Vima Impianti TWIN VALVE Top prodejce

Výrobce Vima Impianti
Model TWIN VALVE
Rok 2007
Umístění stroje Itálie IT
Kategorie Různé
Produktové číslo P80125036

Cena na vyžádání

Kontaktujte prodejce

Máte ten samý stroj na prodej?

Inzerujte jej zdarma

Začněte prodávat

Informace o prodejci Top prodejce

Typ klienta Dealer
Aktivní od 2009
Nabídek online 750
Poslední aktivita 27. listopadu 2020

Podrobné informace

-------------------
Hodin v provozu
Hodin pod proudem
Stav dobrý
CE normy ---------
Status

Popis

Typ stroje:
bag vyprazdňování stanice TwinValve.

Druh použití:
Farmaceutický, chemický, kosmetika, potraviny, dietní, lékařská zařízení, výroba.

VLASTNOSTI ‚:
Nakládací stanice s TwinValve se skládá z: TwinValve spojky - nádobu, předpírky / mytí, produktu kanalizace.

Systém „twin ventil“ vysoké zadržování a integrální čištění byl studován jako alternativa k tak zvané „dělené“ ventily, tj. Mající těleso rozděleno na dvě části, mezi vzájemně spojeny, s „pasivní“ části umístěné na vypouštění mobilního kontejneru a část „aktivní“ umístěny na přijímací stanici. Systém „TwinValve“ je místo toho tvořen dvěma klapky sanitárního typu, mailu na vypouštění zásobníku a jeden na vykládací stanici. Že nádoba je standardní klapka, zatímco druhá, zatímco zůstane ve svých podstatných částech standardní ventil, je integrován do mini-válcové násypky prováděné podle specifického provedení. Jakmile je nádoba umístěna na stanici, dva ventily, místo spojení jako „rozlil“ (uvést dva v kontaktních pytlů), přičemž zůstává v odstupu vytvořením malého objemu komory hermeticky uzavřené na koncích samotných trubek. Oba ventily mohou být otevřeny a uzavřeny, buď současně, a to buď nezávisle na sobě. Komora takto vytvořený může být „promyje“ se sérií trysek stlačeným vzduchem (nebo filtry kapalin) jak před začátkem vypouštění produktu z nádoby, aby nedošlo ke kontaminaci produktu, a to jak před odstraněním obsahu výfukových skončil, aby se zabránilo možné kontaminaci životního prostředí.
Dokončovací materiály: vnější povrch zásobníku, celý z nerezové oceli odstranit svary, je sanitární keramiky s drsností, zatímco vnitřek je zrcadlo leštěné. Orbitální otočná hlava je vyrobena z nerezové oceli AISI 316. Těsnění jsou vyrobeny ze silikonu v souladu s normami FDA.
Stanice vyprázdní-sáčky „PH-BAG DUMPINGOVÁ stanice“ vhodné pro prášky nebo granule, je navržen a zkonstruován s ohledem na jeho konkrétní aplikaci ve farmaceutickém průmyslu a jeho slučitelnost s nejpřísnější normy cGMP. Struktura stanice vyprázdní-pytle je zcela vyroben z nerezavějící oceli. Vnitřní části ve styku s produktem, jsou z AISI 316 zrcadlo leštěné. Vnější části jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304, s hladkým povrchem a svarů leštěný a nakládané. Stanice vyprázdní-sáčky „PH-BAG DUMPINGOVÁ STANICE“ série může být použita pro manipulaci s prášky a granule. Vak vyprazdňování stanice je plná tašky a malé nádoby přes přední dveře, a odvádí přes spodní otvor. Vak vyprazdňování stanice PH-BAG DUMPINGOVÁ nádraží jsou navrženy tak, aby propojení se nakládacích a vykládacích systémů na „Pharma Handling Systems“ vyrobených Vima systémy.

Rok: 2007

Upozorňujeme, že tento popis může být přeložen automaticky. Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů.

Jak Exapro funguje?

Používání Exapra je velmi snadné, zde je, jak to funguje

Tady je nabídka podobných strojů

Sdílet

Kontaktujte prodejce

Tuto stránku je také možné zobrazit v angličtině
This page also exists in English