Sháníte stroj, který dokáže uzavírat nádoby uzávěry nebo víky? Pokud ano, možná hledáte uzavírací stroj. Ale s tolika dostupnými typy a modely, jak víte, který je pro vás ten pravý? Nebojte se, společnost Exapro vám pomohla!

Při nákupu použitého uzavíracího stroje je třeba zvážit mnoho důležitých faktorů, včetně typu zařízení, jeho kapacity, stavu, kompatibility s vašimi uzávěry nebo víky a ceny. Na online tržišti společnosti Exapro je snadné najít ideální použitý uzavírací stroj pro vaše výrobní potřeby, protože nabízí velký výběr strojů, které splňují všechny tyto požadavky.

Ale Exapro nabízí mnohem víc než jen obrovský výběr použitých strojů. Poskytují také uživatelsky přívětivou platformu, která umožňuje vyhledávat, analyzovat a nakupovat vybavení od prodejců z celého světa. Kromě toho si můžete být jisti svým nákupem díky týmu odborných znalostí Exapro.

Pokud tedy sháníte takový stroj, zvažte Exapro jako svůj oblíbený zdroj použitých strojů. Díky jejich širokému výběru, uživatelsky přívětivé platformě a radám můžete najít perfektní uzavírací stroj pro vaše potřeby a posunout svou výrobu na další úroveň!

 

 

Uzavírací stroj Zalkin CA5 / 360 NG

Rok: 2004

Výkon (ks/hod) 8700 u/h
Maximální průměr tuby 35 mm
Typ víčka screw in plastic
Maximální délka tuby 24.5 mm

Automatická linka pro připínání pistolí na lahvičky Posimat / Tirelli

Rok: 2022

Výkon (ks/hod) 3900 u/h
Maximální délka tuby 300 mm
Typ víčka
Typ Automaticky

Poloautomatický lisovací stroj - QUENARD TSB VP hliníková zátka na olivový olej

Rok: 2022

Výkon (ks/hod) 600 u/h
Maximální průměr tuby 32 mm
Typ víčka aluUzavírací stroj Strunck / Zalkin FKR G 12 / CA5 / 360 NG

Rok: 2004

Výkon (ks/hod) 8400 u/h
Maximální průměr tuby 35 mm
Typ víčka screwed plastic or aluminium crimped
Typ Automaticky

Uzavírací stroj Bausch+Ströbel AFV6015

Rok: 1998

Výkon (ks/hod) 18000 u/h
Maximální průměr tuby 12.75 mm
Typ víčka
Maximální délka tuby 75 mm


Uzavírací stroj MERO MR/CS 2K-V2

Rok: 2008

Typ víčka
Maximální průměr tuby 60 mm

Konzervárenský stroj PS Angelus CB50F

Rok: 2020

Výkon (ks/hod) 3000 u/h
Typ víčka 202 CDL

Uzavírací stroj Zalkin CA4 PM

Rok: 1996

Výkon (ks/hod) 7000 u/h
Maximální průměr tuby 35.8 mm
Typ víčka 0


Uzavírací stroj MERO MR/GST 2K-IGBT

Rok: 1999

Typ víčka
Maximální průměr tuby 80 mm

Uzavírací stroj RMPAK FP

Rok: 2024

Výkon (ks/hod) 1800 u/h
Maximální průměr tuby 200 mm
Typ Automaticky
Typ víčka
Maximální délka tuby 400 mm

Uzavírací stroj Mssilly Microcap Nizký počet hodin v provozu

Rok: 2021

Výkon (ks/hod) 600 u/h
Maximální průměr tuby 90 mm
Typ víčka
Maximální délka tuby 120 mm

Rotační lis na lahvičky ZALKIN CAPM

Rok: 1984

Výkon (ks/hod) 12000 u/h
Typ Automaticky
Typ víčka

Uzavírací stroj King CAP 60

Rok: 1990

Výkon (ks/hod) 8000 u/h
Maximální průměr tuby 80 mm
Typ Automaticky
Typ víčka cork
Maximální délka tuby 200 mm

Uzavírací stroj Zalkin for vials

Rok: 2002

Typ víčka Alu
Maximální délka tuby 219.5 mm
Maximální průměr tuby 88.6 mm

Uzavírací stroj Adelphi Masterfil Mastercap

Rok: 2014

Výkon (ks/hod) 3600 u/h
Maximální průměr tuby 42 mm
Typ Manualne ovladan
Typ víčka 27mm diameter caps
Maximální délka tuby 110 mmÚvod:

