Výrobci - MARCHESINI úprava a balení zboží

Historie skupiny Marchesini

Marchesini je výrobcem strojů specializovaným na design úpravných zařízení. Společnost byla vytvořena v roce 1974. Jmenuje se MARCHESINI díky jeho tvůrci Massimo MARCHESINImu, který měl podporu vícero inženýrů. Giuseppe Monti se ke společnosti přidal později. Byl to mladý designér, který se rychle dostal do čela technického oddělení. V té době byly některé operace prováděny ručně, proto taková kreativita a důmysl u strojů Marchesini.

 

V roce 1976, firma Marchesini potvrdila své odborné znalosti v balících zařízeních. První práškový sáčkovací balicí stroj a stroj na plnění tub na rozpustné tablety v neohebných tubách byly vyrobeny. S rostoucí poptávkou z farmaceutického průmyslu, aktivita firmy Marchesini rostla a vyvinula automatické balicí stroje. Guiseppe Monti se svým tvůrčím talentem uspěl v nabízení stroje, který se správně adaptoval a fungoval a zůstal velice spolehlivý a produktivní díky svými výsledkům a bezpečnosti užívání stroje.

 

Od roku 1985 do roku 1986 globální přítomnost značky ve svých balících aktivitách posílila především s akvizicí Gammy v Capri, který pomohl Marchesinimu získat dobré postavení v oboru balících strojů napříč celým světem. V roce 1989 se začal výrobce globálně uplatňovat ve farmaceutickém průmyslu. Všechny frakce spojené s MARCHESINI se spojily do jedné firmy, která dostala název Marchesini Group SA.

 

Skupina pokračovala v expanzi akvizicí firmy Farcon, která se specializuje na tepelné tváření a úpravy. V posledních pěti letech se společnost Marchesini snažila udržet progres skupiny akvizicí Neri skupiny a uváděním mnoha logistických systémů.

 

Úpravné a balicí stroje

Tyto průmyslové stroje jsou zaměřeny na balení a úpravu produktů, která může být buď na jedno použití, nebo na opakované použití. Existují různé druhy balících zařízení: pro průmyslové činnosti, ale také komerční: balicí stroje, rozbalovací stroje, páskovací stroje, směrovací stroje nebo celkové balicí linky.

 

Marchesini na Exapro

Hledáte použitý úpravný a balící stroj? Exapro vám poskytuje MARCHESINI stroje v katalogu. Neváhejte navštívit úpravné a balicí stroje na našich webových stránkách.

Výhody členství Exapro

  • Zdarma přidejte stroj na prodej
  • Zorganizujte si své nabídky (přidejte, upravte, odstraňte)
  • Máte přístup k výběru Vámi preferovaných newsletterů
  • Poptejte stroje bez nutnosti vyplňování Vašich kontaktních údajů
  • Zástupce Exapro Vám pomůže s prodejem Vašeho stroje
  • Užívejte výhod pro registrované zákazníky Exapro

Registrace zdarma

Již člen Exapro?

Naši členové pokaždé dostanou přednostní péči

Přihlášení

Problémy s naši stránkou?

Jen pro problémy spojené s používáním webové stránky

Kontaktovat podporu