V rozsáhlém prostředí obalů je úspěch často závislý na přesnosti a účinnosti jejich strojů. Pokud jde o zařízení na plnění lahví, výběr nabízený společností Exapro představuje maják kvality a spolehlivosti.

Přestože orientace na složitém trhu pro taková zařízení může být obtížná, Exapro dělá tento proces úžasně přímočarým. Jejich platforma představuje širokou škálu jednotek, z nichž každá obsahuje podrobné informace, které podpoří jednoduché a informované rozhodování.

Katalog společnosti Exapro, od dávkovačů kapalin až po plničky lahví, je pečlivě kontrolován z hlediska kvality a zajišťuje, že se k zákazníkovi dostane pouze to nejlepší zařízení. Jejich nabídka pokrývá celou řadu cenových bodů a vytváří prostor, kde jsou špičkové stroje dostupné bez ohledu na omezení rozpočtu.

S globálním dosahem společnosti Exapro, závazkem k dokonalosti a uživatelsky přívětivou platformou se pořízení ideálního strojního zařízení, které posílí vaši provozní efektivitu a produktivitu, mění z náročného úkolu ve uskutečnitelný cíl. Vítejte v říši Exapro, vaší brány k přesnosti a efektivitě v balení.

 

 

 

 

Linka pro plnění pet a skleněných lahví s uzávěry a uzávěry

Rok: 1977

Výkon (ks/hod) 14000 u/h
Tetrapack / PET / Plechovka/ Sklenice PET

Výroba vína v konzervách Zhejiang Žhavá nabídka

Rok: 2018

Výkon (ks/hod) 5000 u/h
Minimální plnící kapacita 0,2 L
Typ výrobku Tekuté
Maximální plnící kapacita 0,3 L
Tetrapack / PET / Plechovka/ Sklenice Plechovka
Typ Automaticky

Stroj na plnění lahví Multiple, see description and video Multiple, see description and video

Rok: 2004

Výkon (ks/hod) 12000 u/h
Tetrapack / PET / Plechovka/ Sklenice PET
Typ Automaticky
Minimální plnící kapacita 2 L
Typ výrobku Tekuté
Sycené / Nesycené Sycené

Stroj na plnění lahví MONOBLOCK TECH-PACK NZ-2500 TECH-PACK NZ-2500

Rok: 2010

Monoblokový plnicí stroj Stroj na plnění lahví Použitý plnicí stroj MONOBLOCK TECH-PACK NZ-2500 TECH-PACK NZ-2500

Stroj na plnění lahví Exquisite DCs-E1A-R Žhavá nabídka

Rok: 2016

Výkon (ks/hod) 2000 u/h
Minimální plnící kapacita 0,5 L
Typ výrobku Tekuté
Maximální plnící kapacita 2 L
Tetrapack / PET / Plechovka/ Sklenice PET
Typ Poloautomaticky

Kina SHS BC-40 baculatá gorila plnící lahvičky o objemu 60 ml Nizký počet hodin v provozu

Rok: 2023

Výkon (ks/hod) 2000 u/h
Minimální plnící kapacita 0,1 L
Typ výrobku Tekuté
Maximální plnící kapacita 0,1 L
Tetrapack / PET / Plechovka/ Sklenice PET

Stroj na plnění lahví atikler makina 2li dolum

Rok: 2021

Výkon (ks/hod) 1000 u/h
Minimální plnící kapacita 0,0 L
Typ výrobku Polo tekuté
Maximální plnící kapacita 0,5 L
Tetrapack / PET / Plechovka/ Sklenice PET
Typ Automaticky

Stroj na plnění lahví Monoblock TECH-PACK NZ-2500

Rok: 2010

Plnicí stroj na nápoje Monoblok TECH-PACK NZ-2500 Rok výroby 2010 Rozměry: Délka: 3,1m Výška: 2,2m Šířka: 1,4m Hmotnost: 800 kg

