Tiskařský stroj VIDEOJET EXCEL 170i Top prodejce

Výrobce VIDEOJET
Model EXCEL 170i
Rok
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Různé - tisk
Produktové číslo P01016035

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2009
Nabídek online 806
Poslední aktivita 14. června 2021

Podrobné informace

-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

POPIS:
Tato tiskárna Videojet excel 170i je bezkontaktní inkoustový značkovací stroj určený k tisku malých znaků na produkt. Speciálně se používá pro průmyslové značení, kódování a přetisk. Konzistentní vysoce kvalitní kódy vyžadující minimální zásah obsluhy. Spolehlivé spuštění, i po nekontrolovaném vypnutí. Tlačítko ovládá kompletní proces spouštění a vypínání. Robustní design skříně z nerezové oceli, odolný proti prachu a stříkající vodě. Flexibilní aplikace. Tato tiskárna je určena pro instalaci na co nejmenší plochu. Tiskárna EXCEL Series 170i může serializovat, automaticky posílat data vypršení platnosti a tisknout čísla dílů, kódy šarží a zprávy na jakýkoli povrch.

SEKTORY POUŽITÍ:
Farmaceutické, chemické, kosmetické, potravinářské, dietní, zdravotnické prostředky, výroba.

HLAVNÍ RYSY:
Tiskárna se skládá z tiskové hlavy připojené k nerezové skříni pomocí pružného potrubí. Skříň obsahuje inkoustový systém a řídicí elektronický systém ovládaný pomocí panelu na předních dveřích skříně. Inkoustový systém je namontován na šasi, což umožňuje jeho vyjmutí ze skříně. Komponenty tiskové hlavy jsou namontovány na tuhém šasi s plně uzavřenou horní částí obsahující spojení mezi tiskovou hlavou a kabeláží vedení. Skříň je vyrobena z nerezové oceli s dvířky do dvou samostatných oddílů. Horní dvířka nesou ovládací panel tiskárny. Potrubí sloužící tiskové hlavě a všechna externí připojení vstupují do levého místa. Na obou stranách skříně jsou přepravní rukojeti. Každý vytištěný znak se skládá z tečkové matice složené z čar nebo tahů kapiček inkoustu. Kapky inkoustu v každém zdvihu jsou od sebe vzdáleny elektronickým vychylováním a tahy jsou rozmístěny od sebe pohybem tiskového povrchu pod hlavou. Veškeré ovládání, údržba a hlášení poruch se provádí přes přední panel v komunikaci s elektronickým systémem. Tiskárna je plně softwarově řízena. Inkoustový systém dodává tiskovou hlavu inkoustem se správným tlakem a viskozitou. Tiskárna obsahuje zásobník tiskového inkoustu a je vybavena zařízením pro řízení účinnosti kodéru a snímače povelu k tisku.

TECHNICKÁ DATA
Délka mm 510
Šířka mm 205
Výška 610 mm
Čistá hmotnost Kg 38
Napětí 100-240 voltů
Frekvence 50-60 Hz
Fáze 1
Tlak vzduchu 6,9 bar
Rychlost tisku max. 278 m / min

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English