tisku nebudou mezi prvním a posledním výtiskem existovat rozdíly v barvě nebo kvalitě.

Digitální tiskové stroje nabízejí rychlé, vysoce kvalitní a cenově výhodné řešení pro firmy, které hledají všestranné a personalizované možnosti tisku.

 

Hlavní strojní parametry digitálních tiskových strojů

Digitální tiskové stroje se dodávají s řadou specifikací a parametrů. Jejich pochopení je zásadní pro výběr správného stroje pro vaši firmu. Zde je několik klíčových parametrů, které je třeba zvážit:

Rychlost tisku: Udává počet stránek nebo listů, které může zařízení vytisknout za minutu (ppm). Rychlost tisku se může výrazně lišit v závislosti na složitosti úlohy a samotném zařízení. Podniky s velkým objemem tisku by měly zvážit stroje s vyšší rychlostí tisku.
Kvalita tisku: Tento parametr se obecně měří v bodech na palec (dpi). Tento parametr vám sděluje rozlišení vytištěných obrázků. Vyšší dpi znamená jemnější a detailnější kvalitu tisku.
Maximální šířka/velikost tisku: Udává maximální velikost média, se kterou zařízení dokáže zpracovat. To určí rozsah úloh, které může zařízení provádět, od maloformátových tisků po velkoformátové.
Kompatibilita médií: Označuje typy materiálů, na které může stroj tisknout. Některé digitální stroje mohou tisknout na různé materiály, včetně papíru, kartonu, vinylu, textilu a dalších.
Možnost barev: Digitální stroje mohou být monochromatické (černobílé) nebo plnobarevné. Některé modely vyšší třídy mohou také tisknout pomocí speciálních barev nebo efektů, jako je metalíza, bílý inkoust nebo čirý lak.
Tisk variabilních dat: Tato funkce vám umožňuje přizpůsobit každý výtisk různými informacemi ( jména, adresy, čárové kódy) bez zpomalení procesu tisku. To je důležité zejména pro přímý marketing nebo personalizované tiskové úlohy.
Připojení: To se týká způsobů, jak se může zařízení připojit k počítačům nebo sítím. Hledejte stroje s moderními flexibilními možnostmi připojení, abyste zajistili kompatibilitu s vašimi stávajícími systémy.
Energetická účinnost: S tím, jak se podniky stávají více ohleduplnými k životnímu prostředí, je energetická účinnost strojů stále důležitější. Zvažte zařízení s funkcemi pro úsporu energie nebo zařízení s vysokou energetickou účinností.
Požadavky na údržbu: Některé stroje mohou vyžadovat pravidelnější údržbu nebo mají vyšší náklady na spotřební materiál (inkoust, toner atd.). Při výběru stroje zvažte tyto průběžné náklady.
Integrace softwaru: Schopnost bezproblémové integrace s návrhářským softwarem a systémy správy pracovních postupů může zefektivnit proces tisku a zvýšit efektivitu.

Nezapomeňte, že nejlepší digitální tiskový stroj pro vás závisí na vašich konkrétních obchodních potřebách a rozpočtu. V Exapro vás může náš tým odborníků provést těmito parametry, aby vám pomohl najít nejvhodnější stroj pro vaše potřeby.

 

Oblast použití těchto strojů

Digitální tiskové stroje jsou neuvěřitelně univerzální a používají se v různých průmyslových odvětvích pro mnoho aplikací. Zde jsou některé z klíčových oblastí, kde se tyto stroje běžně používají:

