Flexo tisk, známý svou všestranností, rychlostí a kvalitou, je dominantní silou v odvětvích od obalů a štítků po tapety a papírenské zboží. Srdcem této operace jsou Flexo tiskové stroje, které nabízejí možnost tisku na různé materiály, jako je papír, plasty a dokonce i nesavé materiály.

Na Exapro, předním trhu s použitými průmyslovými stroji, mohou potenciální kupující najít široké spektrum flexotiskových strojů. Tyto stroje se dodávají v různých cenových hladinách a náklady se pohybují mezi € 41 000 až €178 000. Ať už hledáte starší, ale spolehlivý model nebo téměř nový stroj s pokročilými funkcemi, Exapro uspokojí všechny potřeby a rozpočet.

Klíčoví výrobci, jako jsou Mark Andy, Nilpeter a Bobst, jsou prominentní, zajišťují kvalitu a výkon. Při navigaci na trhu Exapro je klíčové vzít v úvahu parametry stroje, jako je šířka tisku, počet barev a systém sušení, aby se zajistilo, že vybraný stroj bude odpovídat konkrétním výrobním cílům.

Exapro nabízí dynamickou platformu pro kupující i prodávající, slibující hodnotu, rozmanitost a ověřitelnou kvalitu ve světě flexotiskových strojů.

Flexotiskový stroj Windmoller&Holchers alina

Rok: 1980

Počet barev 4
Šířka kotouče 1600 mm
Průměr odvíječe 1300 mm
Šířka tisku 1500 mm
Rychlost 200 m/min
Gearless Ne

Flexotiskový stroj Weifang Cambridge JQ650-8DS-II

Rok: 2015

Počet barev 8
Šířka kotouče 650 mm
Průměr odvíječe 1000 mm
Šířka tisku 630 mm
Rychlost 100 m/min
Gearless Ano

Flexotiskový stroj SIAT lTC 6/50

Rok: 2000

Počet barev 6
Šířka kotouče 550 mm
Průměr odvíječe 800 mm
Šířka tisku 500 mm
Rychlost 200 m/min
Gearless Ne


Flexotiskový stroj Nilpeter 6 colors

Rok: 1995

Počet barev 6
Šířka tisku 240 mm

Flexotiskový stroj Gruppo stampa Manzoni NESAFLEX 502-E

Rok: 1996

Šířka tisku: 750 mm Průchod materiálu: 800 mm Minimální formát: 350 mm Maximální formát: 1200 mm Rozteč: 10 mm Možnosti tisku: 2+0 a 1+1 Mechanická rychlost: 150 m/min. Tloušťka klišé: celkem 3 mm Elektrický systém: 380 V třífázový 50 Hz /// Instalovaný výkon 46 Kw Stlačený vzduch: 6 - 8 barů Barva stroje: RAAL zelená Konstrukce stroje: Konstrukce stroje: Stroj …

Flexotiskový stroj Windmoller&Holchers -

Rok: 1975

Počet barev 6
Šířka kotouče 800 mm
Průměr odvíječe 1200 mm
Šířka tisku 780 mm
Rychlost 200 m/min
Gearless Ne

Flexotiskový stroj yflex fx 420

Rok: 2022

Počet barev 8
Šířka tisku 420 mm

Flexotiskový stroj MPS EP-410/8

Rok: 2006

Počet barev 8
Šířka kotouče 430 mm
Šířka tisku 417 mm
Rychlost 150 m/min

Flexotiskový stroj SPG DSI 5330L

Rok: 2015

Perfektní pracovní stroj UV digitální flexo 7 barev. Linka obsahuje: 1 odvíječ 2stranný čistič útku Corona, 13” (330 mm) DSI lis UV flexi tisková stanice Laminátor, studená fólie Polorotační řezačka Krabice na nože 2 navíjecí osy

Flexotiskový stroj Gandossi Fossati 2800x1600 Žhavá nabídka

Rok: 1982

Rotace Gandossi & Fossati 2800x1600 dvoubarevná s podavačem a zakladačem. Stroj v dobrém technickém stavu. Možnost vyzkoušení na místě. Možnost zaškolení. Dvě barvy, přídavné rýhování pro výrobu malých výšek na fefco 401. - Rok výroby 1982 - Podavač s wakum - Dvě tiskové jednotky - Rotační jednotka - Předpodavač s hydraulickým pohonem - Pracovní plocha stroje 2800x1600 - Po repasi …