Izobarometrický plnicí stroj Barida ISO 4/1

Rok: 2017

Výkon (ks/hod) 580 u/h
Minimální plnící kapacita 0,3 L
Maximální plnící kapacita 0,8 L

Stroj na plnění lahví DMC srl DMC-FA861H

Rok: 2021

Výkon (ks/hod) 500 u/h
Minimální plnící kapacita 330 L
Maximální plnící kapacita 750 L

Stroj na plnění lahví Envas Tronic L2CT3ACC

Rok: 2003

Výkon (ks/hod) 4499 u/h
Minimální plnící kapacita 0,3 L
Typ výrobku Tekuté
Maximální plnící kapacita 1,5 L
Tetrapack / PET / Plechovka/ Sklenice Sklenice
Typ Automaticky


Atmosférický plnicí stroj Innovus 100FBEV

Rok: 2019

Výkon (ks/hod) 2000 u/h
Minimální plnící kapacita 0,3 L
Maximální plnící kapacita 0,4 L
Tetrapack / PET / Plechovka/ Sklenice Plechovka

Izobarometrický plnicí stroj CERMA 52 MB

Rok: 1998

Výkon (ks/hod) 5000 u/h
Minimální plnící kapacita 0,3 L
Maximální plnící kapacita 0,8 L

Stroj na plnění lahví Shandong HG Machinery Co Ltd HG-16-16-6

Rok: 2021

Výkon (ks/hod) 2000 u/h
Maximální plnící kapacita 0,5 L

Stroj na plnění lahví TETRA PAK A3/FLEX 1000 Edge

Rok: 2018

Maximální plnící kapacita 0,5 L
Tetrapack / PET / Plechovka/ Sklenice Tetrapack
Minimální plnící kapacita 1 L
Typ výrobku Tekuté

Stroj na plnění lahví GANDRA TEC 500+

Rok: 2017

Výkon (ks/hod) 500 u/h
Minimální plnící kapacita 3 L
Typ Automaticky
Maximální plnící kapacita 20 L
Typ výrobku Tekuté

Stroj na plnění lahví Tetrapak TBA8 Nizký počet hodin v provozu

Rok: 2001

Výkon (ks/hod) 5500 u/h
Tetrapack / PET / Plechovka/ Sklenice Tetrapack
Typ Automaticky
Maximální plnící kapacita 6000 L
Typ výrobku Tekuté
Sycené / Nesycené Nesycené

Syticí jednotka Sfoggia 2500 l/H

Rok: 2019

Výkon (ks/hod) 2500 u/h
Sycené / Nesycené Sycené

Atmosférický plnicí stroj Wild Goose WG5 250MCE

Rok: 2018

Výkon (ks/hod) 50 u/h
Minimální plnící kapacita 0,2 L
Maximální plnící kapacita 0,5 L
Tetrapack / PET / Plechovka/ Sklenice Plechovka


Úvod:

Plnička do lahví, jak její název napovídá, je nedílnou součástí ve světě obalů a je navržena k dávkování určitého množství produktu do různých typů nádob, zejména lahví. Tento sofistikovaný stroj je navržen tak, aby zajistil přesnost a konzistenci v procesu plnění. Dávkovaná látka se může pohybovat od kapalin po prášky, granule a dokonce i pasty, přičemž různé stroje jsou přizpůsobeny pro každý typ produktu. Technologie, která tato zařízení pohání, je různorodá, některá využívají objemové plnění, jiná vakuové plnění a další spoléhají na váhový systém, který zajistí, že se naplní správné množství produktu.

Fungování těchto strojů je uspořádanou symfonií mechanické přesnosti. Láhve jsou typicky přiváděny na dopravník a vedeny do polohy pod plnicí trysky. Jakmile je stroj na svém místě, dávkuje přesné množství produktu do každé láhve. Po naplnění lahve pokračují v cestě do další fáze, kterou může být uzavření nebo uzavření. Rychlost a efektivita tohoto procesu jsou zásadní v odvětvích, kde je vyžadován vysoký výkon.

