Investujte již dnes do strojů Exapro na recyklaci použitých plastů, abyste dosáhli udržitelnějšího a nákladově efektivnějšího provozu.

 

Představujeme použité stroje na recyklaci plastů od Exapro

  • Vysoká účinnost: Naše použité recyklační stroje nabízejí optimální výkon a jsou schopné efektivně zpracovat velké objemy plastového odpadu.
  • Udržitelné řešení: Přeměnou odpadních plastů na znovu použitelné suroviny naše stroje podporují udržitelné obchodní postupy.
  • Poprodejní podpora: Poskytujeme komplexní poprodejní podporu, která zajišťuje hladké a efektivní fungování vašeho stroje.
  • Široká rozmanitost: Náš široký výběr uspokojuje jedinečné obchodní potřeby s řadou strojů včetně granulátorů, drtičů, mycích linek a extruderů.
  • Dostupná investice: Naše použité stroje nabízejí vysokou kvalitu za zlomek ceny nového vybavení.

Stroj na recyklování plastů AGF ML 20

Rok: 2001

Kapacita 450 kg/h
Průměr šroubu 500 mm
Výkon 15 kW
Recyklovaný materiál

Stroj na recyklování plastů Sawa Electronic Electronic Žhavá nabídka

Rok: 2013

Kapacita 300 kg/h
Průměr šroubu 120 mm
Výkon 55 kW
Recyklovaný materiál

Stroj na recyklování plastů Granplast GP-130

Rok: 2021

Kapacita 500 kg/h
Průměr šroubu 130 mm
Výkon 90 kW
Recyklovaný materiál

Stroj na recyklování plastů GRANULATOR G 400/600 SR

Rok: 2020

Kapacita 200 kg/h
Recyklovaný materiál
Výkon 30 kW

Stroj na recyklování plastů Amis 2017 Nizký počet hodin v provozu

Rok: 2017

Kapacita 500 kg/h
Recyklovaný materiál PET
Výkon 250 kW

Stroj na recyklování plastů MECANOFIL/ALIMATIC 28/45 S25

Rok: 2005

Kapacita 300 kg/h
Recyklovaný materiál polycarbonate
Výkon 2 kW

Stroj na recyklování plastů Herbold S60/65 GF

Rok: 1996

Kapacita 1000 kg/h
Recyklovaný materiál
Výkon 55 kW

Stroj na recyklování plastů 3E machynery Xk10

Rok: 2011

Kapacita 800 kg/h
Recyklovaný materiál PE,PP..etc
Výkon 650 kW


Stroj na recyklování plastů Sagama 700

Rok: 2016

Kapacita 700 kg/h
Průměr šroubu 50 mm
Výkon 227 kW
Recyklovaný materiál Покрышки автомобильные

Stroj na recyklování plastů Taiwan DET 01

Rok: 1994

Kapacita 400 kg/h
Recyklovaný materiál
Výkon 0 kWHorká mycí linka - plastové materiály

Rok: 2010

Kapacita 2000 kg/h
Recyklovaný materiál Plastiques durs
Výkon 20 kW

Stroj na zpracování plastů Granulator G 1000/1600

Rok: 2021

Výkon 160 kW
Recyklovaný materiál
Průměr šroubu 100 mm


Stroj na recyklování plastů Union 120mm -L/D 35

Rok: 1979

Kapacita 35 kg/h
Recyklovaný materiál
Průměr šroubu 120 mm

Stroj na recyklování plastů Turkey GM-100SM

Rok: 2017

Výkon 8 kW
Recyklovaný materiál LDPE, LLDPE, HDPEE, PP


Stroj na recyklování plastů Zeppelin Modell 1-FD07

Rok: 2014

Kapacita 1100 kg/h
Průměr šroubu 790 mm
Výkon 140 kW
Recyklovaný materiál


Představení strojů na recyklaci plastů na Exapro

V Exapro si plně uvědomujeme zásadní význam udržitelnosti životního prostředí a rostoucí nutnost recyklace plastů v současné průmyslové krajině. Jako klíčovou součást našeho závazku dodávat vysoce výkonná řešení šetrná k životnímu prostředí s potěšením představujeme náš špičkový výběr strojů na recyklaci použitých plastů.

Naše použité stroje na recyklaci plastů umožňují podnikům, jako je ta vaše, efektivně přeměnit odpadní plasty na cenné, znovu použitelné suroviny. Tyto stroje jsou vysoce výhodnou alternativou k novému, drahému vybavení a udržují si výjimečné standardy výkonu a odolnosti a zároveň výrazně snižují vaše kapitálové výdaje.

1. Vysoká účinnost Se silným důrazem na výkon a produktivitu jsou naše použité recyklační stroje přísně testovány, aby bylo zajištěno, že splňují nejvyšší standardy účinnosti. Tyto robustní stroje schopné zpracovat velké objemy plastového odpadu jsou navrženy pro optimální výkon a zajišťují, že vaše recyklační operace budou nákladově efektivní a časově efektivní.

2. Udržitelné řešení Investicí do použitého recyklačního stroje nejenom minimalizujete svou uhlíkovou stopu, ale také přispíváte k udržitelné oběhové ekonomice. Naše stroje snižují množství plastového odpadu putujícího na skládky a podporují ekologičtější a zodpovědnější průmyslovou praxi.

3. Komplexní poprodejní podpora My v Exapro jsme odhodláni k vašemu úspěchu. V rámci tohoto závazku nabízíme komplexní poprodejní podporu pro každý zakoupený stroj na recyklaci použitých plastů. Náš tým zkušených techniků je vždy po ruce, aby vám pomohl, od běžné údržby až po technické odstraňování problémů.

4. Široká rozmanitost Chápeme, že každý podnik má jedinečné potřeby a výrobní požadavky. To je důvod, proč máme skladem širokou škálu použitých strojů na recyklaci plastů, od granulátorů a drtičů až po mycí linky a extrudéry. Bez ohledu na váš operační rozsah nebo složitost jsme si jisti, že najdete stroj, který bude odpovídat vašim konkrétním potřebám.

5. Cenově dostupná investice Na rozdíl od nových strojů nabízejí naše použité stroje na recyklaci plastů podstatné výhody z hlediska nákladů bez kompromisů v kvalitě. Jedná se o dostupnou investici, která vám umožní zvýšit provozní efektivitu a produktivitu a zároveň hrát aktivní roli při snižování odpadu a ochraně životního prostředí.

6. Jasné rozlišení Zatímco vstřikovací stroje jsou prvořadé pro výrobu plastových komponent, naše použité recyklační stroje jsou speciálně navrženy pro regeneraci a opětovné použití plastového odpadu. Tato odlišná funkce je odlišuje a činí z nich klíčovou součást procesu recyklace.

 

Pokud hledáte spolehlivé a vysoce kvalitní stroje na recyklaci použitých plastů, Exapro je vaším oblíbeným trhem. Prohlédněte si naši širokou nabídku ještě dnes a udělejte významný krok směrem k udržitelnějšímu, efektivnějšímu a nákladově efektivnějšímu provozu. Jsme nadšeni, že můžeme přispět k ekologickému a ekonomickému úspěchu vaší firmy.