Různy balící stroj Videojet Excel/170i Top prodejce

Výrobce Videojet
Model Excel 170i
Rok
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Různe balící stroje
Produktové číslo P40901071

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2009
Nabídek online 800
Poslední aktivita 20. dubna 2021

Podrobné informace

-------------------
Délka x šířka x výška 510,0 × 205,0 × 610,0
Hmotnost 38 kg
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

Typ strojního zařízení:
Tato tiskárna Videojet Excel 170i je značení stroj pro bezkontaktní inkoustové tiskárny určené pro tisk informací malým písmem na výrobku. Používá především pro průmyslové značení, kódování a přetisku. Ať už jsou vaše výrobní požadavky, kodéry tisk na kontinuální a spolehlivý, vyžaduje minimální zásah obsluhy. Od roku celkové spolehlivosti, a to i po delší periodou odstavení za tepla.Jedno tlačítko ovládá proces zapínání a vypínání. Skříň robustní ocelová ochranu proti prachu a stříkající vodou. Flexibilita aplikací. Až čtyři řádky tisku s různými formáty. Tato tiskárna je určena pro instalaci do menších prostorů.

OBLAST POUŽITÍ:
Farmaceutický, chemický, kosmetika, potraviny, dietní, lékařské přístroje, výrobní.

VLASTNOSTI ":
Tiskárna je tvořen tiskové hlavy připojené ke skříni z nerezové oceli pomocí ohebného potrubí. Skříň obsahuje inkoustového systému a elektronický kontrolní systém řízený panel na dveřích skříně.Systém inkoustu je namontována na rámu, a to umožňuje, aby byl stažen ze skříně. Složky tiskové hlavy jsou namontovány na pevném rámu, s úplně uzavřenou horní části, která obsahuje spojení mezi hlavou a elektroinstalace.Skříň je vyrobena z nerezové oceli dveří se dvěma oddělenými komorami. Horní dvířka obsahuje ovládací panel tiskárny. To vedlo k tiskové hlavě a ve všech vnějších připojení přístupné z levé strany. K dispozici jsou držadla na obou stranách skříně. Každý tištěný znak je tvořen bodové matice z linek, nebo úseků kapky inkoustu. Kapky inkoustu v každé sekci jsou umístěny vychylovací elektroniku a úseky jsou od sebe vzdáleny o pohybu tiskací plochy pod hlavou. Příkaz vztahy, údržba a zprávy o provozních poruchách jsou prováděny prostřednictvím předního panelu ve spojení s elektronickým systémem. Tiskárna je plně řízen softwarem. Systém poskytuje inkoustovou tiskovou hlavu inkoustem na správném tlaku a viskozitě. Tiskárna má nádržku na inkoust a je vybaven zařízením pro snímače účinnosti regulace a snímač komanda tisku.


Délka 510 mm
Šířka 205 mm
Výška mm 610
Čistá hmotnost 38 Kg
Napětí 100-240 Vols
Frekvence 50-60 Hz
fáze 1
Tlak vzduchu 6,9 bar
Maximální rychlost tisku 278 m / min

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English