Flexotiskárna Uteco Coral 675

Rok: 2004

Počet barev 6
Rychlost 250 m/min
Šířka tisku 120 mm

Flexotiskový stroj Uteco GOLD 612 RR

Rok: 1989

Počet barev 6
Šířka kotouče 860 mm
Koronové ošetření
Šířka tisku 800 mm
Průměr odvíječe 800 mm

Flexotiskový stroj KDO Seeltec Žhavá nabídka

Rok: 1996

Počet barev 6
Šířka kotouče 260 mm
Průměr odvíječe 720 mm
Šířka tisku 260 mm
Rychlost 80 m/min
Gearless Ne

Flexotiskový stroj Gallus R200

Rok: 2001

Počet barev 7
Koronové ošetření
Šířka tisku 215 mm


Flexotiskový stroj FLEXO OMAT 650 - 4 COLOR

Rok: 1996

Počet barev 4
Šířka kotouče 650 mm
Šířka tisku 650 mm


Flexotiskový stroj Weigang ZBS 450

Rok: 2008

Počet barev 4
Šířka kotouče 450 mm
Průměr odvíječe 600 mm
Šířka tisku 450 mm
Rychlost 50 m/min
Koronové ošetření


Flexo tiskové stroje na Exapro: Modernizace světa tisku

Pro profesionály v polygrafickém průmyslu je prvořadé držet krok s nejnovější technologií. Náklady spojené s novým vybavením však mohou být často odrazujícím faktorem. Zde přichází na scénu Exapro. Jako přední tržiště pro použité průmyslové stroje nabízí Exapro řadu tiskových řešení, mezi nimiž v kategorii tiskových strojů vynikají flexotiskové stroje.

Flexotiskové stroje neboli flexotiskové stroje jsou známé svou všestranností a účinností. Vznikají jako moderní verze knihtisku a využívají flexibilní reliéfní desku k tisku grafiky na nesčetné množství substrátů, od papíru a plastu po kovové fólie a dokonce i neporézní materiály.

Jejich přizpůsobivost zajišťuje, že uspokojí celou řadu tiskových potřeb, ať už jde o štítky, obaly nebo dokonce tapety. Stroje se také mohou pochlubit vysokou rychlostí tisku, která zajišťuje vyšší výstupy bez kompromisů v kvalitě tisku. Navíc se schopností využívat inkousty na vodní bázi se tyto stroje stávají ve světě tisku ekologicky šetrnou možností.

Proč si pro potřeby flexotisku vybrat Exapro?

V rozlehlé říši průmyslových strojů se Exapro pevně etablovalo jako maják pro profesionály, kteří chtějí nakupovat nebo prodávat kvalitní vybavení. Když se ponoříte do polygrafického průmyslu, jednou z kategorií, která vždy přitahovala významnou pozornost, jsou flexotiskové stroje. Ale proč jsou tyto stroje tak pozoruhodné a proč by měli profesionálové zvážit Exapro pro své strojní potřeby?

Flexo tiskové stroje, synonymum všestrannosti a kvality, způsobily revoluci v polygrafickém průmyslu. Tyto stroje využívají metodu, kdy se flexibilní reliéfní deska používá k vytištění živých, vysoce kvalitních vzorů na množství substrátů, ať už jde o papír, plasty nebo dokonce kovové fólie. Preciznost a přizpůsobivost tohoto stroje z něj činí nejlepší volbu pro profesionály, kteří usilují o dokonalost.

Kam ale do tohoto obrázku zapadá Exapro? Platforma Exapro poskytuje most mezi prodejci, kteří se chtějí rozloučit se svými dobře udržovanými stroji, a kupujícími, kteří chtějí zajistit špičkové vybavení bez vysoké ceny za zbrusu nový nákup. Když se rozhodnete procházet tržiště Exapro, máte jistotu transparentnosti. Seznamy doprovázejí podrobné specifikace strojů, obrázky a často i videa, takže budete přesně vědět, do čeho investujete.

Kritickou složkou výběru stroje je nepochybně nákladový faktor. Flexotiskové stroje, uznávané pro svou přizpůsobivost a efektivitu, se při procházení trhu s použitými výrobky pohybují v různých cenových relacích. Na Exapro se cenové rozpětí použitých flexotiskových strojů pohybuje mezi €41,000 a €178,000. Tato řada předvádí nejen rozmanitý dostupný výběr, ale také hloubku úvah, které je třeba vzít v úvahu při hodnocení nákladů a hodnoty.

