Různy balící stroj Videojet Excel/100 Top prodejce

Výrobce Videojet
Model Excel/100
Rok
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Různe balící stroje
Produktové číslo P40902065

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2009
Nabídek online 800
Poslední aktivita 20. dubna 2021

Podrobné informace

-------------------
Délka x šířka x výška 510,0 × 205,0 × 610,0
Hmotnost 38 kg
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

POPIS:
Tato tiskárna Videojet je bezkontaktní inkoustové značkovací zařízení určené k tisku informací o malých znacích na produkt. Používá se zejména pro průmyslové značení, kódování a přetisk. Konzistentní vysoce kvalitní kódy vyžadující minimální zásah obsluhy. Spolehlivé spuštění i po nekontrolovaném vypnutí. Tlačítko řídí celý proces spouštění a vypínání. Robustní konstrukce skříně z nerezové oceli, prachu a stříkající vodě. Flexibilní aplikace. Tato tiskárna je navržena pro instalaci v nejmenší možné oblasti. Tiskárna EXCEL Series 100 může serializovat, automaticky posouvat data exspirace a tisknout čísla dílů, kódy šarží a zprávy na libovolný povrch.

SEKTORY POUŽITÍ:
Farmaceutický, chemický, kosmetický, potravinářský, dietní, zdravotnický prostředek, ostatní zpracovatelský průmysl.

HLAVNÍ RYSY:
Tiskárna se skládá z tiskové hlavy připojené ke skříni z nerezové oceli pomocí ohebného potrubí. Skříň obsahuje inkoustový systém a řídící elektronický systém ovládaný panelem na předních dveřích skříně. Inkoustový systém je namontován na šasi, což umožňuje jeho vyjmutí ze skříně. Komponenty tiskové hlavy jsou namontovány na pevném podvozku, přičemž zcela uzavřená horní část obsahuje spojení mezi tiskovou hlavou a kabeláží potrubí. Skříň je vyrobena z nerezové oceli s dveřmi do dvou samostatných přihrádek. Horní dveře nesou ovládací panel tiskárny. Potrubí obsluhující tiskovou hlavu a všechna externí připojení vstupují na levou stranu. Na obou stranách skříně jsou přepravní kliky. Každý tištěný znak se skládá z tečkové matrice tvořené řádky nebo tahů inkoustových kapek. Kapky inkoustu v každém zdvihu jsou od sebe vzdáleny elektronickým vychylováním a tahy jsou od sebe vzdáleny pohybem tiskové plochy pod hlavou. Veškeré ovládání, údržba a hlášení poruch obsluhy se provádí prostřednictvím předního panelu ve spojení s elektronickým systémem. Tiskárna je plně ovládána softwarem. Inkoustový systém zásobuje tiskovou hlavu inkoustem při správném tlaku a viskozitě. Tiskárna obsahuje zásobník tiskové barvy a je vybavena zařízením pro řízení účinnosti kodéru a snímače příkazů tisku. Namontováno na stojanu s kolečky.

Délka konzoly mm 510
Šířka konzoly mm 205
Výška konzoly mm 610
Čistá hmotnost Kg 38
Napětí 220 Volt
Frekvence 50-60 Hz
Fáze 1
Tlak vzduchu 6,9
Rychlost tisku max. 279 m / min

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů. Informace tohoto oznámení jsou pouze orientační. Společnost Exapro doporučuje před nákupem zkontrolovat podrobnosti u prodejce

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English