Plničky lahví nacházejí uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích. V potravinářském a nápojovém sektoru se používají k plnění lahví nápoji, omáčkami a oleji. Farmaceutický průmysl na ně spoléhá při přesném plnění lahviček s léky, ať už tekutými nebo granulovanými. V kosmetickém průmyslu se vše od parfémů po krémy stáčí pomocí tohoto stroje. Také chemický průmysl využívá tyto stroje k balení všeho od čisticích roztoků po motorové oleje. Pokorný plnič lahví ve svých nesčetných podobách tedy hraje klíčovou roli v operacích celé řady průmyslových odvětví.

Než se pustíte do nákupu takového stroje, existuje řada faktorů, které je třeba pečlivě zvážit. Stejně jako by si člověk nepořídil automobil, aniž by nejprve prozkoumal jeho motor a servisní historii, stejně tak je třeba přistupovat k pořízení stáčecího zařízení s pečlivým okem.

Prvním bodem ke zvážení by měl být typ produktu, který má stroj plnit. Je to kapalina nebo prášek, viskózní látka nebo granulovaná látka? Různé plnicí stroje jsou navrženy tak, aby zpracovávaly různé materiály, a je důležité zajistit, aby stroj, o kterém uvažujete, byl vhodný pro váš konkrétní produkt.

Dále je třeba zvážit nádobu nebo láhev, která bude naplněna. Jeho velikost, tvar a materiál mohou ovlivnit kompatibilitu stroje. Některé stroje mohou mít omezení, pokud jde o velikost nádoby, kterou mohou naplnit, zatímco jiné nemusí být vhodné pro určité materiály. Je také důležité vzít v úvahu rychlost, s jakou může stroj tyto nádoby plnit. Všechny tyto parametry je třeba zkontrolovat u zástupce společnosti Exapro, který ověří u prodejce, zda je vhodný pro vaše potřeby.

Stav stroje je dalším zásadním faktorem. Zcela nový stroj se může zdát jako atraktivní možnost, ale dobře udržovaný použitý stroj by mohl nabídnout srovnatelný výkon za ekonomičtější cenu. Ať už je nový nebo použitý, je důležité zkontrolovat stroj, zda nevykazuje známky opotřebení nebo poškození, a zkontrolovat jeho servisní historii. Vždy vám doporučíme cestu na místo prodejce, abyste se ujistili, že stroj odpovídá uvedenému v inzerátu. 

Hlavní faktory pro výběr uzavíracího stroje

Před zakoupením plničky do lahví je nezbytné pečlivě zvážit následující technická data, atributy a možnosti, aby bylo zajištěno, že bude odpovídat vašim konkrétním požadavkům:

  • Typ produktu: Je váš produkt kapalina, prášek, granule nebo pasta? Různé stroje jsou navrženy pro různé typy produktů;
  • Specifikace nádoby: Jaká je velikost, tvar a materiál láhve nebo nádoby, kterou budete plnit? Některá zařízení mohou mít omezení týkající se kontejnerů, do kterých se vejdou;
  • Rychlost a objem: Jaká je požadovaná výrobní kapacita? Stroj by měl být schopen splnit požadovaný výkon, a to jak z hlediska rychlosti (láhve za minutu), tak objemu (množství produktu na láhev);
  • Způsob plnění: Různé stroje používají různé způsoby plnění, jako je objemové, vakuové nebo vážené plnění. Volba metody může ovlivnit přesnost i rychlost;
  • Stav stroje: Ať už uvažujete o novém nebo použitém stroji, zkontrolujte jeho stav, zda nejeví známky opotřebení nebo poškození. U použitých strojů zkontrolujte také servisní historii;
  • Cena: Odpovídá stroj vašemu rozpočtu? Nezapomeňte započítat náklady na nezbytnou instalaci, údržbu nebo opravy;
  • Požadavky na prostor: Vejde se stroj do vašeho dostupného prostoru? Zkontrolujte rozměry stroje a ujistěte se, že máte dostatek prostoru pro obsluhu a údržbu;
  • Požadavky na napájení: Ujistěte se, že požadavky na napájení stroje jsou kompatibilní s napájecím zdrojem vašeho zařízení;
  • Shoda s předpisy: Splňuje stroj regulační standardy vašeho odvětví a regionu? To je zvláště důležité v průmyslových odvětvích, jako je potravinářský a farmaceutický průmysl;
  • Výrobce a model: Zvažte pověst výrobce a konkrétní model stroje. Kvalita, spolehlivost a poprodejní servis se mohou značně lišit.