Jednou z hlavních výhod Exapro je jeho rozsáhlá síť. Vzhledem k tomu, že prodejci z celého světa uvádějí své stroje, mají kupující z čeho vybírat. Ať už hledáte stroj se specifickými funkcemi nebo stroj od preferovaného výrobce, je pravděpodobné, že Exapro má něco, co odpovídá vašim požadavkům.

Pro prodejce je obrovský dosah Exapro přínosem. Váš stroj je představen celosvětovému publiku, což zvyšuje pravděpodobnost rychlého a ziskového prodeje. Specializovaný tým platformy navíc nabízí podporu, která zajišťuje hladký a bezproblémový proces prodeje.

Flexo tiskové stroje jsou důkazem zázraků inovací v oblasti tisku a Exapro je vaším důvěryhodným společníkem na cestě nákupu nebo prodeje těchto průmyslových zázraků.

 

Hlavní výhody flexotiskových strojů 

Flexo tiskové stroje, oblíbená volba v polygrafickém průmyslu, přinášejí na stůl řadu výhod. Zde je podrobný popis hlavních výhod, které nabízejí:

Všestrannost substrátů: Jednou z výjimečných vlastností flexotisku je jeho schopnost tisknout na širokou škálu substrátů. Ať už jde o papír, plast, celofán, metalické fólie nebo dokonce nesavé materiály, flexotiskové stroje si se vším poradí.

Vysoká rychlost tisku: Stroje Flexo jsou navrženy pro vysokorychlostní výrobu. To zajišťuje rychlé časy obrátky, což z něj činí vynikající volbu pro rozsáhlé tiskové operace.

Odolné tiskové desky: Fotopolymerové desky používané ve flexografii jsou známé svou odolností. To znamená delší tisk bez nutnosti časté výměny tiskových desek.

Konzistentní kvalita: Po nastavení mohou flexotiskové stroje produkovat konzistentní vysoce kvalitní výtisky po celou dobu provozu. Zejména moderní stroje nabízejí ostrý obraz a živé barvy.

Úsporné pro velké série: Vzhledem k efektivitě a rychlosti flexoprocesu je obzvláště nákladově efektivní pro dlouhé tiskové série.

Šetrné k životnímu prostředí: S rostoucím sklonem odvětví k udržitelnosti je schopnost flexotiskových strojů používat inkousty na vodní bázi významnou výhodou. Tyto inkousty mají nízký obsah VOC (těkavých organických sloučenin), což z nich činí ekologičtější alternativu.

Časy rychlého nastavení: I když může být počáteční nastavení složité, po zvládnutí mohou být časy nastavení pro flexostroje relativně krátké, zejména ve srovnání s některými jinými metodami tisku.

Integrace s jinými procesy: Flexotiskové stroje lze často integrovat s jinými procesy, jako je vysekávání, laminování nebo lakování v rámci stejné výrobní linky. To zjednodušuje výrobní proces a šetří čas i peníze.

Adaptabilita na inovace: Odvětví flexotisku zaznamenalo v průběhu let četné technologické pokroky. Moderní flexostroje jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily inovacím a zajistily, že zůstanou relevantní a efektivní v měnící se době.

Vylepšené nakládání s odpady: Nedávné pokroky v technologii flexotisku vedly ke snížení plýtvání, a to jak materiálů, tak inkoustů. To vede nejen k úsporám nákladů, ale je to také v souladu s udržitelnými a ekologicky šetrnými tiskovými postupy.

Flexo tiskové stroje nabízejí vyváženou kombinaci kvality, efektivity a všestrannosti. Ať už jste v obalovém průmyslu, tisku štítků nebo v jakémkoli jiném odvětví, které vyžaduje vysoce kvalitní tisk na různé substráty, flexotisk poskytuje přesvědčivé řešení.

 

Oblast použití

Při diskusi o oblasti použití flexotiskových strojů, zejména v souvislosti s nákupem a prodejem na platformě, jako je Exapro, je nezbytné rozpoznat průmyslová odvětví a aplikace, kde se tyto stroje primárně používají. Znalost primárních oblastí použití může vést potenciální kupce k přijímání informovaných rozhodnutí na základě jejich obchodních potřeb a prodejci mohou své stroje umisťovat efektivněji k cílovému publiku. Zde jsou hlavní oblasti použití flexotiskových strojů:

Obaly: Jedním z nejvýznamnějších odvětví, které spoléhají na flexotisk, je obalový průmysl. Ať už se jedná o obaly na potraviny, léčiva nebo spotřební zboží, flexotisk poskytuje vysoce kvalitní tisky ideální pro různé obalové materiály, včetně flexibilních plastů, vlnité lepenky a štítků.