Uzavírací stroj je typ průmyslového zařízení používaného k uzavírání nebo uzavírání nádob, včetně lahví, sklenic a tub. Často se používá v obalovém sektoru, kde se zboží často prodává v nádobách, které musí být těsně uzavřeny, aby byla zachována jejich bezpečnost a čerstvost. Existuje několik druhů uzavíracích strojů, jako jsou šroubovací uzávěry, patentky a natlačovací uzávěry, z nichž každý je vyroben tak, aby fungoval s určitým typem uzávěru nebo krytu.

V závislosti na modelu používaného zařízení funguje uzavírací stroj na určité koncepci. Například šroubovací uzávěr našroubuje uzávěry na nádoby pomocí otočné hlavy s několika vřeteny, ale zaklapávací uzávěr používá podobný mechanismus k nacvaknutí uzávěrů na nádoby. Tlak je někdy používán uzavíracími stroji k tlačení uzávěrů nebo víček na nádoby. Bez ohledu na jejich konstrukci, uzavírací stroje obvykle fungují tak, že umístí víčka nebo víčka na nádoby a vyvíjejí tlak, aby je zajistily na místě. Jsou ideální pro velkoobjemové výrobní linky, protože dokážou rychle uzavřít kontejnery.

Závitovací stroje používá celá řada průmyslových odvětví, jako je výroba potravin a nápojů, léků, kosmetiky a chemikálií pro domácnost. Používají se k uzávěru lahví s vodou, džusem nebo sodou v potravinářském a nápojovém sektoru a k uzavření obalů na pilulky nebo kapsle ve farmaceutickém sektoru. Používají se také v kosmetickém sektoru k uzavírání lahviček s šampony, lotiony nebo parfémy. Uzavírače se staly nezbytnou součástí vybavení v mnoha odvětvích díky jejich rychlému a efektivnímu uzavírání nádob.

Hlavní faktory, které je třeba zvážit při výběru uzavíracího stroje

  • Typ uzavíracího stroje: Určete, jaký typ uzavíracího stroje je potřeba, podle typu použitého víčka nebo víčka, jako je šroubovací, zacvakávací nebo natlačovací;
  • Kapacita: Zvažte výrobní kapacitu potřebnou ke splnění potřeb projektu. To se může lišit v závislosti na rychlosti stroje a počtu nádob, které se mají za minutu uzavřít;
  • Stav: Zkontrolujte stav stroje, abyste se ujistili, že je v dobrém provozním stavu a může fungovat efektivně, aniž by se porouchal;
  • Kompatibilita s uzávěry nebo víčky: Ujistěte se, že uzavírací stroj je kompatibilní s velikostí a typem uzávěrů nebo víček požadovaných pro daný projekt;
  • Nastavitelná nastavení: Zkontrolujte, zda má stroj nastavitelná nastavení, která umožňují flexibilitu výroby, jako je nastavitelné nastavení točivého momentu nebo rychlosti;
  • Snadné použití: Zvažte snadnost použití stroje, včetně snadné údržby a čištění;
  • Požadavky na půdorys a prostor: Určete velikost a prostorové požadavky stroje, abyste zajistili, že se vejde do výrobního zařízení;
  • Cena: Zvažte náklady na stroj a porovnejte je s jinými možnostmi, abyste zajistili, že se vejde do rozpočtu.

Před nákupem uzavíracího stroje se zákazníci mohou ujistit, že si vyberou stroj, který bude splňovat potřeby jejich projektu, bude efektivně fungovat a nabídne vysokou návratnost investic, a to při zohlednění těchto technických údajů, atributů a možností.< /p>

Hlavní výrobci:

Mnoho průmyslových odvětví, která vyžadují spolehlivá a účinná řešení těsnění nádob, závisí na uzavíracích strojích jako na základním vybavení. Výsledkem je, že v tomto odvětví dominuje řada významných výrobců uzavíracích strojů. Devět nejznámějších výrobců uzavíracích strojů je uvedeno níže:

Krones AG: Společnost Krones AG, přední světový poskytovatel nápojových a obalových řešení, nabízí řadu uzavíracích strojů pro různé aplikace, včetně šroubování, uzavírání zavíčkování a nalisování.