Komerční tisk: Digitální tiskové stroje jsou široce používány v komerčním tisku pro výrobu brožur, letáků, plakátů, vizitek a dalších. Jsou zvláště užitečné pro malé až střední objemy, které vyžadují rychlou obměnu.
Publikování: Ve světě vydávání knih je díky digitálním tiskárnám nákladově efektivnější tisk malých sérií a dokonce i jednotlivé kopie. Tato technologie významně přispěla k vzestupu služeb tisku na vyžádání.
Balení: Od štítků po skládací kartony a flexibilní obaly se v obalovém průmyslu stále více používají digitální tiskové stroje. Nabízejí flexibilitu k rychlému a nákladově efektivnímu přizpůsobení a změně návrhů obalů.
Přímá pošta: Díky možnosti personalizace každého tisku (známé jako tisk proměnných dat) jsou digitální tiskové stroje ideální pro direct mailové kampaně, kde lze každý kus upravit se jménem příjemce nebo jinými specifickými informacemi.
Textil a oděvy: Některé digitální stroje mohou tisknout přímo na látky, takže jsou vhodné pro výrobu přizpůsobených oděvů a oděvů. textilie. Tato technologie vedla k významnému růstu v oblasti zakázkového tisku a průmyslu rychlé módy.
Velkoformátový tisk: Některé digitální tiskové stroje zvládnou velkoformátový tisk pro aplikace, jako jsou bannery, plakáty, a maloobchodní značení.
Fotografie: Digitální tiskové stroje s vysokým rozlišením se používají k výrobě fotografických výtisků profesionální kvality s výjimečnou přesností barev a detailů.
Dekorace : Digitální tiskové stroje se používají také pro tisk tapet, keramiky, skla a dalších dekorativních předmětů. Možnost snadného přizpůsobení návrhů značně rozšířila příležitosti v tomto sektoru.

Každá z těchto oblastí vyžaduje specifické funkce a schopnosti digitálního tiskového stroje. Výběr stroje bude záviset na primárním použití, objemu tisku, typech materiálů, na které potřebujete tisknout, a úrovni požadovaných detailů na vytištěných obrázcích.

 

Výrobci digitálních tiskových strojů

Po celém světě existuje několik renomovaných výrobců digitálních tiskových strojů, z nichž mnohé lze nalézt na trhu Exapro. Zde je několik známých jmen v oboru:

HP: Společnost HP, známá svou řadou Indigo, je jedním z předních výrobců digitálních tiskových strojů. Jejich stroje nabízejí vysokorychlostní, vysoce kvalitní tisk a širokou škálu kompatibilních substrátů.
Xerox: Xerox nabízí komplexní řadu digitálních tiskových strojů, včetně řady iGen. Tyto stroje jsou známé svou produktivitou, škálovatelností a pokročilými automatizačními funkcemi.
Canon: Řada imagePRESS společnosti Canon je navržena pro velkoobjemový tisk v profesionální kvalitě. Poskytují výjimečnou kvalitu tisku, robustní výkon a širokou škálu možností dokončování.
Epson: Digitální tiskové stroje Epson, známé svou řadou SurePress, jsou ideální pro tisk štítků a obalů. Nabízejí přesnou kvalitu, všestrannost aplikací a vysokorychlostní produktivitu.
Konica Minolta: Řada AccurioPress společnosti Konica Minolta nabízí inovativní technologie, které vytvářejí příležitosti pro růst a zvyšují výkon, kvalitu obrazu a spolehlivost.
Ricoh: Digitální tiskové stroje Ricoh řady Pro jsou navrženy pro vysokorychlostní, velkoobjemové aplikace s vynikající kvalitou obrazu a odolností.
Heidelberg: Heidelberg je gigant v polygrafickém průmyslu a jeho řada digitálních strojů Versafire je známá svou všestranností, spolehlivostí a výjimečnou kvalitou tisku.
Kodak: Řada Kodak Nexpress jsou robustní stroje, které nabízejí vysoká produktivita, modularita a široká škála aplikací
Durst: Společnost Durst se specializuje na špičková řešení digitálního tisku a nabízí řadu Tau pro tisk etiket a obalů a řadu Rho pro tisk velkých formátový tisk.

Tito výrobci poskytují širokou škálu strojů, které mohou uspokojit různé obchodní potřeby, od komerčního tisku a direct mailu až po balení a velkoformátový tisk. U společnosti Exapro najdete použité stroje od těchto výrobců a dalších, které poskytují nákladově efektivní řešení vašich tiskových potřeb.