Štítky: Flexotisk je při výrobě štítků hojně využíván díky své schopnosti vytvářet živé, ostré a odolné výtisky. To je zvláště užitečné pro štítky produktů, kde je rozhodující jak estetika, tak trvanlivost.

Nákupní tašky: S přechodem od plastů k ekologičtějším materiálům roste poptávka po potištěných papírových a opakovaně použitelných látkových taškách. Flexotiskové stroje uspokojují tuto potřebu svou schopností tisknout na širokou škálu materiálů.

Tapety: Složité vzory a vzory na tapetách jsou často výsledkem flexotisku. Schopnost strojů zvládat velké série a produkovat konzistentní kvalitu je činí ideálními pro výrobu tapet.

Noviny a publikace: Některé publikace stále spoléhají na flexo pro jeho rychlost a efektivitu, zejména u velkých tisků.

Tisk na obálky: Flexografie je metoda volby pro tisk hromadných obálek, zejména těch s barevným vzorem nebo značkou.

Potisk pytlů a sáčků: Pro průmyslová odvětví, která vyžadují potištěné velkoobjemové pytle, jako je zemědělství nebo stavebnictví, nabízí flexotisk trvanlivé a efektivní řešení.

Tisk vstupenek: Vstupenky na akce, dopravu nebo loterie často využívají flexotisk, protože je schopen manipulovat s různými materiály a vytvářet bezpečné a vysoce kvalitní tisky.

Psací potřeby: Položky, jako jsou notebooky nebo kancelářské potřeby, které vyžadují hromadný tisk v konzistentní kvalitě, lze vyrábět pomocí flexo strojů.

Šálky a předměty na jedno použití: Předměty na jedno použití, zejména ty, které jsou vyrobeny z papíru nebo tenkých plastů, jako jsou kelímky, podnosy a obaly na příbory, jsou často potištěny flexografií pro zářivý a trvanlivý design.

Porozumění těmto oblastem použití může pomoci při přizpůsobení popisů strojů a určování hodnoty stroje na základě jeho použitelnosti pro aktuální průmyslové požadavky.

 

Přední výrobci flexotiskových strojů 

Flexo tiskařský průmysl je domovem několika renomovaných výrobců známých svou kvalitou, odolností a inovacemi. Pokud prozkoumáváte Exapro nebo podobná tržiště, můžete narazit na stroje od následujících uznávaných výrobců:

Mark Andy: Mark Andy, přední jméno v oboru tisku etiket a obalů, nabízí řadu Flexo lisů navržených pro vysoce kvalitní tisk a efektivní výrobu.

Nilpeter: Globální společnost se stoletou historií Nilpeter vyrábí vysoce kvalitní lisy Flexo určené především pro průmysl tisku štítků.

Bobst: Zatímco Bobst je běžněji spojován s vysekávacím a skládacím lepicím zařízením, mají také řadu Flexo post-printových strojů vhodných pro tisk na vlnitou lepenku.

Heidelberg: Titán v polygrafickém průmyslu, Heidelberg nabízí řadu tiskových řešení, včetně Flexo strojů pro specifické aplikace.

Comexi: Comexi se specializuje na řešení pro flexibilní obalový tisk a sektor zpracování a nabízí Flexo lisy známé pro svou efektivitu a inovace.

Uteco: Italský výrobce Uteco je známý svými flexotiskovými stroji, které vyhovují řadě tiskových aplikací, včetně obalů a štítků.

Windmöller & Hölscher (W&H): Tato německá společnost je předním jménem v oblasti strojů na výrobu flexibilních obalů a jejich lisy Flexo jsou uznávány pro svou pokročilou technologii a kvalitu.

Gallus: Člen skupiny Heidelberg, Gallus se zaměřuje na tisk štítků a nabízí flexo lisy, které jsou oblíbené v průmyslu výroby štítků.

MPS Systems: Společnost MPS se sídlem v Nizozemsku vyrábí pokročilá flexotisková a ofsetová tisková řešení, zejména pro tisk etiket a flexibilních obalů.

KBA-Flexotecnica: Dceřiná společnost Koenig & Bauer Group, KBA-Flexotecnica nabízí Flexo lisy speciálně navržené pro sektor flexibilních obalů.

Při zkoumání strojů těchto výrobců na platformě Exapro nebo podobných platformách je nezbytné provést důkladný průzkum, posoudit stav stroje a porozumět možnostem konkrétního modelu, aby bylo zajištěno, že bude odpovídat vašim výrobním požadavkům.