Skupina Arol: Tento globální lídr nabízí řadu strojů, které dokážou zpracovat širokou škálu uzávěrů a nádob, od lahví a sklenic až po tuby a sáčky .

Technologie balení Bosch: Přední poskytovatel balicích zařízení a řešení nabízí řadu uzavíracích strojů, které lze přizpůsobit tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám každého zákazník.

Tecnocap Group: Italský globální lídr ve výrobě kovových a plastových uzávěrů poskytuje stroje, které dokážou zpracovat různé typy uzávěrů, včetně korunek uzávěry, twist-off uzávěry a plastové uzávěry.

Bertolaso: Bertolaso, další italský výrobce obalových řešení pro nápoje, má řadu uzavíracích strojů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám vína. , lihoviny a nápojový průmysl.

Zalkin: Zalkin, globální poskytovatel vysokorychlostního uzavíracího zařízení, má uzavírací zařízení, která se používají v různých průmyslových odvětvích, včetně nápojů, potravin a farmacie.

Marchesini: Italský výrobce balicích zařízení Marchesini nabízí řadu uzavíracích strojů, které jsou navrženy pro manipulaci s různými typy uzávěrů a nádob, včetně našroubujte, zaklapněte a zatlačte.

Comaco: Německý výrobce balicích strojů Comaco nabízí stroje, které dokážou zpracovat různé typy uzávěrů, včetně šroubovacích, zaklapávacích a lisovacích zapnuto.

King: Společnost King, výrobce balicích zařízení se sídlem v Číně, nabízí řadu uzavíracích strojů, které jsou navrženy tak, aby splňovaly specifické potřeby různých průmyslových odvětví, včetně nápojů, potravin a léčiv.

Rozdíl mezi uzavíracími stroji a krimpovacími stroji

Uzavírací stroje a krimpovací stroje se používají v obalovém průmyslu k uzavírání kontejnerů, ale fungují odlišně a používají se pro různé typy uzávěrů.

Uzavírací stroj se používá k nasazování uzávěru na nádobu a její zajištění přišroubováním nebo přitlačením na láhev nebo sklenici. Uzavírací stroje lze použít se širokou škálou uzávěrů, včetně šroubovacích uzávěrů, zaklapávacích uzávěrů a lisovacích uzávěrů. Uzavírací stroje lze použít pro skleněné i plastové nádoby a lze je upravit tak, aby zvládaly různé velikosti a tvary nádob.

Farmaceutický a potravinářský sektor často využívá krimpovací stroj k připevnění kovových uzávěrů k nádobám. Kovový uzávěr je nalisován na lahvičku nebo lahvičku lisovacím strojem a tvoří spolehlivou a viditelnou pečeť. Krimpovací stroje se primárně používají pro malé nádoby, jako jsou lahvičky, ampule a malé lahvičky, a lze je použít s několika typy uzávěrů, včetně hliníkových uzávěrů a flip-top uzávěrů.

Zvažte všechny logistické aspekty nákupu

Přesun použitého uzavíracího stroje z jedné továrny do druhé vyžaduje pečlivé plánování a provedení, aby bylo zajištěno, že bude stroj bezpečně přepravován a správně nainstalován na nové místo. Při přemisťování uzavíracího stroje je třeba mít na paměti několik aspektů, včetně velikosti a hmotnosti stroje, ujeté vzdálenosti a dostupnosti vhodné přepravy a vybavení.

Za prvé, velikost a hmotnost uzavíracího stroje určí typ potřebné přepravy, ať už se jedná o nákladní automobil nebo kontejner, a požadavky na nakládku a vykládku stroje. Za druhé je třeba vzít v úvahu vzdálenost mezi oběma továrnami a logistiku přepravy, včetně trasy, celního odbavení a případných požadovaných povolení.

Kromě toho je zásadní správná manipulace a balení stroje, aby se zabránilo poškození během přepravy. Je důležité stroj bezpečně rozebrat a zabalit a zajistit, aby byl řádně označen pro snadnou identifikaci během procesu instalace. Jakmile stroj dorazí na své nové místo, musí být znovu smontován a správně nainstalován, aby bylo zajištěno jeho optimální fungování.

Celkově platí, že přesun použitého uzavíracího stroje vyžaduje pečlivé plánování a provedení, aby bylo zajištěno, že stroj bude přepravován bezpečně a správně nainstalován na novém místě, aby se minimalizovaly prostoje a maximalizovala účinnost.