Výrobci - AMADA specialista na tvářecí stroje

Amada je společnost specializovaná na výrobu strojů obrábějících plech. Společnost byla založena v roce 1946 Isamuem Amadou v Japonsku. S více než 6000 zaměstnanci a obratem 2 miliardy euro je Amada jedním z nejvýznamnějších výrobců ve svém oboru.

 

Specifičnost Amady

Značka je známá pro své technologické inovace, zejména pro vysokou úroveň různých výrobních řešení, které poskytuje. Společnost spojuje několik aktivit, včetně výroby, prodeje, nájmu, oprav, údržby a kontroly plechových strojů. Amada poskytuje také tvářecí stroje s počítačovým ovládáním. Kromě toho rozvíjí vlastní řízení stroje procesorem s počítačem. Vlajkovým produktem společnosti je také pásová pila, kterou můžeme najít mezi modely Amady, ale také v jiných výrobců strojů.

 

Mezinárodní rozměr

Výrobce má stroje vystaveny na 71 000 m2 vyhrazených pro potenciální zákazníky a zákazníky, kde značka ukazuje své vybavení. V roce 2009 Amada otevřela evropskou základnu v Haanu u Düsseldorfu. V Evropě můžeme najít značku ve Francii- Paříži, v Itálii- Plaisance. 12 poboček se nachází v Asii, 5 v Severní Americe a 11 v Evropě. Firma Amada je jedním z vůdců na trhu obráběcích strojů v mezinárodním měřítku.

 

Zaměření na ohraňovací lisy

Amada je známá pro kvalitu svých ohraňovacích lisů. To je druh strojů používaných v kotlárenském průmyslu a kovoprůmyslu v ohýbání kovu. Existují dva druhů ohybu: vzduchem a nárazy. Najdete zde také ohraňovací lisy s počítačovým řízením (CNC) a bez něj. Oproti tradiční metodě už nejsou pohyby stroje řízeny operátorem ručně.

 

Amada na Exapro

Hledáte levné plechové stroje v dobré kvalitě? Exapro navrhuje použité Amada tvářecí stroje, a to hlavně použité ohraňovací lisy v našem katalogu. Neváhejte nahlédnout do reklamy na našich stránkách.

Výhody členství Exapro

  • Zdarma přidejte stroj na prodej
  • Zorganizujte si své nabídky (přidejte, upravte, odstraňte)
  • Máte přístup k výběru Vámi preferovaných newsletterů
  • Poptejte stroje bez nutnosti vyplňování Vašich kontaktních údajů
  • Zástupce Exapro Vám pomůže s prodejem Vašeho stroje
  • Užívejte výhod pro registrované zákazníky Exapro

Registrace zdarma

Již člen Exapro?

Naši členové pokaždé dostanou přednostní péči

Přihlášení

Problémy s naši stránkou?

Jen pro problémy spojené s používáním webové stránky

Kontaktovat podporu