Hlavní výrobci

Krones AG: Německá celosvětově uznávaná společnost Krones AG se specializuje na návrh a výrobu vysoce kvalitních plnicích a balicích systémů. Jsou známé svými inovativními technologiemi a robustními, efektivními stroji, které jsou vhodné pro širokou škálu průmyslových odvětví.

SIDEL: SIDEL, přední poskytovatel zařízení a služeb pro balení tekutin, jako je voda, nealkoholické nápoje a tekuté mléčné výrobky, má dobrou pověst jejich odolné, vysokorychlostní plnicí systémy.

Serac: Serac pochází z Francie a specializuje se na navrhování a výrobu plnicích a uzavíracích strojů. Jejich inovativní řešení uspokojují mimo jiné mlékárenský průmysl, odvětví jedlého oleje, domácí péče a osobní péče.

GEA Group: GEA Group, globální technologická společnost, nabízí širokou škálu technologií plnění, včetně aseptického plnění. Jsou známé svými udržitelnými a účinnými řešeními v různých odvětvích včetně potravin, nápojů a léčiv.

Vollenda: Společnost Vollenda se sídlem v Německu má stoletou historii poskytování pokročilých systémů plnění a vážení. Jsou proslulí svými přizpůsobenými řešeními, která splňují specifické požadavky zákazníků a vyhovují průmyslovým odvětvím, jako je potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl.

Tetra Pak: Švédská nadnárodní společnost zabývající se balením a zpracováním potravin, Tetra Pak je známá svým závazkem k udržitelnosti a inovativním řešením zpracování a balení, včetně různé plnicí stroje.

Groninger: Tato německá společnost je světovým lídrem ve vývoji, navrhování a výrobě plnicích, uzavíracích a procesních technologií. Groninger je zvláště významný ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu pro své přesné a vysoce kvalitní stroje.

Bosch Packaging Technology: Tato německá společnost, nyní známá jako Syntegon Technology, má silnou pověst pro svou vysoce kvalitní a spolehlivou technologii plnění a balení. Zaměřují se na potravinářský, farmaceutický a cukrářský průmysl, abychom jmenovali alespoň některé.

Zvažte všechny logistické aspekty nákupu

Přesun použitého plnícího zařízení z jedné továrny do druhé je složitý proces, který vyžaduje pečlivé plánování a zvážení. 

Logistická výzva začíná demontáží, kdy je nutné stroj pečlivě rozložit na zvládnutelné komponenty. Tento proces by měli provádět zkušení technici, aby nedošlo k poškození. 

Po rozložení musí být každý díl pečlivě zabalen a zajištěn pro přepravu, aby byla zajištěna jeho ochrana během cesty. 

Samotná přeprava vyžaduje pečlivé plánování s ohledem na trasu, typ vozidla a manipulační zařízení. Doporučujeme vám poradit se s místní přepravní společností, ale můžeme se také pokusit doporučit jiné společnosti.

Po příjezdu na nové místo musí být stroj přestavěn a zkalibrován na novém místě se stejnou mírou péče a dovedností. 

Teď je navíc vhodný čas na aktualizaci nebo provedení nezbytné údržby zařízení. 

Kromě toho je důležité zvážit kompatibilitu stroje s novým napájecím zdrojem a uspořádáním podlahy. 

Konzultace s profesionální společností zabývající se stěhováním strojů, která má zkušenosti s balicími stroji, může pomoci zajistit hladký a úspěšný přechod.